ОСТАННІ НОВИНИ:

336849Факт, про який мало хто знає (принаймні за межами країни, де це відбувається) - в Швейцарії їдять кішок. Більш того, цей процес безумовно має масовий характер - про це пише express.co.uk з посиланням на європейських активістів-зоозахисників. Хвиля постів у соціальних мережах і повідомлень в швейцарських ЗМІ піднялася після того, як один з пенсіонерів Швейцарії розповів місцевому телебаченню про те, як смачно їсти кішок і як їх правильно готувати.

Громадськість обурилася, а активісти змогли нарешті домогтися розголосу фактів, над якими (за їх твердженням) вони б'ються вже не перший рік. При цьому, звичайно, дивно, що виробництво котячого м'яса, поставлене на потік, так довго залишалося без уваги.

45047_800Тушкована кішка дійсно одне з найдавніших і традиційних швейцарських страв, які з'являються на різдвяному столі. Більш того, до тушкованої кошатини нерідко подають «в комплекті» і м'ясо сенбернара. За даними The Times, в середньому в Швейцарії люблять закусити домашнім улюбленцем близько 250 000 чоловік. Вони, очевидно, не є шкуродерами (об'єктивно: в країні з населенням трохи більше восьми мільйонів просто не може бути 250 тисяч осіб, що зійшли з розуму на грунті поїдання своїх вихованців). Швидше за все, мова дійсно йде про традиції, що сягають корінням аж у XIII століття, коли були закладені основи швейцарського держави.«Немає нічого дивного в тому, щоб їсти собаку, - цитує газета Le Matin одного зі швейцарських фермерів. - У тому вигляді, як ми її готуємо, у неї такий же смак, як у будь-якого іншого м'яса, і, в будь-якому випадку, ніхто не знає, що він їсть ».


При цьому корінні жителі Швейцарії погоджуються, що про такі традиції національної кухні вони не поспішають розповідати туристам. Все-таки, в світовому співтоваристві це виклиє тільки негатив. Разом з тим багато користувачів соцмереж, які висловлюють свою думку з даного питання на форумах і в коментарях до публікацій ЗМІ, підкреслюють, що справа лише в сприйнятті. Так, наприклад, для азіатської кухні поїдання собак (чи кошенят) цілком прийнятно. По крайній мірі, це вкладається в голові середньостатистичного жителя Європи, Росії чи Америки. А що тоді робити із Швейцарією?


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019