ОСТАННІ НОВИНИ:

Якщо ви хочете стати краще, розширюєте горизонти своїх думок та власних можливостей, краще поженитися на "складній" дівчині. Ось як визначити, що ви знайшли саме ту людину.

Коли люди вибирають, з ким жити, то піклуються, в основному, про те, щоб у людини не було недоліків, з якими не можна примиритися. І роблять велику помилуку.

Всі знають, як це - жити з дівчиною, котра просто пливе по течії. Вона не злиться і не кидає вам викликів. Вона не критикує вас. Вона тільки киває і сміється. І з нею завжди комфортно. Вона мила і добродушна. І дозволяє йому робити все, що хоче.

З дівчатами «іншого типу» звичайно набагато складніше. Вони не радуються тому, що мають, а хочуть мати те, чого заслужили. Вони будуть жадати більшого від вас. Іноді вони можуть сперечатися з вами в непідходящому моменті - але все тому, що вони пристрасні і заботливі. А ще - емоційні.

Безпристрасний і безініціативний мужчина, вибере перший варіант. Він не готовий працювати над чим-небудь, включаючи власні відносини. Він не хоче, щоб з ним сперечалися. Закінчується все звичайно тим, що відносини перетворюються в рутину і в'яжуть. А люди живуть одне з одним тільки тому, що "вже привикли", або їм "важко поділити майно", або "заради дітей".

cpbid8eu-rАле справжній мужик знає, що дівчинка зі складним характером - найкращий вибір. Часами жити з нею буває важко, але це тільки тому, що вона завжди прагне до кращого. Якщо чоловік це визнає, то з часом його відносини з такою жінкою стануть міцнішими і здоровішими.

От на такій дівчині ви повинні женитися. Вам може здаватися, що у неї абсолютно нестабільний характер, але ви не готові залишити її. Ця дівчинка ніколи не заспокоюється. Життя з нею найчастіше буде "солодкою", але вона заставть вас бажати більшого.

Дівчата з складним характером звичайно творчі та емоційні. Їх часто називають "божевільними" або "стервами". Або «божевільними стервами». Але ніхто не буде вас любити більше, ніж ця "стерва".

Ніхто інший не заставить вас рухатися назустріч своїм мріям. З «складною» дівчиною ви зможете вести глибокі філософські розмови. Вона буде корегувати ваші ідеї та переконання. І нехай з нею ніколи не буде легко, зато з нею ніколи не буде нудно.

У «простої» звичайно і «простота» розуму. Життя з нею буде спокійним і гладким. Вона завжди буде згодна з вами. Але в такому випадку - яка саме істинна цінність вашого партнера?

Якщо ви хочете стати краще, розширюєте горизонт своєї думки та власних можливостей, краще поженитися на "складній" дівчині.
Ось як можна визначити, що Ви знайшли іменно ту дівчину:

1. Вона рідко говорить вам то, що ви очікуєте почути. І часто виявляється, що в результаті вона була права. Женіться на такій дівчині!

2. Женіться на дівчині, яка вимагає від вас поваги відносно себе.

3. Женіться на дівчині, яка може говорити про політику. Навіть якщо її думка відрізняється від вашої.

4. Женіться на дівчині, очі котрої починають горіти та блищать під час розмови про деякі речі та подорожі.

5. Женіться на дівчині, яка не дозволить вам закинути свій талант.

6. Жениться на дівчині, яка заставляє вас спробувати стати краще кожного дня.

7. Женіться на дівчині, з якою вам приходиться іноді боротися.

8. Жениться на дівчині, котрої таланти рівні вашим, а можливо навіть більші.

Один мій знайомий говорив, що в дружині приваблює, перш за все, те, що вона розумніша за нього. Тільки справжній чоловік може визнати, що це достоїнство жінки, а не її недолік.

Не сприйміть мене неправильно. Дівчата з важким характером, як правило, призначаються для стійких і наполегливих чоловіків. Також вони будуть їм як "сніг на голову". Вони постійно заставляють вас почути, що ви не можете зробити їх щасливими. Але з роками, коли ця дівчина виросте і стане мудріше, вона буде просто ідеальною жінкою. І як тільки ви знайдете одну з них, пройдіть разом труднощі, зачекайте поки вона виросте. Можливо, вона - краща, що може коли-небудь статися з вами в житті.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014