ОСТАННІ НОВИНИ:

Думаєте над тим, як провести теплий суботній вечір 20 травня з користю, та дізнатись багато нової інформації? Мультикультурний центр та Музей Історії Києва, за підтримки посольств Данії, Норвегії, Швеції та Фінляндії, пропонують відвідати подію, присвячену культурі, історії, побуту і традиціям скандинавських країн. Цілих три поверхи Музею історії Києва на кілька годин перетворяться на справжню вітрину Скандинавії.

В програмі заходу:

- Для допитливих: Гості дізнаються більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.

- Для найменших: інтерактивне читання книжки» Ягуар» талановитого письменника Ульфа Старка, обговорення і майстер-клас від Культурної ініціативи «Букмоль».

- Для підприємливих: Лекція про міжкультурні особливості норвезько-українських бізнес-стосунків розкажуть представники Українсько-Скандинавського Центру.

- Для любителів подорожей та нових відчуттів: Паганелі поділяться досвідом водних та наземних мандрівок Скандинавією. Порцію адреналіну та враження про екзотичний серфінг за полярним колом можна буде отримати від Surfin'UA. Захоплюючу історію про велосипедну мандрівку від Осло до Тромсе розповість Олексій Прокопенко (Endurance School).

- Для вело-любителів: Представники Данії, яка традиційно є країною-лідером по рівню «велосипедизації» і представники українського вело-руху Критична Маса. Супроводжуватиме спілкування перегляд фільму «Велосипеди проти машин» шведського режисера Фредріка Герттена.

Цех Експериментальної Культури та проект Zlyva презентують новий проект, в якому за допомогою жіночого оперного вокалу та сучасної електронної музики побудують міст між скандинавськими сагами та українськими думами.

Протягом всього заходу буде працювати міні-кінозал, де кіномани зможуть переглянути стрічки скандинавських режисерів і подискутувати на цю тему.

А також: мастер-класи з танців та карикатури, музика та конкурси і, авжеж, приємні сюрпризи.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014