ОСТАННІ НОВИНИ:

7 квітня на Прикарпатті відзначали Всесвітній День Здоров'я та взяли участь у Всеукраїнській акції "Пліч о Пліч" - провели масову зарядку!024
Один з організаторів розповів детальніше про акцію.

"В Україні жоден з політиків не займався тим, щоб хоча створити видимість розвитку молодіжної, спортивної політики.
Зараз також нікому не цікаво, що буде завтра з нашими дітьми.040
Найлегше дозволити дитині, поринути в окремий світ комп'ютерного простору, а по закінченню школи зрозуміти чому в дитини сколіоз, остеохондроз чи інші захворювання хребта. Адже хребет це основа нашого організму"!

За ініціативи президента "Фонду волонтерів України" Тимофія Нагорного вже другий рік поспіль запущений всеукраїнський проект "МИР" в рамках якого проводиться акція "Пліч о Пліч". Цього року проект "МИР" набере ще більше масштабу, адже ми всі хочемо показати світу своє ставлення до здоров'я!
Організатори запрошують всіх від дорослих до малих в містах, районах, селищах, селах, навчальних закладах. Починаючи з 7 квітня до 1 травня прийти на центральні площі, стати "Пліч о Пліч", провести саму найкреативнішу зарядку та виграти один з тисячі призів.

077"Ми на власному прикладі повинні вести пропаганду здорового способу життя, адже невтішні факти про те, що за останні роки на уроках фізкультури, почастішали випадки смертності дітей! Якби в Україні проводилась пропаганда здорового способу життя, розроблялись індивідуальні програми для дітей по фізичній культурі, то ця статистика, була б на смітнику історії! Неговорячи вже про екологію та інші зовнішні чинники, які негативно впливають на здоров'я. Ми з розумінням підходимо до всього і не критикуємо владу, а створюємо спортивні проекти, в яких несемо пропаганду здоров'я. І потрібно вже надати повноваження громадському сектору, аби ми мали більше можливостей, пропагувати здоров'я та спорт серед населення!
Ми не хочемо займатися політикантством - тому політику виключаємо звідси. Навпаки закликаємо політиків забути про свої амбіції, політичні спрямування, долучатися та підтримувати подібні проекти, які спрямовані на пропаганду здорового способу життя, серед населення починаючи з діток!
Дякуємо всім прикарпатцям, хто взяв участь в акції "Пліч о Пліч" та закликаємо займатись спортом кожен день!

Щиро дякуємо нашим партнерам та зичимо їм здоров'я"! Каже Роман Реведжук, який власним прикладом показав як треба відноситись з спорту, залучив в проект свого 5-ти річного сина Арсена. Також разом зі всіми зарядку вийшли робити голова ОДА Олег Гончарук та голова міста Віктор Анушкевичус.

"Окрема і найбільша подяка Фонду Волонтерів України, особистоТимофій Нагорний, також Всеукраїнському Благодійному Фонду Юрія Дерев'янка, клініко діагностичному центру "Асклепій" Леся Барна, Національній Медичній Палаті України Сергій Кравченко та Володимир Шоломицький, голові ОДА Олегу Гончаруку та його заступнику Ігор Пасічняк. Ще хочу подякувати всім керівникам управлінь, навчальних закладів, організацій за ваш вклад в організацію заходу Віталій Матешко, Ростислав Микитюк. Громадськості та культурі області Геннадій Микитка, Ярослав Борута, Андрій Снімщиков, Юлія Василів за коментування вправ.

Насамкінець по особливому хочу подякувати тим діточкам котрі робили зарядку і підстрибуючи викрикували МИР!
048

Ми команда небайдужих - піклуємось за здоров'я своєї української нації!" В кінці свого інтерв'ю наголосив Посол Доброї Волі Роман Реведжук та закликав приєднуватись до команди!

014На закінчення акції учасники абстрактно стали живими буквами МИР та зробили спільне фото з буквами "Івано-Франківськ"

052

Також подібні акції проводились в районах Івано-Франківщини, зокрема Галицький, Калуський, Рогатинський також в навчальних закладах.Оля Дмитренко (фрілансер)


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014