ОСТАННІ НОВИНИ:

Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповідає Сергій Сіньков, який вперше за 5 років безперервного водіння, зіткнувся з подібним, що сталася в Івано-Франківську по вул. Січових стрільців

Рухаючись автомобілем від готелю Надія в сторону пошти він зробив зупинку на узбіччі приблизно 500 м від першого світлофора, тим самим порушивши правила дорожнього руху. Простоявши на аварійці 3-4 хв, Сергій хотів сісти в авто та побачивши патрульних які до нього підходили, щиро вибачився за таку зупинку та сказав, що вже їде. І тут почалося, - пише він:

Інспектор підійшовши до мене, представився і почав розказувати про моє порушення та попросив пред'явити посвідчення водія. Я, відповідно, його прохання виконав… Інспектор не вияснивши вимушеної зупинки (я зауважую, що автомобіль стояв на аварійному сигналі), пішов до себе в машину складати протокол… Другий інспектор, який стояла біля мене, зауважила, що потрібно було заїхати з ліва на стоянку як це роблять всі… І тут мене розсмішило - там суцільна лінія!

Пояснивши інспектору, що вона зараз пропонує порушити ПДР - перетин суцільної, Сергій почув:

Та тут можна перетинати, то просто дорожники помилилися та і знаку немає, що пересікати заборонено.

Але згідно ПДР водій керується знаками та розміткою, але ніяк не інтуїцією. Зрозумівши, що інспектор нічого не зрозуміла з вище сказаного, Сергій пояснив, що для початку виясняється причина зупинки… В цей час в 50 м від них почав від'їджати джип, який простояв близько хвилити і на зауваження Сергія щоб притягнути водія до відповідальності, інспектори сіли в машину, ніби то на виклик та поїхали.

Порушення закону автор поста визнав та штраф заплатив по терміналу. Але ведучи себе зухвало та проігнорувавши таке саме порушення що відбулося у їх на очах, можна зробити висновок, що вони або виконували план на день, або більш статусних авто не чіпають, - пише Сергій Сіньков.

Свою позицію щодо реформування нової поліції неодноразово висловлював громадський діяч та журналіст Роман Реведжук. ВІДЕО

Це бутафорія. Я їх підтримував спочатку. Зустрівшись тоді з головою управління Національної поліції міста Івано-Франківськ Дмитром Михалцем, під час спілкування він подавав надії на те, що в місті запрацює поліція. Та роблячи порівняння між старою та новою поліцією, я побачив зміни тільки в старій структурі. Тому що маючи досвід, цей склад увійшов в реформу, але ще активно потребує громадських співпрацювань.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014