ОСТАННІ НОВИНИ:
© ezarubina/Depositphotos

Євробачення 2017, яке проходило в Києві, підігріло світовий інтерес до України. Авторитетні видання The Guardian, The Telegraph і CNN написали про Україну як про туристичний напрямок, що розвивається.

The Telegraph, зокрема, опублікували статтю під назвою 25 дивовижних речей, які ви (ймовірно) не знали про Україну . Тут журналісти описали різні цікаві факти про нашу країну. Наприклад, те, що Україна - велика за площею, може пишатися сімома чудесами, що входять до Світової спадщини ЮНЕСКО, що Арсенальна - найглибша станція метро в світі і що правильно називати нашу країну Ukraine, а не The Ukraine.

Також автори матеріалу згадали, що саме в Україні з'явилася одна з перших конституцій у світі (Пилипа Орлика), що у нас винайшли гасову лампу, написали про українські писанки, затишні львівські кав'ярні та романтичний Тунель кохання у Клевані.


© DigitalMagus/Depositphotos

The Guardian, у свою чергу, припустили, що після Євробачення 2017 Київ очікує справжній туристичний бум. Не дивлячись на складну політичну ситуацію в країні, на думку авторів, Київ будуть відвідувати все більше туристів. Адже столиця України - це не тільки Євробачення, це приголомшливий книжковий магазин-кафе Хармс, це богемна кав'ярня На Станіславського, це круті бари і дешеві коктейлі, а також майбутній музичний фестиваль Atlas Weekend.

Редакція The Guardian зазначає, що Atlas Weekend - це можливість послухати і світових зірок, таких як Nothing But Thieves і The Prodigy, і відкрити для себе талановитих українських музикантів - Hardkiss, Pianoboy, Dakh Daughters.

До того ж, інтерес європейців до України посилиться і завдяки приходу лоукостера Ryanair, пишуть британські журналісти.

Американський портал CNN написав матеріал про 11 місць України, які варто відвідати . До списку увійшли Львів, Чернівці, парк Софіївка в Умані, Київ, Мукачево, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам'янець-Подільський.

Ян Ола Санд заявив, що Україна організувала Євробачення на найвищому рівні
фото: прес-служба президента

А керівник пісенного конкурсу Євробачення Ян Ола Санд відзначив надзвичайно високий рівень організації конкурсу в Києві.

Про це він сказав на зустрічі з президентом України Петром Порошенком та ведучими Євробачення в Києві, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Кожного року ми маємо якісь певні зауваження чи скарги: чи то транспорт, чи логістика, безпека, чи інші аспекти. Але Євробачення в Києві пройшло бездоганно. Ми не мали жодних проблем. З українського боку все було організовано на найвищому рівні", - зазначив Ян Ола Санд.

Від імені Європейської мовної спілки (ЄМС) Порошенку подякував за організацію конкурсу член адміністративної ради ЄМС Павло Грицак.

"Це величезна міжнародна подія з тисячами іноземців, які відвідали Україну. Одне з найрейтинговіших телешоу з багатьма викликами і ризиками, особливо в сфері безпеки. І факт полягає в тому, що була зроблена чудова робота, щоб усі журналісти, конкурсанти та фанати відчули гостинність Києва і перебували в комфортних умовах. Я дякую українській владі і вам, пане президенте, за цю значущу підтримку", - сказав він.

Нагадаємо, на міжнародному конкурсі Євробачення 2017, який відбувся у Києві, переміг португалець Сальвадор Собрал з піснею Amar pelos dois, що перекладається як Любити за двох.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014