ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

На днях відбулася поїздка журналіста, волонтера Роман Реведжук в зону бойових дій по Луганській області, враженням від якої він поділився на своїй сторінці в фейсбуці.

"800 метрів від сірої зони с. Артемове, Луганська область. Відвідали дитячу школу і садок. Ще у 2016-му ця школа постраждала від обстрілів градами з боку так званої ЛНР. Тут діти знають, що коли обстріл, то треба вибігати в коридор, бо осколки вікон можуть смертельно поранити. Найважче з дошкільнятами, бо вони не розуміють ще куди бігти і залазять під ліжка, тому їх треба виносити на руках - каже директор школи Вікторія Любченко. Дітвора тут талановита і дуже відкриті, я встиг подружитися з ними. З дівчатками співали українських пісень і танцювали на сцені. А після концерту з хлопчиками на шкільному подвір'ї ми грали в сніжки. Ці діти вміють любити мир."

Під час виступу перед жителями Луганщини:

Богданівка. "Я бажаю кожному з нас впевненої твердості під ногами, бо то є наша земля! Любові в серці, бо то є наша країна! Мудрості у прийнятті рішень, бо від них залежить майбутнє України! Ми не тільки зберігаємо країну наших предків, а будуємо країну наших нащадків. Інвестуймо в майбутнє, у наших дітей. Немає України Східної і Західної - вона єдина й неподільна!

Бо коли я бачу, як течуть сльози з очей у чоловіків чуючи українську пісню, розумію наскільке велика любов і бажання отримати спокій під синьо-жовтим прапором! Я твердо переконаний, що українські військові - це віра місцевого населення у майбутнє України! Я дякую кожному хто вірить в Україну, низько вклоняюся українському солдату!"

А на сам кінець журналіст дякує Володимиру Юрченку за організацію поїздки, адже від початку АТО він провів уже понад 100 концертів для наших військових. Це необхідні речі, зазначає Реведжук, адже це піднімає дух та укріплює віру солдата!

FB_IMG_1523910152179FB_IMG_1523910137024FB_IMG_1523910148191


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014