ОСТАННІ НОВИНИ:

Історія цієї дівчинки починається з того, що вона вірить в стереотип "Любов врятує світ" і не хоче по іншому, адже любов до матері, змінила її життя. Вона не відчуває себе обмеженою на сьогодні ні в чому, коли розмовляєш з нею, відчувається великий духовний розвиток.
Стан законодавчих ініціатив в Україні по відношенню до таких людей бажав би бути кращим, але наразі ми не в силі миттєво змінити цей фактор, та маємо надію на те що скоро відбудуться зрушення в цьому напрямку, наразі маємо виходити з того що є і бути небайдужими.
Марічка закінчила автошколу і отримала водійські права. У її брата є автомобіль, який вони хотіли б переобладнати на ручне управління, така установка коштує 10 тисяч гривень.

Наша редакція взяла на себе ініціативу звернутися до небайдужих людей, котрі зможуть допомогти зібрати необхідну суму, адже з можливістю керування автомобілем, ця дівчина зможе пізнавати світ, та ділитися своїми враженнями з іншими, мотивувати їх на прогрес.
Давайте разом допоможемо цій дівчинці - мотиватору!
Номер картки Марічки 4149 4378 4941 1465
Будемо вдячні за кожну гривню.
Коли ми робимо внесок в скарбничку добрих справ, тоді світ стає добрішим по відношенню до нас!Нагадаємо, раніше Марійка розказала як стати успішною і щасливою людиною.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014