ОСТАННІ НОВИНИ:

Посол однієї з арабських країн, який грав весілля в Об'єднаних Арабських Еміратах, лише на церемонії зрозумів, що його наречена бородата і косоокість.

Ця історія могла б бути однією з казок Шахерезади, але вона сталася в одному з найефектніших сучасних міст Близького Сходу - в Дубаї

Як розповідає газета Gulf News, до весілля посол, чиє ім'я не називається, зустрічав свою кохану лише кілька разів і ніколи не бачив її обличчя, тому що вона носила нікаб.

Газета не називає ні імені посла, ні країну, яку він представляв, але зате журналісти наводять масу інших деталей.

Так, видання з'ясувало, що нареченому замість фотографії його судженої показали фотографію її сестри.

Потерпілий стверджує, що витратив на одяг, прикраси та подарунки своїй нареченій півмільйона дирхамів (понад 136 тисяч доларів). Але коли вже після підписання шлюбного контракту він поцілував свою дружину, то зрозумів, що у молодої - борода і косоокість.

Посол негайно скасував весільну церемонію і подав на розлучення, заявивши при цьому, що був обманутий батьками дружини і дуже страждає. Крім того, він зажадав повернути йому гроші, витрачені на подарунки, а заодно перевірити гормональний баланс своєї дружини.

Ісламський суд постановив виконати останню вимогу, після чого зробив висновок висновок, що дружина посла - жінка. Слідом за цим суд оголосив про розлучення молодих, однак вимогу повернути гроші або подарунки не задовольнив.

Новин про те, як себе почуває дружина посла, немає.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014