ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Ср, 29 березня 2017, 13:40

  В більшості причиною розлучень - є жінка.

  Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя …
  498
 • Вт, 28 березня 2017, 12:01

  Що б я робив, якби мені поставили діагноз «РАК»

  Ми відмінно навчилися його вирізати, спалювати і навіть витравлювати з допомогою хіміотерапії, ми опромінюємо його радіацією і бомбардуємо наркотиками, але причина раку так і не піддається лікуванню. На щастя, у нас є альтернатива...
  489 Роман Реведжук
 • Пт, 24 березня 2017, 10:31

  Операція "криша", або як бути людиною невидимкою

  Приблизна сума збитків більше півмільйона доларів. Цікаво що через три дні водій та одна з машин тільки з іншим причепом, вчерговий раз заїхали на митницю знову замитнюватись, тільки з іншим товаром і йому ніхто не предявив нічого. Спокійно замитнили і відправили далі по колу «схеми».
  729 Роман Реведжук
 • Вс, 19 березня 2017, 12:10

  Чи відкупиться оберемком свічок чиновник та депутат перед Богом за гріхи свої

  Сьогодні багато наших чиновників чомусь вважають, що вони хитріші та розумніші не тільки від людей, але й від Бога. Одною рукою вони крадуть у держави та людей (які їх обрали, себто – довірилися), а іншою намагаються відкупитися від цього страшного гріха своїми пожертвами на церкву та дружбою зі священиками.
  683
 • Ср, 22 лютого 2017, 22:39

  ПОСАДУ ПРОДАЛИ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПРИДУМАТИ, ЯК ЛІКВІДУВАТИ ПОСАДОВЦЯ - ЖИТИ ПО НОВОМУ

  Усе це пов’язано винятково з моєю професійною діяльністю. Початком цієї історії вважаю погрози на мою адресу, через які я неодноразово писала звернення до прокуратури Львівської області, з травня 2015 року. Трактую їх як пов’язані з моєю професійною діяльністю на посаді заступника головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні. У цих погрозах ішлося про те, щоб я, буквально, забралася з посади заступника лікаря.
  1138 Роман Реведжук
 • Чт, 16 лютого 2017, 0:42

  18 правил этикета, не знать которых стыдно

  Непозволительно говорить плохо о близких, в частности обсуждать мужей, как это у нас принято. Если муж плох — почему ты с ним не разведешься? И точно также непозволительно с презрением, с гримасой говорить о родной стране. «В этой стране все жлобы…» — в таком случае Вы тоже относитесь к этому разряду людей.
  681
 • Ср, 15 лютого 2017, 0:20

  Що варто знати про стрітенські свічки

  Свято Стрітення Господнього – велике, одне за дванадцяти найбільших свят церковного року. Того дня урочисто згадується подія принесення Господа нашого Ісуса Христа Пресвятою Богородицею до храму, після закінчення днів очищення (Лк.2:22-39). Хоча Діва Марія не мала потреби в ритуальному очищенні, все ж, вона на сороковий день виконала написане в Законі. Біля дверей храму її зустрів преведний старець Симеон, який прийняв на руки Немовлятка-Христа виголошуючи головну пісню свого життя – “Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, що Ти приготував перед лицем всіх людей, світло на одкровення народам, і славу людей Твоїх, Ізраїля”. Йосиф та Марія слухаючи такі дивні слова все більше переконувалися, що таємниця Боговтілення вже відкривається людству в повній мірі.
  631
 • Вс, 12 лютого 2017, 20:08

  Гарячі новини Києва на 13-19 лютого

  Якщо ви ще не вирішили, куди піти в Києві на майбутньому тижні, НВ Style пропонує ознайомитися з афішею цікавих подій столиці на 13-19 лютого. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.
  824 Роман Реведжук
 • Пон, 6 лютого 2017, 15:02

  Моржування - як спосіб перейти на новий рівень життя

  Моржування - це один з найбільш екстремальних способів зміцнення імунної системи. Люди, які тривалий час займаються моржуванням, стверджують, що від цього заняття організму тільки користь. Хоча існує і протилежна думка, якої дотримуються, зазвичай, медики.
  1045
 • Ср, 1 лютого 2017, 2:24

  Як українські політики платять армії ботів аби бути популярними в соцмережах.

  "...ми бачимо дві сторони однієї медалі - з одного боку ганебний факт використання ботів командою міністра, що позиціонується себе як реформатор. З іншого, мова йде про шахрайстві. Послугу, за яку політик платить гроші, причому, не виключено, гроші платників податків, він реально не отримує. Намагаючись обдурити суспільство, міністр сам став жертвою шахраїв. Власне, тому дана історія більш ніж показова. Українці продовжують обманювати один одного, в результаті ж Україна залишається найбіднішою країною Європи з найнижчим рівнем довіри громадян до політиків."
  677 Роман Реведжук
Сторінки:12345...1819
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014