ОСТАННІ НОВИНИ:

На останній сессії Шепетівської міської ради було винесене на розглядання пропозиція щодо виділення землі АТОшнікам. Але зроблена пропозиція була досить цікаво. Щоб ви краще зрозуміли подальше моє оповідання, трошки відступлю від основної події.
SHepetivka-300x200

Є компанія "Сварог", завод якої є вже в м. Хмельницький.
Тепер керівники компанії "Сварог" хотять отримати ще один шмат території для будівництва нового завода, тепер в м. Шепетівка, який категорично не хотять виділяти місцеві депутати.
На попередній сесії Шепетівської міської ради рішення щодо заводу прийняте не було.
Є дві пропозиції, які виконком пропустив дві в одному. Тобто, дві окремих пропозиції щодо виділення землі заводу і воякам, об"єднали в одне рішення. Як до цього прийшли, незрозуміло, але факт лишається фактом. Дві пропозиції об'єднали в одне рішення, яке не було прийняте двічі. Вдруге, ніби то рішення були відокремлені одне від одного. Але на виконкомі воно було винесено знов у первозданому вигляді: два в одному. АТОшніки підняли галас, закрили ту сесію, і в ході розбираннь, з'ясувалось, що винуваті свободівці, які саме і просунули таку пропозицію "два в одному". Принаймні, партійці інших фракцій одноголосно тикають на них пальцем, кажучі:"Ми б раді і не проти виділити землю АТОшникам, але Свобода гальмує процес."

Чим все скінчиться, не зрозуміло. І хто винуватий в такому положенню справ ще не до кінця з'ясовано. На зараз під будівлеюunnamed (1) міської ради стоять в палатках АТОшніки, таким чином, вимагаючи справедливості від виконкому. До них долучились поляки.
unnamed (3)Дозвіл на мітинг в них є на місяць. Дивує тиша в інфопросторі щодо протестної акції. В Шепетівці є мер Полодюк Михайло. Він свободівець. І до нього люди мають багато претензій. Якщо виконком не виконає умови мітингувальнників, вони підуть прямісінько до нього, щоб з"ясувати питання щодо невиділення землі з подачі Шепетівської ВО Свободи.
_________________________________________________________________________
Більш докладніше з проблемою розібрався Артур Сторожук, який є керівником Хмельницького осередку ГО "Стоп Корупції".
Приводжу його текст. Пряма мова:
Артур Сторожук:
Сьогодні з великою цікавістю прочитав статтю шанованого мною видання Подільська.info про неоднозначні та досить активні події у тихенькій Шепетівці. Ось посилання http://www.podilska.info/…/v-shepetivtsi-stalas-sproba-zah…/. І майже одразу на іншому ресурсі прочитав погляд з іншої сторони http://ozeronadii.ua.hotlist.biz/ru/blog/main/10975.htm. Так як Стопкор намагається бути в курсі всіх подій в області, то спробую висвітлити ту ж ситуацію з третьої сторони, як написав невідомий коментатор на шепетівському сайті - вставлю і я своїх 5 копійок. До речі - журналісти Подільська Інфо, Юлія Зарічанська, Артур Сторожук - це все реальні особи, а ось "Сергій", який вліз зі своїми 5-ма копійками на шепетівський сайт, як раз не ідентифікується ніяк. І навіть на сайті вказано "Автор теми ВІДСУТНІЙ, статус - ГІСТЬ МІСТА"...

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15036519_1745603909097027_7887880222996628169_n.jpg?oh=4b48de5d2e6cb62b02c0b837b0bc77f4&oe=58D237AFПочнемо. До мера на сесії висунули претензії. Не одна особа, навіть не одна організація. Це факт. Який, до речі, змушує замислитись - а чи не забагато незадоволених? Можливо - мер таки проблемний...
Далі. На одного з учасників конфлікту я маю деякі дані. Відповідно, маю деякі дані на мера. Давайте разом розбиратись. Серед звинувачених в недовольстві мером є підприємець. По якого написано "Савчук мріє перебрати на себе 100% пасажирських перевезень в місті та районі та отримувати державні субвенції за перевезення пільгових категорій". Як підприємець скажу - звичайно мріє. А хто б не мріяв? Поганий той козак, що не мріє стати отаманом... Але давайте почитаємо ЦИФРИ. А цифри цікаві. На сьогодні державними субвенціями керує мер. І розподіляє їх не по Закону, не по справедливості, не по логіці, а НА СВІЙ РОЗСУД. А розсуд гниленький, так як лобіює інтереси друзів... Крім Савчука в Шепетівці є ще 2 перевізника, обидва кишенькові підприємці мера. В Савчука на лінії 16 автобусів, в конкурентів на двох 9... Тобто і субвенції повинні розподілятись у відсотковому відношенні. В теорії. А на практиці все виглядає насупним чином - місто звертається до Держави за виділенням 600000 грн субвенцій, але по факту Держава дає лише 20%, тобто 120000. Відповіднок ількості автобусів мала б розподілятись сума Савчуку 70000 грн, конкурентам на двох 50000. Але де ж мер себе образить... Тому розподіляється навпаки, Савчуку 50000... А виходячи з великої недоплати з боку Держави, та ще з коригуванням мером напрямку потоку грошей у свій карман, на сьогодні заборгованість перед Савчуком складає 800000 (вісімсот тисяч!). Тут не те, що невдоволення - тут любий підприємець завиє. Дивно, що ще з вилами не пішов на мера... Крім того, мер намагався і намагається взагалі викинути Савчука з ринку перевезень - в них випадково виявились однакові мрії, і мер хоче "перебрати на себе 100% пасажирських перевезень в місті та районі та отримувати державні субвенції за перевезення пільгових категорій"... https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f4c/1/16/1f642.png:)
Тепер більш детально зупинимось на "досягненнях" мера. Я наразі не буду викидати в ефір весь компромат, притримаю для більш серйозного журналістського розслідування на національних каналах стосовно дій Свободи в нашій області, але дещо озвучу. Мер в нас має хоббі - віджим та рейдерство. Нічого не нагадує? Точно, панове!!! Десь ми постійно таке чуємо та бачимо! Мер - свободівець... І методи та загальний напрям роботи по однаковому шаблону. Подробиці : 1. В Шепетівці існують приватні котельні. Мер намагається їх тупо віджати. 2. В Шепетівці є приватні ЖЕКи. Намагання ті ж самі. Знову ж таки, для чого? Того що і котельні, і ЖЕКи обслуговують дитячі садочки, лікарні тощо. Відповідно видіяються від Держави субвенції, якими розпоряджається мер... Ну, додумаєте самі. А є ще цікавіше : 3. Наразі в приватній банківській установі на депозиті знаходиться 9 мільйонів (!!!) гривень. Це БЮДЖЕТНІ кошти, які місто Шепетівка ніяк не витрачає та не використовує. Як в одеському анекдоті - курку повернули, але навар з неї залишився... І допоки бюджет чекає грошей, мер варить курку... Хоча в принципі, в мера є два "гаманця", які в маленькій Шепетівці особливо не мають, куди вкладати гроші, тому разом з мером крутять "кіно" - той віджимає, змушує власників продавати бізнес своїм гаманцям, далі на бізнес з новими власниками мер спрямовував би субвенції, всі в шоколаді...

unnamed (3)Кому ще неясно - які методи використовує Свобода взагалі та чому стільки людей в Шепетівці невдоволені мером? Чекаємо подальшого розвитку подій...

Юлія Семехіна


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014