ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Сб, 6 травня 2017, 23:02

  Скандинавська ніч у музеї історії Києва

  Гості дізнаються більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.
  803 Роман Реведжук
 • Пон, 24 квiтня 2017, 22:57

  ПРЕМ'ЄРА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ Георгій Делієв «Jazzzz» в Києві

  Вас чекає запальний коктейль з живого джазу, бурлеску, театру абсурду і іскрометних жартів. Склад артистів вельми незвичайний: Георгій Делієв, артист театру «Буффон» Олег Савченко, дует "Хороші", танцівниця Сільветте Аттауліна, а також вокалісти та інструменталісти джазового факультету ОУІК ім.К.Ф.Данькевіча.
  717
 • Вт, 11 квiтня 2017, 18:00

  Журналист Роман Реведжук объяснил украинцам, кто такие евреи, а кто жиды

  Независимый журналист, общественный деятель, волонтер Роман РЕВЕДЖУК на своей странице в фб жестко высказался на еврейскую тему. Он поставил на место украинских националистов своей речью


  2265 Галина Волчок
 • Ср, 29 березня 2017, 13:40

  В більшості причиною розлучень - є жінка.

  Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя …
  678
 • Пт, 24 березня 2017, 10:31

  Операція "криша", або як бути людиною невидимкою

  Приблизна сума збитків більше півмільйона доларів. Цікаво що через три дні водій та одна з машин тільки з іншим причепом, вчерговий раз заїхали на митницю знову замитнюватись, тільки з іншим товаром і йому ніхто не предявив нічого. Спокійно замитнили і відправили далі по колу «схеми».
  902 Роман Реведжук
 • Ср, 15 лютого 2017, 0:20

  Що варто знати про стрітенські свічки

  Свято Стрітення Господнього – велике, одне за дванадцяти найбільших свят церковного року. Того дня урочисто згадується подія принесення Господа нашого Ісуса Христа Пресвятою Богородицею до храму, після закінчення днів очищення (Лк.2:22-39). Хоча Діва Марія не мала потреби в ритуальному очищенні, все ж, вона на сороковий день виконала написане в Законі. Біля дверей храму її зустрів преведний старець Симеон, який прийняв на руки Немовлятка-Христа виголошуючи головну пісню свого життя – “Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, що Ти приготував перед лицем всіх людей, світло на одкровення народам, і славу людей Твоїх, Ізраїля”. Йосиф та Марія слухаючи такі дивні слова все більше переконувалися, що таємниця Боговтілення вже відкривається людству в повній мірі.
  821
 • Вс, 12 лютого 2017, 20:08

  Гарячі новини Києва на 13-19 лютого

  Якщо ви ще не вирішили, куди піти в Києві на майбутньому тижні, НВ Style пропонує ознайомитися з афішею цікавих подій столиці на 13-19 лютого. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.
  1014 Роман Реведжук
 • Пон, 6 лютого 2017, 15:02

  Моржування - як спосіб перейти на новий рівень життя

  Моржування - це один з найбільш екстремальних способів зміцнення імунної системи. Люди, які тривалий час займаються моржуванням, стверджують, що від цього заняття організму тільки користь. Хоча існує і протилежна думка, якої дотримуються, зазвичай, медики.
  1307
 • Ср, 1 лютого 2017, 2:24

  Як українські політики платять армії ботів аби бути популярними в соцмережах.

  "...ми бачимо дві сторони однієї медалі - з одного боку ганебний факт використання ботів командою міністра, що позиціонується себе як реформатор. З іншого, мова йде про шахрайстві. Послугу, за яку політик платить гроші, причому, не виключено, гроші платників податків, він реально не отримує. Намагаючись обдурити суспільство, міністр сам став жертвою шахраїв. Власне, тому дана історія більш ніж показова. Українці продовжують обманювати один одного, в результаті ж Україна залишається найбіднішою країною Європи з найнижчим рівнем довіри громадян до політиків."
  846 Роман Реведжук
 • Пт, 27 сiчня 2017, 23:10

  У Києві вшанували міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - РУССКАЯ ВЕРСИЯ

  Слово «Голокост» із давньогрецької означає всеспалення. Цим поняттям позначають геноцид євреїв, і не лише євреїв нацистами під час Другої світової війни. Лише у концтаборі Аушвіц-Біркенау із 1940 по 1945 рік було закатовано 1,5 мільйона людей. Загалом же під час Голокосту нацисти винищили від 6 до 11 мільйонів осіб. Незабутня трагедія народу, моральний урок для майбутніх поколінь, та тепер ми знаємо, і маємо виховувати в сучасної молоді повагу до людей незалежно від їхньої раси та походження, навертати їх на правильний шлях та допомагати їм розібратися щодо впливу минулого на сучасність.
  999 Галина Волчок
Сторінки:1234
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014