ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вт, 26 вересня, 18:16

  «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗДРАСТВУЙ АЗЕРБАЙДЖАН» Salam Azərbaycan

  29 вересня 2017 року в парку імені Гейдара Алієва на території Посольства Азербайджанської Республіки відбудеться знайомство з культурою та кухнею Азербайджану. Захід відбудеться у форматі «День відкритих дверей – Здраствуй Азербайджан». Запрошені: дипломати, політики, громадські та культурні діячі.
  884 Роман Реведжук
 • Пт, 22 вересня, 18:47

  Валентин Наливайченко – український патріот чи російський шпигун?

  Які могли бути перемовини та таємні домовленості між керівниками ворогуючих спецслужб, нам ще доведеться дізнатись. Але прихильники Наливайченка вже кинулись всіляко спростовувати будь-яку інформацію, що стосується зв'язків їх політичного лідера з Росією. Хоча, їм варто було би зосередитись зараз на тому, аби пояснити українцям, чому з біографії колишнього голови СБУ періодично зникають кілька років, які він очевидно провів у Росії, і не будь-де, а в Червонопрапорному інституті ім. Ю.В. Андропова Служби зовнішньої розвідки РФ.
  855
 • Ср, 13 вересня, 21:47

  У Києві відбудеться III Міжнародний GR FORUM 2017

  400 учасників, 40спікерів : представники влади, бізнесу, експерти , акредитовано більше ніж 100 представників ЗМІ
  628 Роман Реведжук
 • Пон, 17 липня, 15:05

  To Add Colours So Much That You Forget about Conscience - a Bit of Light from the Darkness of the Media. ПЕРЕКЛАД

  Personally, I was looking at this so-called "journalistic" thrash, and at first, I thought it was a giber, but now I see that people in their comments pour out a great amount of aggression on the person. So I decided to shed at least a bit of light on this opus, because Ukrainian media dropped to the level below the tabloid press. By the way, to call a person redhead is unethically and is treated as an abuse. Let's talk about that no-one known Ternopil girl.
  791 Роман Реведжук
 • Пт, 26 травня, 14:31

  В Києві провели урочистості до дня незалежності республіки Азербайджан: ПОСОЛЬСТВО

  Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв провів урочистий прийом на честь Дня республіки - національного свята, присвяченого проголошенню незалежності Республіки в 1918 році.
  275 Роман Реведжук
 • Сб, 6 травня, 23:02

  Скандинавська ніч у музеї історії Києва

  Гості дізнаються більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.
  411 Роман Реведжук
 • Пон, 24 квiтня, 22:57

  ПРЕМ'ЄРА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ Георгій Делієв «Jazzzz» в Києві

  Вас чекає запальний коктейль з живого джазу, бурлеску, театру абсурду і іскрометних жартів. Склад артистів вельми незвичайний: Георгій Делієв, артист театру «Буффон» Олег Савченко, дует "Хороші", танцівниця Сільветте Аттауліна, а також вокалісти та інструменталісти джазового факультету ОУІК ім.К.Ф.Данькевіча.
  376
 • Вт, 11 квiтня, 18:00

  Общественный деятель Роман РЕВЕДЖУК объяснил украинцам, кто такие евреи, а кто жиды

  Независимый журналист, общественный деятель, волонтер Роман РЕВЕДЖУК на своей странице в фб жестко высказался на еврейскую тему. Он поставил на место украинских националистов своей речью
  1005 Галина Волчок
 • Ср, 29 березня, 13:40

  В більшості причиною розлучень - є жінка.

  Будинок, це свого роду місце для підзарядки його батарей. Значить, в будинку повинно бути все, що може заповнити втрачену ним енергію. Його улюблена їжа. Можливість подивитися хороше кіно. Можливість прийняти ароматну ванну. Любляча дружина, в якої не згасла цікавість до життя …
  349
 • Пт, 24 березня, 10:31

  Операція "криша", або як бути людиною невидимкою

  Приблизна сума збитків більше півмільйона доларів. Цікаво що через три дні водій та одна з машин тільки з іншим причепом, вчерговий раз заїхали на митницю знову замитнюватись, тільки з іншим товаром і йому ніхто не предявив нічого. Спокійно замитнили і відправили далі по колу «схеми».
  583 Роман Реведжук
Сторінки:123
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"