ОСТАННІ НОВИНИ:

Спостерігаючи за українськими реаліями, можна відзначити, що в україні дійсно відбулися зміни. Багато нових прізвищ, вбравши на себе повноваження, почали активно працювати в напрямку реформ, супроводжуючи надмірну працьовитість, дописами в соціальних мережах.
Інколи хтось із них пише по суті, а декотрі особливо "працьовиті", описують цілі бестселлери.
Та дивлячись телебачення, розумієш, як рік тому так п'ять років, так і сьогодні, в інформаційному полі, суцільне обливання брудом, одних політиків на інших. Це вигідно обидвом сторонам, тому що людям, чим більше видовища, тим більше відволікання уваги від насущих проблем. Про реформи, то вже окремий розділ.

Неодноразово ми писали вже на теми реформ, інколи отримували зворотній зв'язок з обіцянками, а інколи й погрози подати до суду, та жодного разу, крім слів, жоден з відповідальних за реформи чиновників, далі за слова, не пішов. Були моменти, коли на сайт газети і не тільки газети "Київ з Перцем", а й на інші сайти котрі публікували факти корупції, здійснювались спамерські атаки. Ми це пережили, стали сильнішими і більш захищеними. Та найабсурдніше з цього те, що журналісти котрі пишуть про реформу МВС, піддаються або тиску, або відвертим порушенням їх прав, з боку працівників "Нової Поліції".

Останнім часом всі активно спостерігають, як "реформована" Нова Поліція, замість виконувати добросовісно свою роботу, залишає за собою право хамської поведінки, а то й побиття людей. При цьому, жоден з департаментів, не реагує абсолютно. Українське суспільство на межі зриву, проти нових полісменів, налаштовані навіть ті, хто раніше їх підтримували. Так декілька днів тому, начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець, побив інваліда-учасника АТО, повідомляє місцевий інформаційний ресурс. Люди, розуміючи, що достукатись через написання скарги до керівництва, безрезультатно, взяли за тенденцію, використовувати соціальні мережі, як засіб публічного захисту, від свавілля поліції. Так недавно журналіст та громадський діяч Роман Реведжук, повідомив про безпідставні зупинки, та вимагання показати документи, після чого, він був змушений фіксувати на відео, та писати скаргу, але звернув увагу, що попередня його скарга, через півроку, так і не отримала зворотньої реакці. Хочу нагадати, що даний журналіст, на початку створення Нової Поліції, підтримував їх, та закликав людей допомагати їм в роботі. Також люди повідомляють про те що поліція, працює старими методами, повертаючи людей у розуміння, старих методів роботи ДАІ. Як повідомляє інша громадська активістка Олеся Качурова, рухаючись по дорозі, зауважила так звані "засади" з радарами, доречі і не вона одна, також в Харкові та Кременчузі, люди пишуть про подібні факти.
Також люди час від часу викладають в інтернеті порушення з боку поліцейських ПДР, участь в ДТП та простим в широкому користуванні народу словом "беспредел". Недавно відомий харківський блогер
"orjeunesse" виклав у мережу як нові полісмени, брали хабар. Доречі на його відео каналі можна знайти багато цікавих моментів порушень. Список подібних свавілля з боку нової поліції, можна продовжувати безкінечно.
А згадуючи ситуації участі патрульних в ДТП, з вини котрих постраждали не тільки авто, а й люди, спостерігаючи як несуть відповідальність працівники мундира, то розумієш що служба моніторингу, замість моніторити, закриває очі і покриває працівників патрульної поліції. Повертаючись до написаного, в тому ж Івано-Франківську, служба моніторингу наїхала на велосипедиста, дідусь з травмами доставлений в лікарню, а вони тим часом забрали докази з місця ДТП. Не дивно що той самий начальник котрий побив АТОшника, захищав службу моніторингу, мовляв дідусь сам винен, бо підрізав поліцейську автівку. Так само у випадку з побиттям, він не бив інваліда, той сам винен що наскочив на його руку. Зараз за цим фактом порушена кримінальна справа, але сам начальник продовжує працювати. Громадськість обурена, адже якби справа не набула розголосу, то можливо так би й зійшла з рук, а зараз люди звертаються до вищого керівництва, та вимагають справедливого розслідування, а також є досить велика кількість людей котрі вимагають звільнення даного керівника. Подібні речі на сьогоднішній день непоодинокі, але не кожна з них набуває розголосу і розслідується.

Підсумовуючи дані факти, можна резюмувати, що така діяльність патрульних, та бездіяльність керівництва, підпалює суспільну ненависть до всієї правоохоронної системи. Адже ми всі добре розуміємо, зміни за один день не відбудуться, та водночас ситуація з переатестацією, дала величезний збій, адже не всі в правоохоронніх органах були хабарниками та непрофесіоналами. Багато хто з органів, з початком АТО, за першою вказівкою, пішли, відбувши свій строк, на переатестації отримали червону картку. В народі кажуть "досвід набутий роками, не проп'єш за один день" - в порівнянні з трьохмісячними курсами нових полісменів, дані факти говорять самі за себе. В народі вже поговорюють, що стара міліція, перейшовши в стадію поліції, стали працювати професійніше. Дехто каже, вони таким чином хочуть, довести свою професійність перед "новачками", але поки старий склад працює над результатом, то новий склад, доводить всю правоохоронну систему, до суспільного зубожіння.

Можна також пригадати як вчорашні дівчата по виклику (проститутки), стали патрульними і тепер відігруються на людях. Отже треба визнати, реформа МВС не вдалась, більше того, люди котрі прийшли в нову поліцію, на практиці залишили за собою сліди непрфесійності, та суцільного хаосу в цілій системі. Також немаловажливий факт, що полісмени отримують зарплату, за рахунок грантових надходжень, але останнім часом ширяться слухи, нібито черговий транш на реформу поліції, заблокували, в зв'язку з великою кількістю скарг, тому керівництво на найвищому щаблі, думає як втримати від розвалу саму серцевину системи. Також експерти відзначають, що закон про нацполіцію має ряд недоліків, в тому числі пряму залежність від дій міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, котрий веде свою активну діяльність дописами у фейсбук.
Читати повністю: http://newsradio.com.ua/2015_08_26/Reforma-MVS-u-zakon-pro-pol-c-ju-velikij-nedol-k-Malishev-3707/

Журналіст Дмитро Левінцев


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014