ОСТАННІ НОВИНИ:

На виїзді з Івано-Франківська, в сторону Львова в Угринові по вул. Галицькій 26а сталося ДПТ. Незалежний журналіст Роман Реведжук ставши свідком аварії запевняє, що водій постраждалого авто одразу викликав поліцію, але патрульні їхали понад дві години.Про це він розповідає на своїй сторінці у фейсбуці:

ДТП в Угринові, де рукою подати до Івано-Франківська, три дзвінки на 102, люди стоять чекають понад дві години, а в телефонну слухавку оператор повідомляє: "Патруль вже виїхав". Або говорить - можете їм самі задзвонити чому вони ще не на місці.


Поляк який був власне винуватий в ДТП і визнав свою вину, нервуючись що ніч його тут застане, почав рівняти погнуті деталі від удару сокирою та ломом, котрі принесли сусіди. Він був здивований блискавичною реформою, ото вже буде що розповідати дітям та внукам. Йому самому була шкода тих людей, чиє авто постраждало, адже там знаходилась вагітна жінка і ще двоє людей, котрі стояли й чекали на недополіцію.

Після цього, запевняє Реведжук, коли він зателефонував начальнику обласного управління поліції, тільки тоді приїхав патруль.

Приїхав Дмитрів Роман Петрович зам командира взводу з Калуша котрий представився, та ще двоє, один з них одразу взявся за роботу, та почав з того що автомобілі вони забирають на штрафмайданчик, після пояснення, що це може бути тільки з дозволу власника та якщо технічний стан автомобіля не дозволяє буксируватися. На що мені інспектор Головецький Віталій (мені прийшлося вимагати від того щоб він представився) повідомив, щоб я пішов геть, бо заважаю йому займатися роботою.

Нажаль я не зміг записати розмову, бо телефон розрядився, але в ході всіх процедур, допомагаючи робити заміри, в ході розмови з начальником патруля, моїм повним тезкою Романом Петровичем, зрозумів що про виклик вони були повідомлені, але на моє інтуітивне переконання, свідомо не їхали, бо як він говорив, бувають ситуації, поки вони приїжджають, то воно само по собі рішається, то нащо палити бензин лишній раз. Ну це так я зі слів його запам'ятав. Також вони повідомляли мені по телефону перед приїздом що вони були на іншому ДТП, керівник поліції пан Шкутов В.В. запевнив мене, що буде проведене службове розслідування, чому ці джигіти недоатестовані їхали більше двох годин з Калуша на виклик, мені цікаві результати, тому прошу активних громадян долучатися і помагати цим недореформаторам реформуватися. Бо моя скарга в міському відділі поліції лежить вже третій місяць і відповіді на неї від Дмитро Міхалець так і не отримав.

Також у своєму повідомленні журналіст пише, надіється що цей випадок не буде запущеним і такі як вчорашні інспектори шансу на переатестацію не матимуть.

Чекаю результату від начальника, поки далі за публікацію не йду, але якщо нічого не рушиться, тоді вже буду невблаганним.
Горбатого могила не направить - може це стереотип який ще можна поламати?.

Відеозапис з місця аварії:


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014