ОСТАННІ НОВИНИ:

«Партнерські відносини з державними закладами охорони здоров'я для нас не зовсім звичайні. На відміну від приватних клінік, з ними ми співпрацюємо на абсолютно безкоштовній основі. Можна сказати, що таке партнерство продиктовано самим пацієнтом, адже користувачі сервісу часто просять записати їх саме до лікарів, які працюють в державних лікарнях» - ділиться керівник проекту DOC.ua, Сергій Казанцев.

Київські ЗОЗ стали першими, які представлені на сайті за можливістю онлайн запису на прийом до лікаря. В DOC.ua впевнені, що такий експеримент буде успішним та надалі перелік державних поліклінік і лікарень, представлених на сайті сервісу, буде розширюватися.

«У державних лікарнях дійсно працюють висококласні фахівці, яких шукають пацієнти і, на прийом до яких вони хочуть потрапити. Але проблема в тому, що вони ніде не представлені і, часом, записатися до них виявляється неможливим. Ми спробуємо усунути цей бар'єр і зробити запис в держклініки простим, зручним та доступним» - каже С. Казанцев.

Впровадження такого підходу стало можливим завдяки інтеграції з нашими партнерами, що розробили медичні інформаційні системи для лікарень та співпраці з НСЗУ. Найближчим часом список лікарів і кількість відділень лікарні значно поповниться.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019