ОСТАННІ НОВИНИ:

Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун створила в Україні «міністерство смерті» і «вбила більше людей, ніж війна на сході», - недавно такими сенсаційними заявами вибухнув черговий "громадський діяч", голова «Національної медичної палати» Сергій Кравченко. Це типовий випадок, коли главу міністерства охорони здоров'я поливають брудом ті самі учасники корупційної системи, яких самих треба притягати до відповідальності за їхні минулі дії.

Сергей Кравченко, казнокрад Януковича под маской «общественного деятеля»

«Лікар, клінічний імунолог-ревматолог, відповідальний секретар ради - керівник Київського міського ОП НМП України Сергій Кравченко», - називає цього діяча сайт УНН у своїй новини. За всіма ознаками по опису - це шанована людина, лікар, що знаходиться на якомусь незрозумілому, але високому посту «керівника ОП НМП». Правда ж полягає в тому, що Сергій Кравченко не є ні справжнім лікарем (а тільки займав посади медичних бюрократів де відбувався дерибан в клініках, за часів Януковича його призначали на медичну посаду, а тоді так все робилося, при цьому сам він закінчував курси народних цілителів, а не серйозний медичний вуз). Не займає будь-який високий пост, крім поста глави власної громадської організації «Національна медична палата» (НМП - яка також реєструвалася в добрі часи так званої "сім'ї"), профільна діяльність якої - друкування і продаж грамот і нагород, їх підносили лікарям за незрозумілі заслуги (а насправді - за гроші). Основною діяльністю і основним джерелом доходів Сергія Кравченка завжди була участь в корупційній приватизації активів лікарень в Києві і області.

Одна з найбільш великих корупційних схем, учасником і виконавцем яких був Сергій Кравченко, є розкрадання і переклад в приватні руки активів державного оздоровчого комплексу «Червона Рута». Півроку тому депутати Верховної Ради підняли скандал: з запиту глави групи «Депутатський контроль» Максима Полякова стало відомо, що колишній глава «Укргазвидобування» Прохоренко безкоштовно проживав в номері «люкс» комплексу «Платинум», який знаходиться на балансі комплексу «Червона Рута». Журналісти, розкритикувавши Прохоренко за корупційні дії, не оцінили належним чином той факт, що одні й ті ж активи є і скромним непомітним санаторієм «Червона Рута» на балансі «Укргазвидобування», і приватним елітним комплексом «Платинум» в Козині, в декількох кілометрах від Києва, в районі елітної і «VIP» забудови. Насправді очевидно, що розкрита схема підготовки до незаконної приватизації активу. Сьогодні «Червона Рута» поки що входить в систему ПАТ «Укргазвидобування»:

Объявление скрыто.

У той же час, вже сьогодні на її території стоїть комплекс «Платинум». Вже найближчим часом, якщо в процес не втрутяться правоохоронні органи, в Кончі-Заспі залишиться тільки «Платинум», і ніякої «Червоної Рути». Це стало результатом багаторічних корупційних дій і підготовки злодійський приватизації державного активу. Розслідування допомогло знайти того «бюрократа-афериста», який займався цим процесом дерибану: Сергія Володимировича Кравченко, заступника головного лікаря навчально-оздоровчого комплексу «Червона Рута».

Сергій Кравченко - лікар тільки за посадою. Насправді він організатор розгалужених схем «громадських організацій», приватних підприємств та інших інструментів викачування грошей зі свого службового становища і керованих ним державних підприємств ( «Червона Рута» - не перша його жертва). Разом зі своїм приятелем Олегом Приколібой громадську організацію з гучною назвою «Національна медична палата України» та заснував за участю цієї ж особи ще кілька підприємств і організацій:
Всі ці організації і підприємства - фейк і фікція. Хоча сам Кравченко на прес-конференціях заявляє, що НПМУ об'єднує 25 регіональних представництв і має в своєму складі 69 тисяч медиків, насправді це брехня. Організація «Національна медична палата України» об'єднує кишенькові організації сім'ї Януковича і створена для продажу фіктивних нагород, грамот, медалей та дипломів лікарів. Сам Кравченко взагалі не є лікарем, а паразитує на повагу суспільства до людей в білому халаті. В його резюме зазначено, що він «у 2006 году закінчив Медичний інститут УАНМ та получил кваліфікацію лікар-спеціаліст». Що ж таке УАНМ? А це всього лише ЗАТ «Український інститут народної медицини». Кравченко - НЕ дипломований лікар з державного вузу, а офіційний ... «народний цілитель» з підозрілою приватної фірми.

Сергей Кравченко диплом. фото

Сергей Кравченко диплом. фото

Уже після «інституту народної медицини» Сергій Кравченко вступив в інтернатуру і став «лікарем», це за версією з його біографії. Насправді, диплома про закінчення інтернатури знайти так і не вдалося. НЕ дивно, що з такою «кваліфікацією» в його послужному списку немає жодної реальної медичної посади. Через сумнівні титули на кшталт «лікар-консультант в страховому агентстві» Кравченко відразу прийшов до керівництва держпідприємствами. Вперше він очолив держпідприємство за часів Януковича, у 2010 році, і відмінно заспівав зі своїми «покровителями». Така хода з кабінету в кабінет випадковим не буває. Ось «скромний» витяг з біографії Кравченко:

«У 2010 году - директор ДП" Науково-практичний центр псіхофізіології та лікарської експертизи МНС України ".

З 2010 до 2011 року - головний лікар Багатопрофільного лікувально-хірургічного центру (Поліклініка Национальной спілки письменників України).

У 2013 году - заступник головного лікаря по медічній части Медико-санітарної части ПАТ "Науково-виробниче підприємство" Більшовик "(за сумісництвом).

З 2012 до 2014 року - головний лікар ТОВ "Медікал Експрес".

З 2014 до 2015 року - головний фахівець сектору псіхофізіологічної експертизи Інституту державного управління у сфері цивільного захисту ДСНС України (за сумісництвом).

З 2014 до 2016 року - заступник головного лікаря Учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування".

У період з квітня по травень 2016 року - командир І-ї Ротації Зведення загону медицини катастроф Першого добровольчого медичного шпиталю імені Миколи Пирогова.

Повний текст біографії на сайті «НМПУ»: http://www.nmpu.com.ua/about/governing-board/2

І це людина, яка ніколи нікого не лікував і не має якісного медичного освіти! Зате, мабуть, умів ділитися з злодіями і казнокрадами часів Януковича.

Найцікавіше в біографії нашого "героя", що очолювані Сергієм Кравченко держпідприємства або закривалися, або швидко виявлялися в приватній власності. Ось тільки два приклади діяльності нашого «героя».

Держпідприємство зі звучною назвою «Науково-практичний центр псіхофізіології та лікарської експертизи МНС України» насправді було «пустушкою» і конторою для відмивання бюджетних коштів при грошовому міністерстві. Головним завданням Кравченко на посаді директора було зовсім не ефективне управління цим об'єктом, а його ліквідація, щоб спокійно заховати кінці в воду після багаторічної діяльності казнокрадів. При Януковичі, в 2010 році, цей процес увінчався успіхом: підприємство було ліквідовано. Скільки накраденого «сховав» Кравченко в процесі ліквідації даного підприємства - ми вже не дізнаємося: схема пройшла як по маслу. А ось на наступному місці «супермедика» чекали скандали і неприємності.

Багатопрофільний лікувально-хірургічний центр (Поліклініка Национальной спілки письменників України) - це один з об'єктів, навколо відчуження яких з державної власності керівництвом Спілки письменників і особисто Володимиром Яворівським в 2007-2011 роках вибухнув корупційний скандал. Під чуйним керівництвом Сергія Кравченка Союз письменників позбувся приміщень в «дипломатичному кварталі» Києва по вулиці Рейтарська, 15, а отримала їх в управління офшорна компанія з Белізу.

У початку 2014 року були відкриті кримінальні справи за фактами заволодіння державним майном в особливо великих розмірах, зловживання повноваженнями і ухиленням від сплати податків.

Як і багато інших злодійкуватих українські чиновники, Кравченко вирішив сховатися в армії, заодно отримавши індульгенцію від українського суспільства як «ветеран АТО». Схема перевірена: всім відома історія з колишнім заступником міністра регіонального розвитку Ісаєнко, який з'їздив в АТО і отримав фіктивний статус учасника бойових дій.

Як санінструктора (а зовсім не керівника підрозділу, як він розповідав у своєму інтерв'ю), Кравченко відправився проходити службу в Бердичів, подалі від місць де рвуться міни і снарядів на полях Донбасу. Незважаючи на те, що Сергій Кравченко був мобілізований в найгарячіший час, в серпні 2014 року, він якимось дивом примудрився відсидітися в тилу, і тільки в квітні 2015 року потрапив в зону АТО. Армійських нагород і відзнак за свою службу він не отримував - що не завадило йому згодом їх привласнити, про що мова піде нижче.

Після легалізацію через АТО і замітання слідів Спілки письменників, Сергій Кравченко чарівним чином опинився на хлібному посту заступника головлікаря санаторію «Червона Рута». Мабуть, його навички організовувати кримінальну приватизацію медичних установ були оцінені по достоїнству «ким треба». На новій посаді Кравченко зайнявся не тільки перетворенням «Черовоной Рути» в «Платинум», а й зумів організувати схему з виробництва фальшивих орденів, грамот і відзнак. Користуючись статусом і довірою суспільства до медиків, а також позиціонуючи «Національну медичну палату України» як всеукраїнську організацію (насправді це просто громадська організація), Сергій Кравченко організував систему торгівлі нагородами і відзнаками.

Організація «Національна медична палата України», судячи з повідомлень на її сайті, постійно займається нагородженням лікарів і "медичних" діячів, і більше нічим.

http: //www.nmpu.com.ua/publications/3257--80-ti-ri ...

http: //www.nmpu.com.ua/publications/3088--nacional ...

http: //www.nmpu.com.ua/publications/3053--volodimi ...

Більш того: сам Кравченко теж постійно хизується фальшивими медалями та орденами. Для додання собі ваги Сергій Кравченко позує перед камерами в орденах «ВГО« Країна »- лавочки з продажу за 490 гривень медалей, орденів та інших нагород, які недосвідчена людина може сплутати з реальними. Цинізм творців цього «бізнесу» дійшов до того, що вони роз'яснюють, як керівник підприємства може сам себе нагородити. Існує психічна хвороба, при якій у людини розвивається маніакальна тяга до розвішування на собі блискучих предметів, схожих на медалі та ордени. Досить імовірно, що на важку форму цієї хвороби страждає і Сергій Кравченко, обвішані себе блискучими медалями за 490 грн на заздрість галченя Хватайке. Ми не полінувалися детально розібрати всі ці нагороди, щоб переконатися, що ми не наговорюємо на бійця АТО, а відновлюємо справедливість і заслужено тавруємо пройдисвіта і афериста. Ось які нагороди та ордени носить Кравченко:

Мабуть, логіці «не бути, а здаватися» і вчить підростаюче покоління Сергій Кравченко, проводячи відкриті уроки в школах. Причому робить він це, звичайно, у військовій формі, завішаний усіма своїми блискучими медальками:


Ще один напрямок доходу Сергія Кравченка - використання ГО «Національна медична палата України» для проплаченого участі в передвиборних кампаніях на стороні різних кандидатів. Профіль діяльності «Національної медичної палати України» - організація «матеріальної допомоги» виборцям у вигляді ліків і медвиробів - зрозуміло, разом з агітацією за конкретного кандидата. Саме тому «благодійна діяльність» НМПУ чомусь доводиться тільки на період виборів (наприклад, місцевих виборів 2015 року). Чи потрібно говорити, що роздача виборцям товарів і послуг, в тому числі медичних - кримінальний злочин.

На цьому короткий екскурс в біографію дерибанщиків санаторію «Укргазвидобування» під назвою «Червона Рута» можна закінчувати і переходити до висновків. Оздоровчий комплекс в «золотій» Конча-Заспі вартістю в десятки мільйонів доларів дерибанять і готують до чорної приватизації аферисти. Щоб уникнути відповідальності, старі клани виряджають аферистів громадськими діячами, ветеранами і героями АТО, не забувши обвішати себе купленими медалями, дипломами «народних цілителів» і посвідченнями громадських організацій-одноденок. Схема на мазі і розкрадання держвласності в самому розпалі. Саме час втрутитися правоохоронним органам і тим же депутатам, які тримають на контролі проблему ПАТ «Укргазвидобування»: з групи «Депутатський контроль». Інакше казнокради з допомого таких як Сергій Кравченко святкуватимуть перемогу в найближчому часі, а потім поїдуть «проходити службу в АТО» в швейцарських Альпах або на Лазурному Березі.

Продовження історії:

Нещодавно аферами навколо «Укргазвидобування» зайнялися не тільки народні депутати з групи «Депутатський контроль», але і НАБУ: розслідування вилилося в кримінальну справу на злочинну групу на чолі з депутатом Онищенко, дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт якого дала нещодавно Верховна рада. Сергій Кравченко зрозумів всю глибину проблеми і, за старою традицією, вирішив знову сховатися від уваги правоохоронців. Але вже не в зоні АТО, а поруч з нею. Звільнившись з «Червоної рути», він поїхав на схід нашої країни в складі "Першого добровільного медичного госпіталю імені Миколи Пирогова", і пересиджував там свої неприємності два місяці. Лікарем він там, як і скрізь, не працював: посів чергову для себе адміністративну посаду хоч маленького, але начальника. І зовсім не так на лінії розмежування, а в цілком собі мирних містах українського Донбасу - Слов'янськ, Артемівськ, Сєвєродонецьк ... Не забуваючи при цьому робити численні Селфі у військовій формі, при зброї і в оточенні суворих військових, явно готуючись видати чергову порцію «геройських оповідань» після повернення до Києва.

Можна дивитися на такі речі поблажливо: якщо людина просто хоче примазатися до бойової слави справжніх захисників України, то Бог йому суддя. Але якщо він обачливо і свідомо використовує АТО як щит для безсоромного крадіжки в українського народу, для корупції - то це необхідно припиняти. Вигуки «зате він ветеран!» В судах, коли розбирають справи по казнокрадства, зазвичай звучать в захист не справжніх героїв, а кравченкоподобних лжеАТОшників.

Таким чином, в особі Сергія Кравченка ми маємо типовий приклад тих, з ким вийшла на стежку війни Уляна Супрун: системи корупціонерів, аферистів, учасників дерибану і абсолютно безпринципних хамелеонів. Десятиліттями вони розкрадали медичне надбання України і грабували систему охорони здоров'я, щоб тепер розповідати, що це Уляна Супрун «будує міністерство смерті в Україні», і скромно замовчувати про власні «подвиги». Причина одна, і це страх перед тим, що система, в якій вони звикли будувати своє багатство на обмані і муках пацієнтів, загрожує зруйнуватися через прихід реформ, а корупціонерам типу Кравченко цього дуже не хочеться.

За інформацією: facenews.ua


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014