ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вт, 25 грудня 2018, 2:21

  ЗВІДКИ В УКРАЇНИ БОРГИ, ТА ЗА КОГО СПЛАЧУЄ ДЕРЖАВА

  Мова про зовнішній борг, котрий є ключовим тягарем, як інколи люблять називати критики - "на шиї українців". Звідки появився взагалі борг, на порятунок якому прийшли транші МВФ. Чи навпаки, прийшли транші МВФ, а потім борг. З економічної точки зору обгрунтувати дуже просто. А якщо подивитися реальну картину, то настільки все заплутано, немов замкнуте коло. Отже спробуємо розібратися де гроші українців.
  680
 • Вс, 23 грудня 2018, 23:23

  10 заповідей дружини - всі мудрі жінки дотримуються їх!

  У 17 столітті рабин Іцхак Бен Ельякім з Познані(Польща) написав книгу «Добре сеpце», в якій містилися 10 заповідей ідеальної дружини. Писав він її спеціально для своєї дочки, але незабаром їх почали читати в багатьох єврейських сім’ях.
  117
 • Вс, 16 грудня 2018, 18:10

  ОБРАНО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

  Останнім кроком по створенню автокефальної церкви та отриманню Томосу, був Об’єднавчий Собор, який незважаючи на намагання Росії всіляко перешкодити - відбувся. Зрозуміло чому, адже у результаті обрання нового Предстоятеля глава Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.
  77
 • Вт, 27 листопада 2018, 23:43

  Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.

  Воєнний стан буде запроваджений саме там, де є найбільш-ймовірна загроза нанесення удару. Він діятиме виключно в областях України, розташованих вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдавського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Запровадження воєнного стану жодним чином не передбачатиме дій за межами суверенної території України.
  95
 • Пон, 26 листопада 2018, 3:21

  УКРАЇНА ВВЕДЕ ВОЄННИЙ СТАН НА 60 ДІБ

  Військові кораблі ФСБ Російської Федерації, 25 листопада 2018 року напали на 3 українські судна, здійснивши таран українського рейдового буксира
  246
 • Сб, 24 листопада 2018, 23:19

  ЖІНОЧА ТИРАНІЯ, АБО ДЕ ЖИВЕ ФЕМІНІЗМ

  Сучасне суспільство виконує забаганки жінки (самки) і дає їй все, чого вона тільки забажає. Або та затупає ногами і вимагатиме! Любий закон буде прийнятий бо жінки будуть верещати та тупати ногами. Весь соціум так схилився на сторону самки, що ризикує перекинутись.
  639
 • Чт, 22 листопада 2018, 14:38

  Британський генерал: "Україна не може бути членом НАТО, доки ваші генерали не ходять на похорони військовослужбовців"

  Командир вчиться тоді, коли йому доводиться писати родичам свого загиблого підопічного і він розуміє, що у нього не було достатньо професіоналізму: «Якщо ж командир жодного разу не писав такого листа, якщо він не аналізував, що призвело до загибелі його бійця, якщо він ні разу не ходив до своїх на похорон, він не буде хорошим командувачем»
  101
 • Пон, 22 жовтня 2018, 16:55

  СПРАВА ТИМОФІЯ НАГОРНОГО ТА ЯКІ ПОДРОБИЦІ КРИЮТЬСЯ ЗА НЕЮ

  В СБУ говорять, що відео – це частина з тої кількості матеріалів, якою вони володіють. Просто з поваги до його волонтерської діяльності не хотіли всього публікувати, через те, що по-перше, це займе досить багато часу, а по-друге, вони вже не хочуть геть розчаровувати тих людей, які долучалися до його акцій, і я був одним з них.
  299
 • Чт, 27 вересня 2018, 22:38

  Журналист обвинил Суркиса в финансировании кибер-терроризма: дело расследует СБУ - Реведжук

  Негласно всем было известно, что Григорий и афеллированные с ним структуры удерживают группу хакеров, состоящей из граждан России, Турции и Украины для работы в интернете. ДДОС-атаки, взлом почтовых серверов и социальных сетей, зачистка информационных ресурсов. Знали, но ни Суркис, ни его окружение это никогда не подтверждали.
  156
 • Пон, 13 серпня 2018, 8:12

  Реведжук: ЗНЯЛИ МЕРА – ЗНІМУТЬ І ТРИЗУБ

  Проаналізуйте для чого такі ініціативи, розкольницька позиція та дестабілізовуючі антидержавницькі меседжі. Це живий приклад сучасної колаборації з застосуванням гібридної форми внутрішнього протистояння на розкол держави. Україна справді займає передові позиції у розвитку демократії, але як говорить практика, часто демократією користуються вороги, негідники та проходимці.
  814 Роман Реведжук
Сторінки:1234...2021
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014