ОСТАННІ НОВИНИ:

За якими ознаками варто дивитися на жінку, яка не повинна стати вашою супутницею життя. Пропонуємо ознайомитися зі списком дівчат, з якими автор радить НЕ зустрічатися.

610202_5Увага! Терміново приберіть дітей, вагітних жінок, а також начальниць і корінних жительок мегаполісів від екрану: можливий розрив, займання і підгоряння дупи.

Я приготувала для вас дещо незвичайне. Сьогодні наш запрошений експерт спеціально для мого блогу докладно розповість про те, чому він живе з котом, яких жінок не варто вибирати чоловікові і чому. Я не поділяють цю думку, але вважаю, що воно має право на існування, тому, що хто б бачив цей ваш світ, якби не тіні.

Читаємо і насолоджуємося.

З якими пунктами ви готові погодитися, а з якими - ні?

1. Та що почала статеве життя рано. Рано - поняття суб'єктивне. З підозрою слід ставитися до тих, хто почав статеве життя раніше 17 років. Зрозуміло, це можна будь-коли дізнатися. Але якщо стало відомо, або, більш того, сама не соромиться про це розповідати, то теж зрозуміло. Валіть.

2. Засранки, які не вміють створювати комфорт на побутовому рівні. Якщо жінка запросила вас до себе, а у неї вдома срач, це при тому, що вона вас запросила - то треба бути або дуже наївним, або просто несповна розуму, щоб припустити, що зв'язавшись з нею, ви отримаєте у вашій оселі щось інше . Не втрачайте час, валіть. Хтось квакне про доморобітницю найняти можна. Правда? А може, привести помічниць засранці? Років так двадцяти, ну щоб пил спритніше витирали?

3. Що має шкідливі звички - куріння, алкоголь надмірно. Стремная баба. Навіть не знаю, що тут можна розписувати докладно, зрозуміло і без цього.

4. Працююча в поліції, суді, податковій, приставом і інших владних структурах. Влада псує жінку є незворотнім. Отримавши можливість вирішувати долі інших по своїй професійній діяльності, жінка неминуче поширює свою поведінку на особисте життя. Наївно очікувати від такої споконвічно жіночої функції - підтримки чоловіка в його починаннях. Вона всерйоз себе бачить володаркою Всесвіту, якою вона стане вже в самий найближчий час. Це звичайно здорово. Але вам то така навіщо?

5. Начальниця в будь-якій сфері. Просто начальниця, не має значення де. Тут приблизно те ж, що і в п. 4.

013334816. Неформали всіх мастей. Рокерші-байкерши, танцівниці, інша богема. Міркувати з такими про морально-етичних принципах - все одно, що викладати алгебру тарганам. Але якщо потрібні емоції-пригоди - то воно саме те. Попередньо купіть собі повний страховий поліс.

7. Просто свистячі, які вірять у будь-що надприродне. У це вірять усі жінки без винятку, але деякі надмірно. Якщо при знайомстві перше питання від жінки «хто ви за гороскопом?». Відповідайте - «до побачення».

8. Відчуття бабської прірви, мамині доці, одиначки, егоїстки. Як правило, другі завжди виходять як продукт першого, і іноді в інших випадках. На роль дружини не годиться жінка, у якої не було правильної моделі відносин між чоловіком і жінкою, яка не отримала правильного виховання. Виховання - НЕ навчання в навчальних закладах. Воно дається прикладом тривалий час. А одностатевий союз мами і бабусі який може дати приклад, як може навчити дівчинку правильному відношенню до чоловіка? Та й бабуся, яка виконує роль сурогатного самця-глави, навряд чи створить вірне уявлення про те, як чоловік ставиться до жінки. Так що, якщо ви познайомилися з сім'єю вашої ненаглядної, і побачили, що тато там або космонавт-полярник, або має місце в сімейній ієрархії десь між тарганами і кімнатними квітами, терміново включайте «с'їбатор». Можна навіть чаю не пити.

9. Жінки старше, ровесниці, або жінки незначно молодше. Чоловік повинен бути старше набагато. Років 7 як мінімум. Тільки так самочний інстинкт жінки буде сприймати його як головного, що є обов'язковою умовою для довгострокових якісних відносин. Коли різниця невелика - чекайте проблем. Інстинкт буде підкидати її набагато частіше, змушуючи перевіряти, чи достатньо стійкий і життєздатний цей самець, з яким вона живе. Простіше кажучи, буде регулярно виносити вам мозок. А це погано і для вас, і для неї самої. І навіть небезпечно. Загрожує вам стресами, їй - зламаним лицем. Жінок старше розглядати на роль супутниці життя категорично не рекомендується. Останнім часом з цим все сумніше і сумніше. Чоловік, начебто адекватний, зв'язується з жінкою на 5 і більше років старше. Ну як це назвати? «Нормально»? Правда? Припустимо, йому 25, їй 30. І все начебто добре, вона ще виглядає непогано, і виглядають вони поруч добре. Що далі? Пройде 5 років. Йому 30, їй 35. Він до цього віку вже не хлопчик, можливо добився суспільного визнання, положення. На нього задивляються, стріляють очима молоденькі дівчатка. А він озирається, і кого бачить поруч з собою? Жінку, ровесниці якої років через 5 а то і раніше будуть катати по вулицях коляски з онуками. З усіма аксесуарами і опціями у вигляді зморшок і іншого. Що станеться, враховуючи, що п'ять років тому натягнутий пельмень давно розтягнувся, обвис - зрозуміло. Природу не наї…еш .... З огляду на те, що мета сім'ї - діти, стає зрозуміло, що цей варіант зовсім не варіант. Народжувати дітей слід з молодими.

large_610. Принцеждалки. Жінки під 30 або трохи за, свято вірять, що представляють собою унікальний скарб, якого гідний лише один самий самий. Сама не знає який, але точно не ті, які іноді виявляють до неї знаки уваги. До такої... По-нашому, по-простому кажучи - іпанутої на всю голову. Але якщо ви любитель екстриму, і у вас шість життів, то не баріться, хапайте і тримайте. Також таких жінок високо оцінять ті, кому комфортно з жінками, описаними в п. 6.

11. РЗП. Розлучена з причепом / причепами. Будь-якого віку. Хоч 20 років. Ці ще й гірше. Втім, вам не слід поспішати і відмовлятися від такого добра. Спочатку визначтесь. Якщо ви збираєтеся жити з жінкою для народження і виховання дітей, своїх дітей, це одне. А якщо ви вирішили присвятити своє життя обслуговування нікчемної баби, котра просрала свого часу сім'ю, сидять в мамки на колінах і носять одні труси на двох, то може бути і варто придивитися. В принципі трахати можете їх по черзі. Адже у вас чотири життя. Або скільки там? Шість? Потім якщо що переграв, гівнопитання.

12. Корінні жительки мегаполісів. Невиліковно хворі на невідому хворобу, що викликає зростання НСВ (надмірну самовпевненість), корони і зарозумілості. Згадані якості-предмети починають чіплятися за «місяць» і ускладнюють спілкування з оточуючими, особливо з чоловіками. Або просто ускладнюють.

13. Некорінних жительок мегаполісів . Захворювання, згадане в попередньому пункті, заразно і порятунку понаїхали годі й шукати.

14. Татусеві доці. З сім'ї, де батько високий чин, або авторитарний тип, або все разом. Небезпека в тому, що він так і залишиться для неї на все життя значущим самцем, а решта будуть вельми блідо виглядати на його фоні. Щось типу п. 8, але тільки там жінка назавжди прив'язана пуповиною, а тут авторитет батька робить порівняння не на користь залицяльника. Але порятунок є. Це - чоловік крутіше батька. Багатшими, більш впливовий, ну або просто фізично сильніше, перевершує батька хоча б в чомусь. Але краще у всьому. Зовсім добре, якщо ви при знайомстві як би мимохідь навішати татові піздюлей, не зі зла, а чисто блага дочки заради. Тоді у вас є шанс, що вона буде вашою навіки. Інакше - ні найменшого. Але це справа ризикована і невдячна, тому що висока ймовірність, що тато турботу не оцінить, і тому підходить тільки для любителів п.п. 6, 10, 11 та інших екстремалів.

15. Любительки «подорожувати». Їх реальність знаходиться зовсім в іншому місці, а не там де ваша. Ці самі «подорожі» сформували емоційну залежність, від якої вона не позбудеться ніколи. Ну можна напевно створити їй якийсь замінник. Але навіщо? Серед них повно таких, які їздять по жарким країнам поодинці, або з такими ж як вона, заради «романтики і пристрасті». Так, в ібіпетах повно таких місцевих любителів доступного м'яса. Вдень він під пальмою валяється в пилюці, а до вечора грязюку в море змиє, піджачок прикине і пішов до бару клеїти легкодоступних - іншим словом туристичних повій. Ночувати у неї в номері набагато приємніше, ніж на пляжному лежаку, його зрозуміти можна. А чи можна зрозуміти нашого чоловіка, якого не бентежать кілометри чорних …уїв, які пропустила через себе ця …уєва секс-бомба?

16. Ледачі, що не мають ніяких інтересів, крім телевізора і соцмереж. Уміння запостити фоточки і обізнаність про взаємини героїв телешоу зовсім не ті навички, якими повинна володіти жінка. Само по собі це може і не так погано, але коли це все, що вона вміє і знає - то зрозуміло.

17. Чайлдфрі. Якщо хто не в курсі - відмова від дітей на користь особистих свобод, так звучить визначення. Створення сім'ї має єдину мету - народження і виховання дітей. Ну а якщо жінка дітей мати не бажає тому, що хоче розважатися, то вона наглухо іпанутая, а значить яка з нею може бути сім'я? Нехай розважається без вас. Втім, цілком може згодитися для є ... блі. Але не більше.

18. Бізнеследі. Для чого жінці сім'я? Зміст, житло, захист, діти. Все це у таких зазвичай є без чоловіка. І навіть діти. Така жінка перебуває в стані сильного стресу, внутрішнього протиріччя. З одного боку, «успішна». З іншого - природу не наіпешь, хочеться віддавати турботу і ласку, а дитину для цього недостатньо. Та й регулярний секс з партнером, який знає всі її особливості, ніколи не замінять епізодичні злучки. Що б вони не говорили там про «різноманітність». Звіздьож це все. Та й бути шльондрою далеко не всім комфортно.

2-stoppeople-e7866c789e-67a9bf974119. Соціально нерівні. Вибирайте зі своєї галявини. Якщо ви суворий сталевар, вам навряд чи підійде викладачка ВНЗ. Якщо ви із середнім достатком-доходом, ви не впишеться в оточення багатої спадкоємиці. Ім'я вам буде - приймак. З усіма наслідками, що випливають. Якщо ви заможний пан, то попелюшка не варіант теж. Головна помилка чоловіків в таких випадках - починають в неї ввалювати. Водійські права, мафинку-квартирки. А через якийсь час отримують заяву, що вона всього досягла сама, і красиві гіллясті відростки на голові. Що ж робити багатому? Та нічого вже не робити. Пой…буйте всіх кого хочеться і забудьте про сім'ю. Сім'ю створювати треба з жінкою, чия значимість нижче звичайно, але не настільки. І з нею вже рости. А тут то що ... Ніщебродінам будете потрібні не ви, а що у вас є. Всьому свій час, панове.

20. Вічна студентка. Це такі баби, які в школі відмінниці, потім перший вищий, друге, п'яте. І так нескінченно. Вона звикає підвищувати самооцінку не за рахунок компліментів і єбарь, а за рахунок положення інтелектуалки. Якщо у неї відняти навчання, то вона просто не буде розуміти, навіщо живе. Ну, і стало бути якісь їй там сім'я-діти. Якщо і попало, то діти будуть гарантовано бездоглядністю, кинуті на її батьків.

Ну так що? Є пункти, з якими ви готові погодитися? А що з цього - повна дурість?

Авторський блог «Morena»


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014