ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Сб, 17 вересня 2016, 0:06

  Під виглядом "територіальних громад" по всій Україні створюються "Народні Республіки"

  «Територіальні громади» від Медведчука намагаються замінити собою державу: збирають податки, видають автомобільні номери. Планують: створення «народних митниць» і «народної міліції». Між цим захоплюють комунальні приміщення та агітують за Росію. Саме з них має початися створення окупаційних адміністрацій чергових «народних республік»
  1327 Роман Реведжук
 • Ср, 14 вересня 2016, 23:33

  ВІЙСЬКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ДЛЯ ХЕРСОНЩИНИ?

  09 вересня 2016 року відбулася шоста сесія Херсонської обласної ради. На цій сесії більшість депутатів запропонували розглянути питання про звільнення з посади голови ради Андрія Путілова. В свою чергу А.Путілов в порушення законодавства відмовився вносити даний проект рішення на розгляд сесії, що спричинило чималий конфлікт, який обернувся для Херсонщини ймовірністю введення військового положення.
  1020
 • Пон, 12 вересня 2016, 23:53

  Як змінюються настрої кримчан

  Запитання «як там у Криму» не має однозначної відповіді. Хоча б тому, що настрої на півострові з самого початку були різними
  808
 • Вс, 11 вересня 2016, 1:35

  В Миколаївській області з відома голови РДА місцеві "активісти" зацькували директора школи.

  В селі Галаганівка Снігурівського району Миколаївської області протягом тривалого часу не вщухає конфлікт між директором школи і місцевими «активістами», які для досягнення своїх цілей готові знущатися навіть над дітьми.
  765
 • Сб, 10 вересня 2016, 8:21

  До страшної загибелі вихованця Снятинського будинку-інтернату причетні працівники закладу?

  В Івано-Франківській області почався суд у справі про загибель 23-річного вихованця Снятинського дитячого будинку-інтернату Юрія Демчука. Хлопець фактично згорів заживо – отримав 96 відсотків опіків тіла і помер в лікарні. Батькам Юрія директор інтернату сказав, що їх син сам кинувся у вогонь. Однак експертиза показала, що хлопець був з ніг до голови облили бензином.
  575
 • Вт, 23 серпня 2016, 17:33

  Змішування української з російською загрожує зникненням нашої мови протягом одного-двох поколінь

  Українець — не той, хто має українську кров, а той, чиї дії в політичному просторі, чия публічна постава, в тім числі й у мові й культурі, об'єктивно розвивають і зміцнюють демократичну українську державу. Для політичної нації не має значення графа про національність у паспорті. Бо можна бути етнічним українцем і водночас запеклим ворогом свого народу.
  896 Галина Волчок
 • Вс, 31 липня 2016, 14:14

  З привітанням до дня народження Тимофія Нагорного долучився голова правління ПУНМП Роман Реведжук

  Я багато в чому завдячую Тимофію як духовному наставнику, адже таких друзів як він знайти дуже важко. Його мудрі поради, моральна підтримка, віра та оптимізм завжди надихали мене та придавали сил.
  933
 • Вс, 24 липня 2016, 18:11

  МРІЇ У НАШОМУ ЖИТТІ ТА ЇХНЯ ЗДАТНІСТЬ ЗБУВАТИСЯ

  Скажете Ви, дивні роздуми.. мрії, як мрії. Мрії у людей бувають різні, іноді вони здійсненні, а іноді – їх неможливо виконати. У той же час мріяти корисно навіть про те, що неможливо. Отже, спробуємо трошки більше зрозуміти, що таке мрія?
  1397 Марія Годинко
 • Пон, 6 червня 2016, 0:50

  Життя...

  Коли Вона була вагітна п'ятим, Про Неї говорило все село: "О, їм би тільки діточок "клепати"", "Навіщо того п'ятого було?" Від чоловіка твòго толку мало, Ось інші десь шукають легший хліб. Зроби аборт, лишай дітей на маму, Якщо не він, то ти збирайся, їдь.
  753 Галина Волчок
 • Вт, 19 квiтня 2016, 13:52

  СІМ ПРАВИЛ МУДРЕЦІВ, ЯКІ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ:

  «Сім мудреців» (грец. οί έπτα σοφοί) — мудреці Давньої Греції, що жили у 7 — 6 ст. до н. е. та викладали свої думки у стислих образних висловах, або гномах.
  1001
Сторінки:1234
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014