ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Пон, 30 липня 2018, 1:24

  Журналіст: - ЧОРНИЙ РЕЄСТРАТОР В ДІЛІ

  Є ще ціла система, котра поки не очищена від «совковкових» колабораціоністів. Котрі не тільки сприяють рейдерським захопленням бізнесу, а й вправно користуються окремими нововведеннями, та допомагають гінцям окупантів фінансово, щоб було за що воювати проти України.
  273 Роман Реведжук
 • Вт, 17 липня 2018, 10:55

  Національна спілка журналістів України сьогодні виступає адвокатом агресора

  Юридичним власником НьюзВану, ніби то являється народний депутат Євген Мураєв, колишній регіонал, а зараз партія Опозиційний блок, яку очолює Юрій Бойко. Недавно аналітик Андерс Ослунд розповів, що насправді фактичним власником «НьюзВан» являється Віктор Медведчук: https://www.radiosvoboda.org/a/29288136.html. Ера-медіа у власності народного депутата Андрія Деркача з групи «Воля Народу» - раніше сателіт Партії Регіонів. Після смерті Ігора Єремеєва, Деркач перебрав на себе функції керівника цієї групи. Сама група «Воля Народу» - це тема для окремого матеріалу, якщо коротко, то це група ляльководів, котрі заправляють групами депутатів-тушок продаючи їх на підсилення в голосуванні. Після втечі з України нардепа-олігарха Олександра Онищенка, Деркач підсилює медійно лідера Батьківщини Юлію Тимошенко. Недавній скандал з закриттям ранкової програми, ніби то через шедеври Тимошенко тому доказ - піар любою ціною. У самого Деркача сильні позиції, адже групу Воля Народу, йому допомагає контролювати його сват, колишній голова ВРУ, а тепер нардеп Володимир Литвин. Йдемо далі, тут найцікавіше, 112 канал та ЗІК також юридично мають своїх власників. Але це формальності, по факту їх власником являється Віктор Медведчук. Хоча це можливо для простого обивателя видасться новиною, а для медійників уже давно відомий факт, котрий неодноразово озвучувався в ЗМІ. Ну і 1+1 та Олександр Дубінський, які належать олігарху Ігорю Коломойському.
  455
 • Вт, 29 травня 2018, 15:40

  АЗЕРБАЙДЖАНЦІ УКРАЇНИ ПЕРЕОБРАЛИ ГОЛОВУ КОНГРЕСУ/АЗЕРБАЙДЖАНЦЫ УКРАИНЫ ПЕРЕИЗБРАЛИ ГЛАВУ КОНГРЕСА

  28 травня 2018 року в Києві відбувся урочистий прийом Об'єднаного Конгресу азербайджанців України з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. Символічно в цей день відбулася звітно-виборча конференція Об’эднаного Конгресу азербайджанців України.
  1389
 • Вс, 6 травня 2018, 10:59

  Це не місія – це життя

  Народна дипломатія завжди являється відправною точкою до миру у любих конфліктах. Особливо коли цю місію виконують ті заради кого вартує жити – діти.
  781 Роман Реведжук
 • Ср, 28 березня 2018, 18:48

  Як розмовляти з мудаками: Поради відомого психіатра Марка Гоулстона

  Краще подумайте, чи варто вам взагалі продовжувати спілкування з людиною, що страждає від розладу особистості. Чи є причини зберігати стосунки, якщо ця людина здатна витягнути з вас всі сили? Ви ж не будете зберігати гроші на депозитному рахунку, якщо банк припинив нараховувати відсотки?
  378
 • Пон, 6 листопада 2017, 8:14

  Форум новобудов - точка зору.

  ...як треба обирати житло, які документи клієнт має право вимагати у забудівника, які дозвільні документи повинні бути у забудівника, як складати договір та що в ньому має бути прописане. Як перевірити забудовника та що повинно насторожувати. Для кожного покупця новобудов ця інформація є дуже потрібною перед початком пошуку квартири.
  2365 Уляна Руда
 • Сб, 4 листопада 2017, 22:25

  Реведжук: УКРАЇНА В ПОЛІТИЧНОМУ ВОГНІ​

  Після президентських виборів, з 2014 року, Україна подолала доволі не простий шлях у формуванні своєї зрілості. На зовнішньополітичному просторі представлена як доволі ефективний геополітичний гравець. І це визнають європейські лідери.
  531
 • Вт, 26 вересня 2017, 18:16

  «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗДРАСТВУЙ АЗЕРБАЙДЖАН» Salam Azərbaycan

  29 вересня 2017 року в парку імені Гейдара Алієва на території Посольства Азербайджанської Республіки відбудеться знайомство з культурою та кухнею Азербайджану. Захід відбудеться у форматі «День відкритих дверей – Здраствуй Азербайджан». Запрошені: дипломати, політики, громадські та культурні діячі.
  1330 Роман Реведжук
 • Пт, 22 вересня 2017, 18:47

  Валентин Наливайченко – український патріот чи російський шпигун?

  Які могли бути перемовини та таємні домовленості між керівниками ворогуючих спецслужб, нам ще доведеться дізнатись. Але прихильники Наливайченка вже кинулись всіляко спростовувати будь-яку інформацію, що стосується зв'язків їх політичного лідера з Росією. Хоча, їм варто було би зосередитись зараз на тому, аби пояснити українцям, чому з біографії колишнього голови СБУ періодично зникають кілька років, які він очевидно провів у Росії, і не будь-де, а в Червонопрапорному інституті ім. Ю.В. Андропова Служби зовнішньої розвідки РФ.
  1280
 • Чт, 21 вересня 2017, 16:52

  Зустріч двох президентів України та США як нова епоха в розбудові антитерористичної стратегії.

  В свою чергу Дональд Трамп запевнив, що санкції, котрі застосовуються до Російської Федерації за терористичну діяльність, з часом набудуть нової форми посилення. Як стало зрозуміло із зустрічі, США виступають партнером, для тих країн, котрі ведуть роботу, в напрямку розбудови мирного процесу урегулювання конфліктів.
  779 Роман Реведжук
Сторінки:12345...2021
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014