ОСТАННІ НОВИНИ:

У Києві назвали вулицю на честь Аміни Окуєвої, учасниці бойових дій на Донбасі, яка загинула в Києві 30 жовтня 2017 року.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"Нова вулиця в Шевченківському районі (вул. Проектна 13119) названа на честь Аміни Окуєвої, української лікарки, громадської активістки та військової учасниці Революції Гідності та Війни на сході України", - йдеться у повідомленні.

Публічне обговорення назви вулиці тривало з 10 серпня по 10 жовтня 2018 року на веб-сайті Київської міської державної адміністрації: 89% тих, хто проголосував, підтримали присвоєння вулиці імені Аміни Окуєвої.

Аміна Окуєва служила в лавах батальйону міліції "Київ-2". У той же час вона була прес-секретарем "Міжнародного миротворчого батальйону імені Йохара Дудаєва". Народився в Одесі. Деякий час вона жила з родиною в Москві та Чечні. Після другої війни в Чечні вона "втекла" в Україну, куди добровільно вирішила поїхати служити на Донбас.

Окуєва також співпрацювала з кримськотатарським каналом ATR, де вона готувала авторську програму «Герої Кавказу», перший епізод якої був показаний відразу після смерті Окуєвої.

Її чоловік Осьмаєв був керівником миротворчого батальйону «Джохар Дудаєв». У Росії його звинувачують у замаху на вбивство президента Володимира Путіна.

Увечері, 30 жовтня 2017 року поблизу села Глевах на Київщині невідомі особи обстріляли автомобіль Аміни Окуєвої та її чоловіка Адама Осмаєва. Амін помер від вогнепальних поранень; Адам був госпіталізований з травмами.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019