ОСТАННІ НОВИНИ:

Народна14 травня у м. Києві за ініціативи Громадської коаліції «Народна Конституція» відбувся захід - гра «Народна Конституція», ті хто хочуть поламати стереотип - «Моя хата з краю», з'їхалися у столицю і протягом всього дня намагалися вирішити, якою повинна бути Нова Конституція України?
На запрошення одного з організаторів проекту Віталія Чудновського, представники «Першої Української Незалежної Медіа Платформи» також прийняли участь у виїздному семінарі, зокрема помічник голови правління ПУНМП - Романа Реведжука, від його імені висловив пропозиції для Нової Конституції, котрі забезпечать розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Семінар був організований у вигляді гри, в якій брали участь всі учасники.

Основні завдання для громадськості (присутніх), які ставилися на семінарі:

1. Наповнення конституції (зміст);

2. Процедура регулювання;

3. Контроль за виконанням.

Ведучі семінару, визначили 10 основних груп, в яких повинні були брати участь присутні:

1. Робочі.

2. Селяни.

3. Самозайняті.

4. Громадські активісти (волонтери).

5. Чиновники.

6. Студенти (молодь).

7. Бюджетники.

8. Ветерани АТО.

9. Правоохоронці.

10. Пенсіонери.

Після того, як озвучили групи, учасники семінару мали вибрати групу, від імені та в інтересах якої вони братимуть участь.

КонституціяПеред групами ставилися наступні питання:

1. Які "проблемні питання" у групи.

2. Щоб група хотіла поміняти (інтерес).

3. Яку відповідальність може взяти група і за що.

4. Щоб група і кому делігіровала ті чи інші права.

Представники «Першої Української Медіа Платформи» були в групі - "самозайняті".

Основні проблеми для групи та шляхи їх вирішення:

1. велике податкове навантаження.

"Для того, щоб самозайняті вийшли з "тіні" і платити всі податки, потрібно як мінімум зняти обов'язок сплати податків за працівника і зобов'язати працівника платити податки самостійно за себе. Тим самим, Роботодавцю буде цікавіше показувати "білу" заробітну плату працівників і при цьому не бути податковим агентом для працівника".

2. наявність перевірок і тиск контролюючих органів.

Було внесено пропозицію (на прикладі податкової) "виключити перевірки, за умови, якщо сплачуються в повному обсязі і своєчасно всі податки. Відповідно, "якщо я плачу і подаю звітність, то бачити перевіряючих не повинен взагалі. Перейти в електронний вигляд без особистих зустрічей з перевіряти. Все що хочуть побачити перевіряючі, нехай дивляться в електронних базах даних".

3. відсутність доступного кредитування.

Пропозиція - "знизити процентні ставки для бізнесу. На сьогоднішній день, бізнес не має можливості брати кредити за такими високими відсотковими ставками, тому що не зможе обслуговувати кредит".

4. відсутність конкуренції.

Великий бізнес не дає розвиватися середньому, тобто великий бізнес демпінгує. "Зробити податкові канікули для бізнесу (як на прикладі ОАЕ - п'ятирічка без податкового навантаження), тобто зняти з деяких галузей обов'язок сплати податків. При цьому, "самозайняті", які хочуть розвивати бізнес, повинні надати "бізнес план".

5. недобросовісна контрагенти.

"Ввести обов'язкове страхування бізнесу від банкрутства. При чому, страхові компанії, повинні так само перестраховувати себе в інших страхових компаніях від банкрутства".

У разі рішення вище перерахованих проблем, "самозайняті" готові:

- Платити всі податки;

- Вийти з тіні і показувати як мінімум "білі" заробітні плати співробітників, а тим більше - якщо будуть відсутні перевірки - "Самозайнятий" буде робити все, щоб у контролюючих органів не було питань до документів і звітів. При цьому, "самозайняті" готові до посилення відповідальності за недотримання законодавства України, що так само буде мотивувати "Самозайнятих" робити все по закону;

- Створити резервний фонд всіх "Самозайнятих", для розвитку і підтримки середнього бізнесу;

- І підсумком, виходячи з вишеперечіслинних змін - середній бізнес буде розвиватися і тим самим, забезпечувати робочими місцями громадян України.

- "Пропозиції які ми озвучили, крищуще впливають на розвиток економіки в Україні, ми будемо й надалі приймати активну участь в даному проекті, та інших суспільно корисних проектах, адже нам не байдуже що сьогодні коїться в житті нашої країни" - підсумував голова правління «Перша Українська Незалежна Медіа Платформа» Роман Реведжук.

Нагадаємо, 16 березня 2016 р. у Києві відбувся Форум громадянського суспільства «Новий суспільний договір», який ініціювала Коаліція громадянського суспільства «Народна Конституція». На форум з'їхалися лідери громадських думок з усіх областей України.
Форум мав на меті задекларувати провідну роль громадянського суспільства у формуванні нового суспільного договору, дати новий імпульс конституційному процесу та закликати політиків якнайшвидше ухвалити законопроект №3781 «Про порядок пі
дготовки нової Конституції України».
Форум ухвалив Декларацію, в який констатував, що Україна наразі перебуває у стані безпрецедентної інституційної, політичної та соціально-економічної кризи, в основі якої лежить недовіра громадян до владних інституцій, породжена дефіцитом участі суспільства в управлінні державою
.ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014