ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вт, 10 квiтня 2018, 19:10

  ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ДЛЯ ДІТЕЙ ДОНБАСУ В КИЄВІ

  У великодній понеділок "Фонд Волонтерів України" спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва "Український Дім", меценатами, громадськими діячами організували для дітей-переселенців, сиріт та дітей з малозабезпечених сімей благодійне свято "Великодні Дзвони".
  397
 • Вс, 18 грудня 2016, 4:42

  Другий транш гуманітарної допомоги від Волонтерського Руху України переданий на Косівщину та Верховинщину

  11 грудня 2016 року, як і було заплановано, у Косівський та Верховинський райони було передано гуманітарну допомогу дітям сиротам та дітям з малозабезпечених сімей. Допомогу передав та особисто привіз незалежний журналіст, громадський діяч, волонтер Роман Реведжук, яка йшла від Волонтерського Руху України.
  1030 Галина Волчок
 • Сб, 10 грудня 2016, 6:10

  Рух Волонтерів України за сприянням Романа Реведжука передали гуманітарну допомогу на Косівщину та Верховинщину

  Не зраджуючи своїм традиціям благодійної пожертви перед новорічними святами, Реведжук також знову потурбувався про маленьких жителів регіону - діток. Для них, окремо, уже підготовлено пакунки із дитячим одягом, які Роман передасть особисто до свята Св. Миколая. У цей, дуже очікуваний день, він подарує радість діткам із малозабезпечених, багатодітних сімей та діткам сиротам.
  1689
 • Ср, 9 листопада 2016, 21:36

  Нам всем была нужна эта жизнь ...

  "Вам нужно жить сейчас, чтобы похоронить своего сына. Ведь его душа не найдёт покоя, если Вы его не похороните. Вам нужно жить. Он был удивительным человеком. Он хотел спасать жизни других. Вам нужно сохранить память о нём. Вам нужно жить. Если уйдёте и вы, то очень скоро о Вашем сыне забудут. А ведь ему всего 19. Вам нужно жить, чтобы о нём помнили. Вы будете жить, потому что Вы его мать. И Вы не бросите его и память о нём" - сказал я ей как можно мягче и уверенно.
  644
 • Ср, 5 жовтня 2016, 23:28

  Бог дав життя - ми маємо дати можливість ходити!

  Чи буде ходити та жити повноцінно маленький Захарчик з Коломиї залежить від нас з вами. У дитини складна вада - дисплазія та відсутність кульшових суглобів і викривлення попереку. Хлопчикові якнайшвидше треба робити операції. Українські фахівці не захотіли братися лікувати маленького коломиянина, батьки знайшли німецького фахівця. А це потребує коштів. Звичайна родина без особливих статків сама не може назбирати необхідну суму. Рідні Захарчика просять усіх небайдужих про допомогу.
  2454 Роман Реведжук
 • Пон, 25 липня 2016, 23:55

  Історія одного життя

  Ця історія одна з багатьох тисяч, останнім часом в мережі інтернет, часто зустрічається повідомлення з подібними проблемами. Важко вже читати їх, адже кожен раз читаючи, сум охоплює і злість, порівнюючи заголовки де затримали чергового корупціонера з сумами, котрі можуть вилікувати трьох/чотирьох таких людей.
  1255 Роман Реведжук
 • Пт, 10 червня 2016, 1:27

  У Національному палаці "Україна" відбувся благодійний концерт "Анжеліка збирає друзів"

  7 червня у Національному палаці «Україна» відбувся традиційний благодійний концерт до дня народження співачки, телеведучої, художниці, громадської діячки Анжеліки Рудницької. За її словами – це не просто творчий вечір, де разом з друзями вона виконує нові та вже добре відомі і улюблені всіма пісні. Головна мета – зібрати кошти на придбання путівок у літній табір відпочинку для дітей із зони АТО.
  811 Галина Волчок
 • Ср, 8 червня 2016, 0:57

  Любов врятує світ, історія однієї дівчини. ВІДЕО

  Інтерв’ю дівчини котра змінила своє життя через любові до матері.
  1680 Роман Реведжук
 • Ср, 8 липня 2015, 14:41

  Чорногірський хребет підкорили волонтери з усієї України: "Карпати єднають волонтерів"

  Ще сім - п’ять років тому слово волонтер в Україні було настільки дивним та незнайомим, коли хтось знав що воно значить то це були світлі одиниці. В 2013 році волонтерський рух почав набирати обертів з швидкістю звуку, волонтером ...
  641
 • Пон, 18 травня 2015, 15:48

  Молода як розумом так душею

  В період революції Гідності, а особливо з початком неоголошеної війни на сході України, рухлива натура пані Лаври потребує дій. Ця енергійна жінка вже давно на пенсії (у що важко повірити), але не зважаючи на вік вона прагне реально допомогти тим, хто стоїть за нашу свободу.
  661 Роман Реведжук
Сторінки:12
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014