ОСТАННІ НОВИНИ:

Прикарпатська співачка Уляна Маляр, закликала допомогти у виборі пісні, на котру хоче відзняти кліп. Адже обидві пісні є хітами, тому визначитись самостійно Важко, тому кожен може допомогти їй це зробити поставивши свій "плюсик" за ту чи іншу пісню, на котру побачить невдовзі чудове відео. Також всі бажаючі, мють можливість написати співачці, приславши свої ідеї щодо зйомок, та потрапити на знімальний майданчик.

!!!!УВАГА!!!! Уже невдовзі буде зніматися мій новий відеокліп відомим кліпмейкером Андрієм Снімщіковим!Правда, є одне але - "ПІСНЯ"!!!У нас "ДебатИ"!!! Тому, друзі, звертаємось до Вас з величезним проханням проголосувати за пісню, яка Вам найбільше подобається: "Лети" і "Тільки кохай мене"(автор слів і музики - талановитий композитор і прекрасна поетеса Ірина Батюк, аранжування - Роман Калин, фронтмен гурту "Ґринджоли") ! Та пісня, котра набере найбільше "Плюсів"(напр.Лети +, Тільки кохай мене +) на ту і буде відізнята відеоробота! Отож, активно голосуємо включно до 20 грудня!!!І ЩЕ - ХТО хоче допомогти у створенні кліпу, має цікаві ідеї і мріє потрапити на знімальний майданчик - пишіть в приват! Хто найбільше сподобається(на розсуд режисера, автора пісні і власне мене), той(та) зможе приєднатися до створення кліпу!!! Дякую Всім наперед за активність і любов до української пісні! Люблю Вас :)! ♥ - З таким меседжем звернулася співачка УЛЯНА МАЛЯР

Тут можна послухати пісню - ТІЛЬКИ КОХАЙ МЕНЕ

А тут пісня - ЛЕТИ

Нагадаємо Уляна Маляр в своєму портфоліо, вже має близько двох десятків пісень, два відеокліпи та ще ряд відзнятих передач, тому хочеться вже скоріше побачити нове творіння талановитої співачки.

Пропозиції надсилайте співачці у фейсбук:
УЛЯНА МАЛЯР


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014