ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Ср, 22 лютого 2017, 22:39

  ПОСАДУ ПРОДАЛИ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПРИДУМАТИ, ЯК ЛІКВІДУВАТИ ПОСАДОВЦЯ - ЖИТИ ПО НОВОМУ

  Усе це пов’язано винятково з моєю професійною діяльністю. Початком цієї історії вважаю погрози на мою адресу, через які я неодноразово писала звернення до прокуратури Львівської області, з травня 2015 року. Трактую їх як пов’язані з моєю професійною діяльністю на посаді заступника головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні. У цих погрозах ішлося про те, щоб я, буквально, забралася з посади заступника лікаря.
  847 Роман Реведжук
 • Чт, 16 лютого 2017, 0:42

  18 правил этикета, не знать которых стыдно

  Непозволительно говорить плохо о близких, в частности обсуждать мужей, как это у нас принято. Если муж плох — почему ты с ним не разведешься? И точно также непозволительно с презрением, с гримасой говорить о родной стране. «В этой стране все жлобы…» — в таком случае Вы тоже относитесь к этому разряду людей.
  540
 • Ср, 15 лютого 2017, 0:20

  Що варто знати про стрітенські свічки

  Свято Стрітення Господнього – велике, одне за дванадцяти найбільших свят церковного року. Того дня урочисто згадується подія принесення Господа нашого Ісуса Христа Пресвятою Богородицею до храму, після закінчення днів очищення (Лк.2:22-39). Хоча Діва Марія не мала потреби в ритуальному очищенні, все ж, вона на сороковий день виконала написане в Законі. Біля дверей храму її зустрів преведний старець Симеон, який прийняв на руки Немовлятка-Христа виголошуючи головну пісню свого життя – “Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, що Ти приготував перед лицем всіх людей, світло на одкровення народам, і славу людей Твоїх, Ізраїля”. Йосиф та Марія слухаючи такі дивні слова все більше переконувалися, що таємниця Боговтілення вже відкривається людству в повній мірі.
  500
 • Вс, 12 лютого 2017, 20:08

  Гарячі новини Києва на 13-19 лютого

  Якщо ви ще не вирішили, куди піти в Києві на майбутньому тижні, НВ Style пропонує ознайомитися з афішею цікавих подій столиці на 13-19 лютого. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.
  703 Роман Реведжук
 • Пон, 6 лютого 2017, 15:02

  Моржування - як спосіб перейти на новий рівень життя

  Моржування - це один з найбільш екстремальних способів зміцнення імунної системи. Люди, які тривалий час займаються моржуванням, стверджують, що від цього заняття організму тільки користь. Хоча існує і протилежна думка, якої дотримуються, зазвичай, медики.
  897
 • Ср, 1 лютого 2017, 2:24

  Як українські політики платять армії ботів аби бути популярними в соцмережах.

  "...ми бачимо дві сторони однієї медалі - з одного боку ганебний факт використання ботів командою міністра, що позиціонується себе як реформатор. З іншого, мова йде про шахрайстві. Послугу, за яку політик платить гроші, причому, не виключено, гроші платників податків, він реально не отримує. Намагаючись обдурити суспільство, міністр сам став жертвою шахраїв. Власне, тому дана історія більш ніж показова. Українці продовжують обманювати один одного, в результаті ж Україна залишається найбіднішою країною Європи з найнижчим рівнем довіри громадян до політиків."
  549 Роман Реведжук
 • Пт, 27 сiчня 2017, 23:10

  У Києві вшанували міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - РУССКАЯ ВЕРСИЯ

  Слово «Голокост» із давньогрецької означає всеспалення. Цим поняттям позначають геноцид євреїв, і не лише євреїв нацистами під час Другої світової війни. Лише у концтаборі Аушвіц-Біркенау із 1940 по 1945 рік було закатовано 1,5 мільйона людей. Загалом же під час Голокосту нацисти винищили від 6 до 11 мільйонів осіб. Незабутня трагедія народу, моральний урок для майбутніх поколінь, та тепер ми знаємо, і маємо виховувати в сучасної молоді повагу до людей незалежно від їхньої раси та походження, навертати їх на правильний шлях та допомагати їм розібратися щодо впливу минулого на сучасність.
  701 Галина Волчок
 • Вт, 24 сiчня 2017, 11:14

  Прем’єр розробив законопроект аби надати "майданівцям" статусу учасника бойових дій

  Законопроектом передбачено визначення статусу учасника бойових дій для «майданівців», які одержали тілесні ушкодження, що не призвели до інвалідності. Також громадяни, які отримали інвалідність внаслідок поранень під час проведення антитерористичної операції, зможуть отримати статус інваліда війни.
  659 Роман Реведжук
 • Пт, 20 сiчня 2017, 21:03

  Українські нардепи потратили сотні тисяч доларів на інавгурацію 45-го президента США

  В завершенні своєї інавгураційної промови Дональд Трамп зауважив: «відтепер Америка буде займатися виключно власною політикою, своїми проблемами та витрачати кошти на свою країну».
  1893 Роман Реведжук
 • Вс, 15 сiчня 2017, 17:09

  Департамент моніторингу Нацбанку підозрює клієнтів інших банків у фінансових махінаціях

  За результатами виїзних та безвиїзних перевірок направлено правоохоронним органам інформацію про підозрілі фінансові операції клієнтів 40 банків та 2 небанківських фінансових установ. https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=42298776&cat_id=55838
  655 Роман Реведжук
Сторінки:12345...1718
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"