ОСТАННІ НОВИНИ:

9 квітня 2018 року у Великодній понеділок "Фонд Волонтерів України" та "Фонд сприяння реформам в Україні" спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва "Український Дім", Товариство Червоного Хреста України. А також меценати, артисти, спортсмени, громадські діячі, журналісти, відомі особистості та просто небайдужі активні люди організували для дітей-переселенців, сиріт та дітей з малозабезпечених сімей благодійне свято "Великодні Дзвони".

Пліч о пліч 1
Свято розпочалося з вручення харчових подарункових наборів, яких було понад 1000. Потім святковим концертом в підтримку заходу виступили артисти, подарувавши кожному частинку свого серця. Наприкінці всі присутні мали змогу пообідати смачною тушкованою картоплею з м'ясом та запашним чаєм.

Пліч о пліч 5
SVV_1688-min
Пліч о пліч 2
Пліч о пліч 3


Пліч о пліч 8


SVV_1495-min
Пліч о пліч 9
Ініціатор події, президент «Фонду Волонтерів України» - Тимофій Нагорний, наголосив:
"Діти - це найдорожче, що є в нашому житті. Вони наша радість і наша гордість. Закликаю усіх не лише на свята чи з нагоди якоїсь особливої події, а кожного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче сердечко та об'єднувати зусилля заради їх щасливого майбутнього. І тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої країни".

Підтримати та розділити радість Великоднього свята завітав американський гість- меценат Фонду Духовної Дипломатії США, Почесний Консул Білорусії в США - Майкл Маргуліс.

Пліч о пліч 6
"...В цей сонячний теплий день, радий бути присутнім та долучитися до такої великої події. Адже діти, то наше майбутнє, а ці дітлахи, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребують особливої нашої уваги, тепла та любові".
Подякувавши організаторам Моргуліс наголосив, що відвідавши Надію Савченко у в'язниці його Фонд надає їй духовну підтримку і вона передає привіт всім діткам, бо думками вона тут з ними на святі.
Пліч о пліч 7
Голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв виступаючи говорив, що:
"... багатьом сьогодні потрібно відкинути політикантсво і також робити подібні свята. Тому що поєднуючи в собі багато національностей, адже Україна являється мультикультурною країною, відбувається розвиток культури і дипломатії. А діти, це як окрема нація, котра найбільше потребує нашої уваги, особливо діти котрі постраждали в наслідок бойових дій на Донбасі, тому турбота про них має бути в пріорітеті".
Активний громадський діяч, заслужений юрист України Марина Ставнійчук, котра забезпечила святкову кухню м'ясом, наголосила:
"Діти - це наший національний здобуток, наша перспектива. Ми надіємося, що колись Україна стане тією країною, коли держава буде дбати про дітей, а не тільки волонтерські організації".

Підтримати та подарувати радість діткам прийшла чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор Яна Клочкова:
«Дуже важливо дати зрозуміти дітям, що про них не забули і про них думають, а особливо це стосується - найменшеньких, на заході їх дуже багато, аж сльози навертаються».
До благодійної справи долучилися відома українська альпіністка, що підкорила 7 найвищих світових вершин на всіх континентах Тетяна Яловчак, громадська організація «Всеукраїнська армія порятунок «Рятівники дітей», Засновники фонду «Хартс» - Юрій і Марина Єреняк, співвласник «Young Business Club» Андрій Остапчук, «Укркоопспілка» та ресторан "Два Гуся".
Редакція нашої газети також долучилася до свята, адже Україна - це кожен з нас. Ми не дивимось на політику там де потрібно допомагати дітям, наша мета є виключно благодійність. Кожен може бути волонтером і робити добрі справи, підставляючи своє плече, тому, хто цього потребує. Віримо в добрих людей, тому об'єднавшись впевнено, пліч-о-пліч йдемо вперед до перемоги та нашого спільного миру!

ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019