ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги

Список заборонених в Україні російських артистів переглянуть, і для цього вже створено відповідну міжвідомчу комісію. Про це заявив міністр культури України Євген Нищук в ефірі "1+1".

"Зараз у нас створено міжвідомчу комісію, де за участю представників Служби безпеки України, працівників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіакомпаній, в якій іде перегляд тих списків, які ще з тих часів, коли вони "скопом" пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався, а підписалися... Ну, ви знаєте, як там було. Після того, можливо, він нічого не говорив, і їх, очевидно, необхідно переглядати", - сказав Нищук.

Водночас Нищук зазначив, що з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а являють собою певну загрозу для безпеки України як висловлюваннями, так і діями.

"Це перебуває в площині і Ради національної безпеки та оборони, яка виносить певні санкції на 1 або 3 роки, по-різному", - сказав міністр культури.

Він додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і скеровує матеріали до СБУ.

"Так було щодо деяких співачок, які планували виступи в певних залах, і ці концерти було скасовано. Там було наведено конкретні факти того, що вони або були в анексованому Криму, або висловлювалися неодноразово проти української культури або української держави", - зазначив Нищук.

При цьому він підкреслив, що виступає проти цензури, однак обмеження проти пропаганди вводити необхідно.

Джерело: 112.ua


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014