ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Вс, 6 травня, 10:59

  Це не місія – це життя

  Народна дипломатія завжди являється відправною точкою до миру у любих конфліктах. Особливо коли цю місію виконують ті заради кого вартує жити – діти.
  645 Роман Реведжук
 • Ср, 28 березня, 18:48

  Як розмовляти з мудаками: Поради відомого психіатра Марка Гоулстона

  Краще подумайте, чи варто вам взагалі продовжувати спілкування з людиною, що страждає від розладу особистості. Чи є причини зберігати стосунки, якщо ця людина здатна витягнути з вас всі сили? Ви ж не будете зберігати гроші на депозитному рахунку, якщо банк припинив нараховувати відсотки?
  234
 • Вт, 26 вересня 2017, 18:16

  «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗДРАСТВУЙ АЗЕРБАЙДЖАН» Salam Azərbaycan

  29 вересня 2017 року в парку імені Гейдара Алієва на території Посольства Азербайджанської Республіки відбудеться знайомство з культурою та кухнею Азербайджану. Захід відбудеться у форматі «День відкритих дверей – Здраствуй Азербайджан». Запрошені: дипломати, політики, громадські та культурні діячі.
  1207 Роман Реведжук
 • Пт, 22 вересня 2017, 18:47

  Валентин Наливайченко – український патріот чи російський шпигун?

  Які могли бути перемовини та таємні домовленості між керівниками ворогуючих спецслужб, нам ще доведеться дізнатись. Але прихильники Наливайченка вже кинулись всіляко спростовувати будь-яку інформацію, що стосується зв'язків їх політичного лідера з Росією. Хоча, їм варто було би зосередитись зараз на тому, аби пояснити українцям, чому з біографії колишнього голови СБУ періодично зникають кілька років, які він очевидно провів у Росії, і не будь-де, а в Червонопрапорному інституті ім. Ю.В. Андропова Служби зовнішньої розвідки РФ.
  1142
 • Ср, 13 вересня 2017, 21:47

  У Києві відбудеться III Міжнародний GR FORUM 2017

  400 учасників, 40спікерів : представники влади, бізнесу, експерти , акредитовано більше ніж 100 представників ЗМІ
  1640 Роман Реведжук
 • Пон, 17 липня 2017, 15:05

  To Add Colours So Much That You Forget about Conscience - a Bit of Light from the Darkness of the Media. ПЕРЕКЛАД

  Personally, I was looking at this so-called "journalistic" thrash, and at first, I thought it was a giber, but now I see that people in their comments pour out a great amount of aggression on the person. So I decided to shed at least a bit of light on this opus, because Ukrainian media dropped to the level below the tabloid press. By the way, to call a person redhead is unethically and is treated as an abuse. Let's talk about that no-one known Ternopil girl.
  1110 Роман Реведжук
 • Пт, 26 травня 2017, 14:31

  В Києві провели урочистості до дня незалежності республіки Азербайджан: ПОСОЛЬСТВО

  Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв провів урочистий прийом на честь Дня республіки - національного свята, присвяченого проголошенню незалежності Республіки в 1918 році.
  506 Роман Реведжук
 • Сб, 6 травня 2017, 23:02

  Скандинавська ніч у музеї історії Києва

  Гості дізнаються більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.
  671 Роман Реведжук
 • Пон, 24 квiтня 2017, 22:57

  ПРЕМ'ЄРА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ Георгій Делієв «Jazzzz» в Києві

  Вас чекає запальний коктейль з живого джазу, бурлеску, театру абсурду і іскрометних жартів. Склад артистів вельми незвичайний: Георгій Делієв, артист театру «Буффон» Олег Савченко, дует "Хороші", танцівниця Сільветте Аттауліна, а також вокалісти та інструменталісти джазового факультету ОУІК ім.К.Ф.Данькевіча.
  599
 • Вт, 11 квiтня 2017, 18:00

  Журналист Роман Реведжук объяснил украинцам, кто такие евреи, а кто жиды

  Независимый журналист, общественный деятель, волонтер Роман РЕВЕДЖУК на своей странице в фб жестко высказался на еврейскую тему. Он поставил на место украинских националистов своей речью


  1317 Галина Волчок
Сторінки:1234
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014