ОСТАННІ НОВИНИ:

Як виявилося в Україні працює система репресивної психіатрії. Така система була запущена в часи Радянського Союзу. Тоді вона мала за мету придушування бунтів та революційних настроїв серед незгодних з тоталітарними режимами.
Сьогодні вона має два напрямки:
1. Як збагачення спільно з правоохоронною системою.
2. Як розправа з конкурентами, або нівелювання свідчень тих, хто публічно говорить про злочини.
Про це йдеться у повній версії журналістського розслідування: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2132316316915247&id=1274622152684672

Журналіст РОМАН РЕВЕДЖУК опублікував переписку з суддею якого призначав ще президент Петро Порошенко у створений ним Вищий антикорупційний суд Євгеном Круком. Сьогодні Крук обіймає посаду заступника голови Вищого антикорупційного Суду України. З розслідування стає відомо, що Крук ймовірно причетний до примусового запроторення у психіатричну лікарню свою колишню обраницю Наталію Бубелянчик, аби заволодіти її коштами та квартирою за понад 100 тисяч американських доларів. Зокрема, як стає зрозуміло з переписок, суддя Крук на початку не заперечує про стосунки з потерпілою Наталією. А далі, коли журналіст Реведжук ставить уточнюючі запитання, Крук займає позицію категоричних заперечень. Така поведінка лише дає підстави стверджувати про причетність судді до злочину.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019