ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Ср, 15 лютого 2017, 0:20

  Що варто знати про стрітенські свічки

  Свято Стрітення Господнього – велике, одне за дванадцяти найбільших свят церковного року. Того дня урочисто згадується подія принесення Господа нашого Ісуса Христа Пресвятою Богородицею до храму, після закінчення днів очищення (Лк.2:22-39). Хоча Діва Марія не мала потреби в ритуальному очищенні, все ж, вона на сороковий день виконала написане в Законі. Біля дверей храму її зустрів преведний старець Симеон, який прийняв на руки Немовлятка-Христа виголошуючи головну пісню свого життя – “Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, що Ти приготував перед лицем всіх людей, світло на одкровення народам, і славу людей Твоїх, Ізраїля”. Йосиф та Марія слухаючи такі дивні слова все більше переконувалися, що таємниця Боговтілення вже відкривається людству в повній мірі.
  499
 • Вс, 12 лютого 2017, 20:08

  Гарячі новини Києва на 13-19 лютого

  Якщо ви ще не вирішили, куди піти в Києві на майбутньому тижні, НВ Style пропонує ознайомитися з афішею цікавих подій столиці на 13-19 лютого. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.
  702 Роман Реведжук
 • Пон, 6 лютого 2017, 15:02

  Моржування - як спосіб перейти на новий рівень життя

  Моржування - це один з найбільш екстремальних способів зміцнення імунної системи. Люди, які тривалий час займаються моржуванням, стверджують, що від цього заняття організму тільки користь. Хоча існує і протилежна думка, якої дотримуються, зазвичай, медики.
  896
 • Ср, 1 лютого 2017, 2:24

  Як українські політики платять армії ботів аби бути популярними в соцмережах.

  "...ми бачимо дві сторони однієї медалі - з одного боку ганебний факт використання ботів командою міністра, що позиціонується себе як реформатор. З іншого, мова йде про шахрайстві. Послугу, за яку політик платить гроші, причому, не виключено, гроші платників податків, він реально не отримує. Намагаючись обдурити суспільство, міністр сам став жертвою шахраїв. Власне, тому дана історія більш ніж показова. Українці продовжують обманювати один одного, в результаті ж Україна залишається найбіднішою країною Європи з найнижчим рівнем довіри громадян до політиків."
  548 Роман Реведжук
 • Пт, 27 сiчня 2017, 23:10

  У Києві вшанували міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - РУССКАЯ ВЕРСИЯ

  Слово «Голокост» із давньогрецької означає всеспалення. Цим поняттям позначають геноцид євреїв, і не лише євреїв нацистами під час Другої світової війни. Лише у концтаборі Аушвіц-Біркенау із 1940 по 1945 рік було закатовано 1,5 мільйона людей. Загалом же під час Голокосту нацисти винищили від 6 до 11 мільйонів осіб. Незабутня трагедія народу, моральний урок для майбутніх поколінь, та тепер ми знаємо, і маємо виховувати в сучасної молоді повагу до людей незалежно від їхньої раси та походження, навертати їх на правильний шлях та допомагати їм розібратися щодо впливу минулого на сучасність.
  700 Галина Волчок
 • Вс, 15 сiчня 2017, 17:09

  Департамент моніторингу Нацбанку підозрює клієнтів інших банків у фінансових махінаціях

  За результатами виїзних та безвиїзних перевірок направлено правоохоронним органам інформацію про підозрілі фінансові операції клієнтів 40 банків та 2 небанківських фінансових установ. https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=42298776&cat_id=55838
  653 Роман Реведжук
 • Ср, 4 сiчня 2017, 19:02

  ОФІЦІЙНО: Нацбанк зменшив суму готівкових розрахунків до 50 тисяч на день

  Постановою передбачено граничну суму розрахунків готівкою між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня в розмірі 50 тис. грн., а також фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 50 тис. грн.
  717 Роман Реведжук
 • Сб, 31 грудня 2016, 9:00

  Голова правління ПУНМП, незалежний журналіст, волонтер привітав українців з Різдвом та наступаючим Новим 2017 Роком

  Мої любі українці, ми стоїмо на порозі нового 17-го року, а старий вже відходить в історію. Кожен може сам для себе вирішити, яким був для нього цей рік, що минає, але всі ми однакові в наших сподіваннях на те, що наступний буде більш наповнений теплом та любов,ю, аби раділо серце та сміялись очі. Нехай кожного з нас береже це щиросердечне відчуття любові до усіх, хто поруч, до рідної землі, що під ногами, до своїх та чужих діточок, що за тяжкої долі залишилися без батьківської опіки та турботи. Жодна дитинка, що залишилась без піклування близьких, не має відчувати себе покинутою та непотрібною. Діти мають посміхатися та жити в мирному світі. Наш волонтерський рух має сили, амбіції та палке бажання й надалі втілювати свої сміливі проекти. Наша головна та незмінна ціль – допомогти дітям-сиротам вирости гідними і щасливими людьми. Отож нехай цей прийдешній рік принесе із собою багато щастя і радості, бо Новий рік – це казкове свято і це самий час для мрій та втілень цих мрій. Кожному з вас я бажаю чудових, яскравих та веселих подій і обов,язково міцного, мов скеля, здоров,я. Щиро бажаю вам щасливого Нового року! - З такими словами звернувся до українців ідейник Волонтерського Руху України Роман РЕВЕДЖУК
  631
 • Пон, 19 грудня 2016, 0:05

  ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави ОФІЦІЙНО

  В понеділок о 8-30 ранку про деталі ухвалених рішень на спільній прес-конференції поінформують Міністр фінансів Олександр Данилюк та Голова Нацбанку Валерія Гонтарєва. Уранці окремі заяви з цього приводу зроблять Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман.
  964 Роман Реведжук
 • Пт, 9 грудня 2016, 19:51

  ГПУ отримала повне відео перестрілки в Княжичах

  ...ми отримали повне відео трагічних подій. Перестрілка зафіксована на відеокамеру, експерти працюють, щоб зробити відео більш якісним. Нам в цілому зрозуміла ситуація, але є ряд речей, які можна з'ясувати тільки експертним шляхом.
  714 Роман Реведжук
Сторінки:123
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"