ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вс, 6 травня, 10:59

  Це не місія – це життя

  Народна дипломатія завжди являється відправною точкою до миру у любих конфліктах. Особливо коли цю місію виконують ті заради кого вартує жити – діти.
  725 Роман Реведжук
 • Ср, 28 березня, 18:48

  Як розмовляти з мудаками: Поради відомого психіатра Марка Гоулстона

  Краще подумайте, чи варто вам взагалі продовжувати спілкування з людиною, що страждає від розладу особистості. Чи є причини зберігати стосунки, якщо ця людина здатна витягнути з вас всі сили? Ви ж не будете зберігати гроші на депозитному рахунку, якщо банк припинив нараховувати відсотки?
  318
 • Пон, 6 листопада 2017, 8:14

  Форум новобудов - точка зору.

  ...як треба обирати житло, які документи клієнт має право вимагати у забудівника, які дозвільні документи повинні бути у забудівника, як складати договір та що в ньому має бути прописане. Як перевірити забудовника та що повинно насторожувати. Для кожного покупця новобудов ця інформація є дуже потрібною перед початком пошуку квартири.
  1995 Уляна Руда
 • Сб, 4 листопада 2017, 22:25

  Реведжук: УКРАЇНА В ПОЛІТИЧНОМУ ВОГНІ​

  Після президентських виборів, з 2014 року, Україна подолала доволі не простий шлях у формуванні своєї зрілості. На зовнішньополітичному просторі представлена як доволі ефективний геополітичний гравець. І це визнають європейські лідери.
  445
 • Вт, 26 вересня 2017, 18:16

  «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗДРАСТВУЙ АЗЕРБАЙДЖАН» Salam Azərbaycan

  29 вересня 2017 року в парку імені Гейдара Алієва на території Посольства Азербайджанської Республіки відбудеться знайомство з культурою та кухнею Азербайджану. Захід відбудеться у форматі «День відкритих дверей – Здраствуй Азербайджан». Запрошені: дипломати, політики, громадські та культурні діячі.
  1273 Роман Реведжук
 • Пт, 22 вересня 2017, 18:47

  Валентин Наливайченко – український патріот чи російський шпигун?

  Які могли бути перемовини та таємні домовленості між керівниками ворогуючих спецслужб, нам ще доведеться дізнатись. Але прихильники Наливайченка вже кинулись всіляко спростовувати будь-яку інформацію, що стосується зв'язків їх політичного лідера з Росією. Хоча, їм варто було би зосередитись зараз на тому, аби пояснити українцям, чому з біографії колишнього голови СБУ періодично зникають кілька років, які він очевидно провів у Росії, і не будь-де, а в Червонопрапорному інституті ім. Ю.В. Андропова Служби зовнішньої розвідки РФ.
  1224
 • Чт, 21 вересня 2017, 16:52

  Зустріч двох президентів України та США як нова епоха в розбудові антитерористичної стратегії.

  В свою чергу Дональд Трамп запевнив, що санкції, котрі застосовуються до Російської Федерації за терористичну діяльність, з часом набудуть нової форми посилення. Як стало зрозуміло із зустрічі, США виступають партнером, для тих країн, котрі ведуть роботу, в напрямку розбудови мирного процесу урегулювання конфліктів.
  702 Роман Реведжук
 • Сб, 16 вересня 2017, 22:58

  Еще одно официальное заявление. От меня лично Амина Окуєва

  В данном случае речь пойдёт об общественной организации, называемой "Батальонным братством", которая периодически фигурирует в различных сомнительных мероприятиях в моменты искусственно-созданных обострений в стране.

  Джерело: https://www.obozrevatel.com/society/eschyo-odno-ofitsialnoe-zayavlenie-ot-menya-lichno.htm
  68 Андрій Стесенко
 • Пт, 15 вересня 2017, 15:08

  У Києві відбулася конференція керівників діаспори Азербайджанців Європи.

  Українська сторона високо оцінює діяльність азербайджанців у суспільно-політичному житті України. Зв'язки між Україною та Азербайджаном в промисловій, торговій, економічній та політичних сферах прогресивно розвиваються.
  1474 Роман Реведжук
 • Ср, 13 вересня 2017, 21:47

  У Києві відбудеться III Міжнародний GR FORUM 2017

  400 учасників, 40спікерів : представники влади, бізнесу, експерти , акредитовано більше ніж 100 представників ЗМІ
  2010 Роман Реведжук
Сторінки:1234...1920
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014