ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Пт, 25 серпня 2017, 10:42

  Ви самотні, бо дурепи!

  Зізнатися собі, що треба над собою працювати, і насамперед, качати мозок, на жаль, не доходить. Дурість, - вона ж всеосяжна, починається з голови і скаженої злоби в очах, відбивається в зовнішності та в поведінці. Від тих і інших дуреп, красивих і некрасивих, чоловіки тікають зі спринтерським розмахом. Першим же залишається лише ненавидіти увесь чоловічий рід, висловлюючи презирствм. Щоб потім ночами заїдати це цукерками і понуро дивитися черговий «солодкий листопад»
  571
 • Сб, 24 червня 2017, 19:29

  "Простачка" або "стерва" - чому їх обирають.

  Один мій знайомий говорив, що в дружині приваблює, перш за все, те, що вона розумніша за нього. Тільки справжній чоловік може визнати, що це достоїнство жінки, а не її недолік.
  588 Роман Реведжук
 • Чт, 1 червня 2017, 14:04

  10 цитат блаженнішого Любомира Гузара - історія, біографія.

  Така зустріч може бути лише особиста. Чи може бути справжньою зустріч в Інтернеті чи, скажімо, по телефону? Ні. Зустріч — це коли особи зустрічаються фізично, особисто. З Господом Богом все так само.
  905
 • Вс, 28 травня 2017, 13:49

  Жінки від котрих треба втікати

  А якщо ви вирішили присвятити своє життя обслуговування нікчемної баби, котра просрала свого часу сім'ю, сидять в мамки на колінах і носять одні труси на двох, то може бути і варто придивитися. В принципі трахати можете їх по черзі. Адже у вас чотири життя. Або скільки там? Шість?
  1378
 • Ср, 17 травня 2017, 11:53

  Спасибі Євробаченню. Що пишуть про Україну топові британські та американські видання

  Україна - велика за площею, може пишатися сімома чудесами, що входять до Світової спадщини ЮНЕСКО, що Арсенальна – найглибша станція метро в світі і що правильно називати нашу країну Ukraine, а не The Ukraine.
  1293 Роман Реведжук
 • Пон, 6 березня 2017, 1:13

  Операція «Букет»: місію провалено

  Так ось, друзі. Пів року вже пройшло. Скільки разів ви дарували своїм жінкам квіти? На носі зима, і швидше за все, дарувати квіти стане економічно ще важче. Ті випадки, коли дарування квітів випадали на День народження до уваги не беремо – це зовсім інша нагода. Ви ж хотіли дарувати «без причини»?
  953
 • Пт, 24 лютого 2017, 8:32

  Вареники проти радянської Масляни - українцям потрібно святкувати своє Сиропуст

  Останній тиждень перед найсуворішим і найдовшим постом в Україні має власні, ніде не запозичені, традиції. Як українці святкують Сиропустну ТЕТЯНА ЗІНЧЕНКО
  535 Роман Реведжук
 • Ср, 22 лютого 2017, 21:50

  Cправи милосердя для тіла та душі

  Сім справ милосердя для душі віруючого і сім справ милосердя для тіла. Що це за справи? І як їх розуміти? Наприклад, одна із таких справ: грішника навернути або невігласа навчити. Як це реалізувати на практиці?
  946
 • Сб, 4 лютого 2017, 1:31

  Виявляється, що життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про ці сім етапів - відсотків 80 розлучень не було б

  Відданість і терпіння - головні якості любові. Якщо Ви вирішили, що в Ваших відносинах «любов закінчилася», будьте впевнені, що вона ще й не починалася.
  2282 Роман Реведжук
 • Ср, 25 сiчня 2017, 11:06

  Сигнали твого тіла

  філософи говорили що: "людина щаслива і здорова тобі коли панує гармонія душі та тіла".
  776
Сторінки:1234
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014