ОСТАННІ НОВИНИ:


Відомий український блогер та журналіст газети «Дорожній контроль», який перебуває в США, на своєму Ютуб-каналі оприлюднив перехоплені переговори ймовірних злочинців, які, судячи з розмов, планували вбивство відомого журналіста та політичного діяча Романа Реведжука

Скриншот 2020-03-13 16

За словами Ростислава Шапошнікова, він не впевнений в достовірності наданих йому розмов та не готовий нічого стверджувати однозначно, адже якість звуку дуже погана, однак, якщо це правда і справа стосується життя людини, то через розголос потрібно унеможливити ймовірний злочин, пише видання Версії з посиланням на ютуб канал Rostyslav Shaposhnikov.


"Я не можу гарантувати, що це стопроцентно справжній аудіозапис", - каже журналіст, і додає, - "… але якщо це справжній запис, ми завадимо бандитам в реалізації їхнього злочинного плану. Тому я публікую цей запис так як є, і ви самі вирішуйте правда це чи неправда".

Ростислав Шапошніков не стверджує, чий голос звучить у записі, однак вважає, що глядачі самі здогадаються хто це.

Журналіст закликав правоохоронні органи перевірити запис на справжність та встановити особу можливо навіть і народного депутата України, голос якого нібито звучить у розмові.

"Я знаю, чий це голос, ймовірно одного з діючих народних депутатів, але прошу, щоб ви здогадалися чий це голос", - заявив журналіст.


Роман Реведжук
Роман Реведжук

Нагадаємо, відомий український журналіст, політичний оглядач Роман Реведжук раптово зник "з радарів": завжди активний дописувач соцмереж та частий гість на телебаченні вже більше тижня мовчить. За інформацією ЗМІ він просить політичного притулку в одній з країн Євросоюзу.

Читайте також:

- Прикарпатцю Роману Реведжуку почали погрожувати після його дописів на захист В'ятровича

- "Я мав зустрітись з Гіркіним". Роман Реведжук про свою місію в 2014-му


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019