ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вт, 16 травня 2017, 12:20

  Нові санкції проти Росії з боку України заблокувати російські соцмережі - Указ Президента України

  Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж
  731 Роман Реведжук
 • Сб, 6 травня 2017, 23:02

  Скандинавська ніч у музеї історії Києва

  Гості дізнаються більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.
  702 Роман Реведжук
 • Пон, 24 квiтня 2017, 22:57

  ПРЕМ'ЄРА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ Георгій Делієв «Jazzzz» в Києві

  Вас чекає запальний коктейль з живого джазу, бурлеску, театру абсурду і іскрометних жартів. Склад артистів вельми незвичайний: Георгій Делієв, артист театру «Буффон» Олег Савченко, дует "Хороші", танцівниця Сільветте Аттауліна, а також вокалісти та інструменталісти джазового факультету ОУІК ім.К.Ф.Данькевіча.
  624
 • Вт, 11 квiтня 2017, 18:00

  Журналист Роман Реведжук объяснил украинцам, кто такие евреи, а кто жиды

  Независимый журналист, общественный деятель, волонтер Роман РЕВЕДЖУК на своей странице в фб жестко высказался на еврейскую тему. Он поставил на место украинских националистов своей речью


  1423 Галина Волчок
 • Ср, 29 березня 2017, 13:40

  В більшості причиною розлучень - є жінка.

  Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя …
  596
 • Вт, 28 березня 2017, 12:01

  Що б я робив, якби мені поставили діагноз «РАК»

  Ми відмінно навчилися його вирізати, спалювати і навіть витравлювати з допомогою хіміотерапії, ми опромінюємо його радіацією і бомбардуємо наркотиками, але причина раку так і не піддається лікуванню. На щастя, у нас є альтернатива...
  585 Роман Реведжук
 • Пт, 24 березня 2017, 10:31

  Операція "криша", або як бути людиною невидимкою

  Приблизна сума збитків більше півмільйона доларів. Цікаво що через три дні водій та одна з машин тільки з іншим причепом, вчерговий раз заїхали на митницю знову замитнюватись, тільки з іншим товаром і йому ніхто не предявив нічого. Спокійно замитнили і відправили далі по колу «схеми».
  813 Роман Реведжук
 • Вс, 19 березня 2017, 12:10

  Чи відкупиться оберемком свічок чиновник та депутат перед Богом за гріхи свої

  Сьогодні багато наших чиновників чомусь вважають, що вони хитріші та розумніші не тільки від людей, але й від Бога. Одною рукою вони крадуть у держави та людей (які їх обрали, себто – довірилися), а іншою намагаються відкупитися від цього страшного гріха своїми пожертвами на церкву та дружбою зі священиками.
  770
 • Ср, 22 лютого 2017, 22:39

  ПОСАДУ ПРОДАЛИ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПРИДУМАТИ, ЯК ЛІКВІДУВАТИ ПОСАДОВЦЯ - ЖИТИ ПО НОВОМУ

  Усе це пов’язано винятково з моєю професійною діяльністю. Початком цієї історії вважаю погрози на мою адресу, через які я неодноразово писала звернення до прокуратури Львівської області, з травня 2015 року. Трактую їх як пов’язані з моєю професійною діяльністю на посаді заступника головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні. У цих погрозах ішлося про те, щоб я, буквально, забралася з посади заступника лікаря.
  1407 Роман Реведжук
 • Чт, 16 лютого 2017, 0:42

  18 правил этикета, не знать которых стыдно

  Непозволительно говорить плохо о близких, в частности обсуждать мужей, как это у нас принято. Если муж плох — почему ты с ним не разведешься? И точно также непозволительно с презрением, с гримасой говорить о родной стране. «В этой стране все жлобы…» — в таком случае Вы тоже относитесь к этому разряду людей.
  805
Сторінки:12345...1819
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014