ОСТАННІ НОВИНИ:

Президент України Петро Порошенко прийняв запрошення президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, та прибув з офіційним візитом до Білого Дому. Зустріч відбулась в дружній атмосфері, президент США продемонстрував привітність та теплоту, по відношенні до президента України. Делегації з обох сторін обговорили важливі питання, розбудову спільної стратегії між двома країнами в напрямку побудови демократії.Президенти обговорили важливі міждержавні питання. Порошенко вчергове наголосив на агресії з боку РФ, та гібридне ведення війни проти країн демократичного світу з застосуванням елементів інформаційної пропаганди, котра породжує ненависть між країнами сусідами. В свою чергу Дональд Трамп запевнив, що санкції, котрі застосовуються до Російської Федерації за терористичну діяльність, з часом набудуть нової форми посилення. Як стало зрозуміло із зустрічі, США виступають партнером, для тих країн, котрі ведуть роботу, в напрямку розбудови мирного процесу урегулювання конфліктів. Україна на сьогодні найефективніше впроваджує мирну стратегію, використовуючи всі демократичні та дипломатичні важелі.

Треба відзначити, що зустріч була на доволі сильному рівні, про це вже заявили світові експерти. А президент Сполучених Штатів Америки акцентував увагу на ефективній роботі в напрямку реформ, боротьбі з корупцією, та зміцненню дипломатичних стосунків. Він запевнив, що продовження такого напрямку діяльності, забезпечить стабілізацію економіки та відкриє ще більшу зацікавленість в інвестиціях. На сьогодні США зацікавлена інвестиційно в Україні і буде реалізовувати свої наміри в цьому напрямку. Також він відзначив, що позиція підтримки територіальної цілісності не змінилася і США буде підтримувати власну декларацію.

Після зустрічі з Трампом, президент України зустрівся з керівниками провідних американських компаній, у результаті він гарантував сприятливий мікроклімат для ведення бізнесу на території України.


журналіст Роман РеведжукОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014