ОСТАННІ НОВИНИ:

Весь тиждень Україна прожила у стані привидів коронавірусу. З допомогою влади вчергове вляпалися у міжнародний сором. А потім незграбно знімаючи стрес, президент працював за всіх, аж подзвонив у Китай до дівчини-українки, яку з песиком не евакуювали. ПовіяА далі виявилось, що дівчинка не проста. І відео з дзвінком президента записане нею було заздалегіть продуманим піар-ходом. У підсумку ми дізналися, що вона там не так з симптомами коронавірусу, адже працюючи у Китаї «метеликом» під прикриттям танцівниці у спеціальних нічних клубах, може мати й інші, і не тільки симптоми. Але мене то не стосується, бо то її приватне. Тай я не лікар і не експерт з цих питання, щоб забирати хліб у Комаровського.

Повія1До всього цього букету пильні користувачі соціальних мереж, опублікували її недавні фото з Москви. Та що ж це таке. Куди не плюнь то там еРеФія. Недавно лиш обговорювали фото Зеленського з хлопцем у Буковелі, який виявився руськомірцем. Я не знаю, чи то владі пороблено, чи карма така. Бо їх як магнітом туди тягне. Доречі звати дівчину з песиком Анастасія Зінченко. Потік інформації не зупиняється, уже подейкують, що дівчинка не проста, по маминій лінії вона щей родичка Олени Зеленської. Бо мама Зінченко і тато Зеленської з народження носили одне прізвище Кияшко. Я зовсім ні на що не натякаю, то певно співпадіння таке. Але виходячи з усього, намалювався такий великий натюрморт абсурду. Під назвою - «президент дзвонив повії». Та це не вся картина українського абсурду.

Перейдемо до суті того, з чого почали. Вірус. Корона. І, медицина. У результаті закидування камінням автобуси у Санжарах, на вирішення ситуації президент Зеленський гукнув у поміч друзів. Відповідно прилетів з Росії, де зараз гастролює, експерт з усіх питань і в придаток медицини, сам доктор Комаровський. Я гадаю раз уже така справа то варто запросити Кашпіровського і Гордона з його пірамідами, також покликати дух Кобзона. Так ось, повертаючись до української медицини, хай Бог милує. Я недавно в себе на фейсбуці показував вам відео, де матір хлопчика з Вінниці, оббиває всі державні пороги, а їй у відповідь тицяють бюрократичні дулі. Ось копія цього відео з мого ютубу, там є телефон мами хлопчика:

Ілля Верховний 12 років, йому поставили діагноз рідкісного генетичного захворювання Німана Піка С.
Діагноз Це захворювання відноситься до категорії орфанних і з аналогічним діагнозом в Україні є тільки троє діток. Так ось, про Анастасію Зінченко, яка нібито без песика відмовилась їхати до України, уже тиждень говорять по всіх телеканалах. Їй телефонує президент. Ви напевно задавалися питанням, а чому так багато уваги довкола неї? Ні - не запитували у себе? А шкода. Бо в Китаю ще багато людей котрі так само не евакуйовані, але про них ви не чули. Маєте собі проаналізувати це також, щоб не сказали, ніби я нав'язую свою думку.

А тим часом, матір Іллі, пише листи президенту, звертається до Міністерсва охорони здоров'я, але їй не телефонує президент.
зображення_viber_2020-02-21_20-00-36Та що там президент, їй не телефонує ніхто. А лише присилають чергову бюрократичну дулю. Як гадаєте, чи можна в один ряд з песиком ставити життя дитини, яка страждає у муках і може померти?

Проблема у якій опинилася ця родина та інші родини з подібними трагедіями, у світі не потребує дзвінків президента. Там працюють держави, які забезпечують дітей ліками по факту, а не тільки на папері. Навіть в Африці. В Україні закон гарантує забезпечення ліками, але чиновники не спромоглися елементарного створити реєстру хворих. Зате продовжують нам розповідати про медичну най Бог милує реформу. Котра не запобігає - добиває, а потім не встигли врятувати. Матері Іллі уже кілька разів натякають, що краще емігрувати закордон. Але ж хіба їх чекають там? Ілля отримує 1600 гривень пенсії, а препарат «міглустат», який йому потрібен, коштує більше 20-ти тисяч доларів на рік. Раз на чотири роки 28 лютого, відзначається міжнародний день орфанної дитини, та мама Іллі зі смутком у голосі говорить, що боїться, аби її довгоочікуваний син не помер без ліків, у муках до наступного відзначення орфанного дня. Ось так приблизно виглядає картина абсурду в Україні. Комусь все, а іншим закон і бюрократія.


Роман Реведжук


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019