ОСТАННІ НОВИНИ:

В зв'язку з технічними проблемами, сайт газети "Київ з Перцем" деякий час не працював, в зв'язку з цим редакція приносить свої вибачення читачам. Хочемо повідомити, на сайт була здійснена атака спамом, тому можливо після цього матеріалу його взагалі знесуть. Також хочемо повідомити, що найближчим часом запрацює повна версія інтернет-газети, яка буде надійно захищеною, а поза-як даний сайт, працював в стартаповому режимі, то він буде анульований, увесь матеріал перенесений на більш сильну платформу.

Закликаємо партнерів та читачів поширювати інформацію з сайту на різних додаткових ресурсах, в разі блокування, щоб люди могли дізнатися як працює "медична реформа"!

Декілька тижнів тому новина про те як "каток реформи" робить приватизацію київських медичних закладів, під конкретних осіб, облетіла мережу інтернет, МОЗ та Верховну Раду. Після чого на журналіста Романа Реведжук котрий опублікував матеріал, деякі високопоставлені чиновники розпочали зчиняти тиск, погрожувати та влаштовувати різного роду провокації.
Реформи по київськи - Вкрасти лікарні: http://www.spicykyiv.com.ua/reformy-po-kyjivsky-vkrasty-likarni-analiz-reformy-vid-nezalezhnoho-zhurnalista/

Після чого журналіст записав відео - вернення в якому подякував правоохоронцям та всім небайдужим котрі допомагають проводити розслідування, а також дав зрозуміти чиновникам та політикам, що розслідування буде доведене до кінця і результатом його буде зупинення приватизації медичних закладів.

Звернення журналіста:

Тема резонансна тому набула великого розголосу, але враховуючи блокування роботи по проведенню розслідування, матеріал доводиться збирати по частинках з різних джерел.

Недавно вийшла у світ друга частина "Реформ по київськи": http://www.pr-info.in.ua/reformi-po-kiyivski-vkrasti-likarni-chastina-ii-ga/ але агенція яка в себе на сайті опіблікували матеріал, в результаті їх сайт атакували і зараз технічна служба відновлює його роботу.

Останнім часом до нас почали звертатися самі медики різних медичних закладів, котрі не на жарт переймаються долею своїх медичних закладів.

В даному випадку медичне керівництво Києва пішло далі за рамки своєї компетенції. ДонченкоДонченкоДепартамент розпочав займатися слідством, а "наглядачі" над керівництвом департаменту взяли на себе "прокуроські" функції. Але вони напевне не читають добре законодавства, тому напоролися на грубі порушення, оцінку яким мають дати правоохоронні органи.

В редакцію надійшов лист від трудового колективу медзакладу, який на їх думку, ще не довго буде у державній власності, бо з такими темпами, як зараз вчиняють тиск на керівництво, то до місяця часу, медичний заклад можуть "приватизувати". А потім по старій схемі, створять комунальне-некомерційне підприємство, поставлять там "свого" керівника і вперед освоювати гроші громади Києва.

Текст звернення в оригіналі:

"Звернутися нас до Вас з цим зверненням змусили певні дії та події, які відбуваються, щодо Фізіотерапевтичної поліклініки Шевченківського району м. Києва та її колективу і пацієнтів, які на протязі дуже багатьох років отримують лікування і допомогу у даному закладі.

Але дане звернення було б не повним і напевно не досить зрозумілим без викладення в ньому перед історії закладу.

Фізіотерапевтичні методи лікування в закладі були запроваджені і ще в 1907 р. а з 1909 р. за адресою поліклініки уже був створений Інститут фізичних методів лікаря Й.М. Гарлинського.

Тому тут мова їде про вікові традиції і досвід фахівців у наданні пацієнтам медичної допомоги.

В принципі майже до 2006 року заклад здійснював свої функціональні завдання, можна навіть з певністю сказати успішно.

Але не дивлячись на викладене вище ( професійність колективу, затребуваність суспільством , і тому подібне) в грудні 2006року щодо установи прозвучав перший дзвоник дзвін якого ми не відразу зрозуміли .

З часом стало зрозуміло, що мова їде виключно про фізичне знищення закладу, колективу, оскільки з'ясувалося, що приміщення в якому знаходиться заклад , розташоване в самому серці м. Києва напроти пам'ятки Золоті Ворота і воно дуже сподобалося певним керівним особам - бізнесменам, які не соромлячись і не скриваючи свої наміри просто запропонували колективу прибратися з цього приміщення.

Після того коли колектив від такої оборудки відмовився вхід пішли усі засоби, які тільки доступні посадовим особам , тоді іще Управління охорони здоров'я м. Києва та керівництва м. Києва і району.

Нас виселяли, на нас насилали постійні різного роду перевірки, шантажували, погрожували, як колективу та і особливо головному лікарю Голубу Анатолію Сергійовичу, рейдерським шляхом захоплювали приміщення поліклініки.

Цей "кошмар" продовжувався до кінця 2009року.

На де який час про заклад керівництво забуло «повністю».

Колектив виживав своїми силами.

З серпня 2015року керівництво Департаменту охорони здоров'я м. Києва повторно згадало про місце розташування Фізіотерапевтичної поліклініки Шевченківського району м. Києва в серці столиці направляючи перевірку в розмірі 12 осіб на 52 особи працівників закладу. Перевіряли всю діяльність закладу і господарську і медичну і фінансово - економічну діяльність закладу за 2013-2015рр.

В листопаді 2015року керівництво Департаменту охорони здоров'я м. Києва повторно направляє перевірку але вже з збільшеною кількістю перевіряючих і замінюючи половину членів комісії з попереднього списку на нові призвіща.

09.12.2015р. о 16год. 34 хв. голова комісії Коваленко О.М. з двома інспекторами з кадрів Департаменту охорони здоров'я прийшли до закладу вручити головному лікарю Фізіотерапевтичної поліклініки Шевченківського району м. Києва попередження про дострокове розірвання з ним контракту і склали акт про його відсутність на робочому місці за 9хвилин до закінчення його робочого часу.

10.12.2015р. о 8год.24хв. заступник голови комісії Малазонія З.Т. з двома співробітниками Департаменту охорони здоров'я знову прибули до закладу вручити головному лікаря попередження про дострокове розірвання з ним контракту. Отримавши інформацію від виконуючого обов'язку , що головний лікар знаходиться на лікарняному і Департамент був про це повідомлений по електронній почті «АСКОД».

Після цього Директор Департаменту охорони здоров'я Донченко Т.М. особисто телефонувала головним лікарям інших медичних закладів, щоб з'ясувати де знаходиться на лікуванні Голуб А.С.

Представники Департаменту попередження про розірвання контракту отправили поштою на домашню адресу головного лікаря.

Не отримавши відповідної інформації на електроній пошті «АСКОД» о 17год.02хвилині з'являється лист №061-15821/02.03 від 10.12.2013р. про розшук щодо перебування на лікуванні у закладах охорони здоров'я м. Києва, з видачею листка тимчасової непрацездатності головного лікаря Фізіотерапевтичної поліклініки Шевченківського району м. Києва Голуба Анатолія Сергійовича. Це турбота про стан здоров'я керівника медичного закладу чи помста ?"

Насправді зараз є загроза того, що пану Голубу може бути помста у вигляді "спущених собак", потім на нього повісять корупційну діяльність і публічно затримають, розкажуть красиво якусь історію. Все за те, що не захотів віддавати заклад який належить громаді міста Києва, медичним-мародерам, котрі хочуть його приватизувати!

Додаємо звернення від департаменту, щоб розуміли наскільки далеко може зайти системна машина по знищенню незручних :

12346792_1030612960323135_142616682_n

Таке розпорядження порушує як мінімум лікарську таємницю і права та свободу громадян, тому в даному випадку потрібно звертатися в Національну Поліцію і до суду.

Фрілансер Оксана Ватаманюк


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014