ОСТАННІ НОВИНИ:

15151244_1326775034031062_589938510_nВже давно відомо, що ВО "Свобода" веде скриту протидержавну діяльність на території України. Досить прикро те, що за ширмою націоналістичних і патріотичних гасел, свободівці несуть безлад і хаос в голови української молоді.
Кілька тижнів тому, в Шепетівці представники ВО "Свободи" залякували і жорстого побили Голову шепетівської спілки поляків, аргументуючи, що поляки україцям вороги, і прийде час, коли вони отримають кару за Волинь, за те і за те... Діючи в злочинний спосіб і наносячи фізичні удари людині, що представляє поляків в м. Шепетівка, свободівці не зважали на те, що це ЖІНКА!
ПАСІЧНИК ВАЛЕНТИНА ІЗИДОРІВНА зараз знаходиться в лікарні в тяжкому фізичному і психологічному стані.
Конфлікт розпочався через будівлю, яку минула влада виділила під Спілку поляків. А теперішня влада скасовує рішення попередників.
Тобто, під час війни на сході, ВО Свобода в маленькому містечку, проявляють свої ксенофобські пристрасті. Спілка поляків дуже міцно стоїть в Україні. В їх силах настроїти проти нашої країни саму міцну підтримку в світі.
Тут ми бачимо накатану двома роками війни систему внутрішніх негараздів за допомогою ВО Свободи.
Їх вже вигнали з багатьох міст України. А в Хмельницькій області Свобода майже повністю узурпувала владу.
Повертаючись до побиття Голови польської спілки в м. Шепетівка, то тут ми можемо отримати великі проблеми в зовнішній політиці. Якщо заява голови польської спілки, яка вже є в поліції, не буде розглянута і опрацьована, як слід, наслідки можуть бути неочікуваними для нас.
І саме головне те, що потім ніхто не зрозуміє і не згадає, через що поляки від нас відгорнулись. Шепетівка тихе містечко, але саме через це його і обрали для подібної провокації проти поляків. Саме для того, щоб істинну причину, ніхто не розкопав потім.
Можливо, я перебільшую, але як ще можна відкрити очі задуреному населенню?!
Це такий подарунок беззмінному очільнику ВО Свобода готують до свого 25-річчя об"єднання?
Нові проблеми для українців?!

Підготувала Юлія Семехіна


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014