ОСТАННІ НОВИНИ:

Ця історія одна з багатьох тисяч, останнім часом в мережі інтернет, часто зустрічається повідомлення з подібними проблемами. Важко вже читати їх, адже кожен раз читаючи, сум охоплює і злість, порівнюючи заголовки де затримали чергового корупціонера з сумами, котрі можуть вилікувати трьох/чотирьох таких людей.


Юрко Реведжук122-річний Юра, має страшну хворобу - м'язову дистрофію Дюшена (МДД).
Це серйозне рецедивне захворювання, зчеплене з Х-хромосомою, яке
характеризується швидким прогресуванням м'язової дистрофії, котра в
кінцевому підсумку призводить до повної втрати здатності рухатися, а відтак і
смерті хворого.Статистично - захворювання уражає приблизно 1 особу з 4000, тобто це найбільш поширений тип м'язової дистрофії. Симптоми захворювання зазвичай з'являються у дітей чоловічої статі до 5 років і можуть проявитися у ранньому дитинстві.

Першими ознаками хвороби є прогресуюча проксимальна слабкість м'язів ніг і тазу, пов'язана з втратою м'язової маси. Поступово ця слабкість поширюється на руки, шию та інші частини тіла. Ранні ознаки розкладу можуть також включати псевдогіпертрофію (збільшення м'язів литки і дельтавидних м'язів), низьку витривалість і труднощі при стоянні без сторонньої допомоги, зазвичай особа не може самостійно піднятися сходами.

Вченні вважають, що стовбурові клітини, виділені з м'язів (клітини сателіти) мають здатність перетворюватися у міоцити. При безпосередньому введенні в м'язи тварин, вони не можуть розповсюджуватися по всьому організму. І для того, щоб така терапія була ефективною, необхідно здійснювати ін'єкції у кожен м'яз через кожні 2 мм. Цей недолік лікувальної процедури можна виправити використавши інші, мультипотентні стовбурові клітини, які називаються періоцити. Вони розташовані у кровоносних судинах скелетних м'язів. Ці клітини можна ввести в організм системно і засвоюються вони організмом шляхом потрапляння у кровообіг. Потрапивши, в судинну сітку періоцити зливаються утворюючи міотубули. Це означає, що вони можуть бути
введені артеріально, далі вони потрапляють через стінки судин у м'язи.
Ці дані свідчать про наявність потенціалу для проведення клітинної
терапії МДД. Невелика кількість періоцитив може бути отримана з
організму людини, потім вони можуть бути вирощені штучним шляхом і
введені в кровообіг.

У Юрка хвороба почала прогресувати з шести років. Він лікувався у багатьох лікарнях, та нічого не допомагало, хвороба лише прогресувала, і відібрала змогу елементарного-ходити. Юра з цим не міг змиритися і далі лікувався, але результатів не було. Тепер він майже змирився з тим, що має нести такий хрест. Але в нього досі є віра!
Він вірить, що є небайдужі люди котрі подарують йому можливість ходити, адже Бог дав йому шанс, і в одній з німецьких клінік його чекають на лікування, після якого медики гарантують йому, що зможе зустрічатися зі своїми друзями наяву, а не в інтернеті.


Юрко Реведжук2Від імені редакції газети, звертаюся до всіх людей з проханням допомоги, бо на лікування потрібні кошти. Сума курсу лікування складає в межах 32 тисяч євро, а потім курс реабілітації, Юрко проживає з матір'ю братиком, Мама Леся працює важко допомагаючи на ринку продавати товар, щоб утримувати сім'ю. Вже декілька років звертаються до різних організацій, з проханнями про допомогу, але роки біжать, а хлопець крім мережі інтернет немає можливості інших комунікацій. Живучи в гірському селі, де комунікації і так обмежені, адже ми прекрасно бачимо ситуацію в країні в цілому, хочеться щоб цей хлопець не втратив останнє «Віру» і «Надію» в порятунок!

Також для мене ця ситуація по особливому є важливою, не скриваючи кажу це, бо цей хлопець мій родич і я як і всі мав надію, що не прийдеться кричати про це, що власними силами збереться кошти, але виходить що треба кричати. Тому я кричу прохання до Вас дорогі українці, якщо ми від кожного жителя нашої країни, хоча б по 10 гривень перерахуємо на рахунок цьому хлопцю, то його мрія стане реальністю! Адже зробивши внесок у скарбничку добрих справ і світ стане добрішим до людей.
Я також вірю в силу добра і небайдужості, вірю в те що ми допоможемо йому.
Юра потребує нашої з вами допомоги та підтримки.

Номер карти ПриватБанку Юркової мами Лесі 5168 7572 6892 4794, а також її номер телефону 0976191857.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014