ОСТАННІ НОВИНИ:
В продовження теми "Злочинці при владі".
Сьогодні розкажу про, не афішовані досі, злочини Артема Ромасюкова. Це начальник Управління Культури і Туризму в м. Хмельницький.
Судячи з назви його посади, людина має нести культуру в маси. Замість цього, він навпаки приймає участь в заходах, які підривають і знешкоджують культурний світогляд населення Хмельниччини в прямому сенсі.

По - перше, незрозуміла його позиція, як держпосадовця, щодо, так званої, реконструкції музичної школи √1. Все літо активісти гомоніли з цього приводу і, як могли, намагались пригорнути увагу на проблему.
Ми з Андрієм Карнатовським були одні з перших, хто відгукнувся на митарства Тетяни Лукіної, і дали інформаційну підтримку щодо незаконих дій мера і його підлеглих в інфо-сфері:.

Потім вже нашу ініціативу підхопили майже всі видання міста. Тетяна Лукіна - це вчителька вищевказаного навчального закладу, яка не побоялась протистояти зграї швондерів при владі, намагаючись заподіяти свавіллю місцевих шахраїв.. Інформації в інтернеті предостатньо, тому тут викладу лише кілька посилань для порівняння. Самі вирішуйте, де правда, а де брехня. І чи мав Ромасюков повноваження, щоб зупинити це?

А тут вже і славнозвісний Ромасюков надає свою офіційну оцінку:


Ось історична довідка. Це відео було зроблено мною 7 серпня 2016 р.

Пояснення дій області, яка робила все можливе, щоб заборонити будівництво(7 серпня 2016 р.):

Музична школа разом із будівлями у дворі, то є історичним пам"ятником архітектури. Документи у забудовника були не на будівництво, а на реконструкцію будівель. Але ліцензії на дозвіл реконструювання в забудовника не було! В Хмельницькій області немає спеціалістів з ліцензією по реконструкції історичних пам'ятників.
Але забудовник і не займався історичною реконструкцією. Він збудував абсолютно нову будівлю. Що є злочином по УК України. Історичні пам'ятки архітектури заборонено руйнувати.
І Ромасюков один з трьох держпосадовців, хто міг заподіяти руйнуванню історичної пам'ятки архітектури, закрив повністю очі на закон. А це, як мінімум, перевищення посадових повноважень. Як результат, забудовник закінчив будівництво на свій лад.Тобто, на місці безцінної, з погляду історії, будівлі, була вибудована сучасна споруда.

Не пройшло й кілька місяців, після одного злочину, Ромасюков А. Є. попався на іншому. Тільки тут вже він виступає в якості організатора бандитських сутичок в місці, де намічалося велике скупчення дітей.
Так! Я маю на увазі безлад в розважальному клубі СВ(21 жовтня 2016 р.)
Це підтверджують кадри з камер відеоспостередження. Ми маємо можливість споглядати як людина, що відповідає за культурно-масові заходи в місті Хмельницький, особисто керує підготовчим процесом до акції протеста із застосуванням вибухових речовин.


Ви розумієте? Посадовець, на держслужбі, керує гопніками, які планують чинити безлад через кілька хвилин. Ромасюков, як "міністр культури" Хмельницького, я його так називаю поза очі, не тільки не намагається зупинити злочинців. Він ними керує і їм допомагає! Тобто, він посібник та один з організаторів подальшого дебошу. Як це розуміти по іншому?!
Про акцію проти Насті і Потапа, мені особисто, було відомо ще за два місяці до їх приїзду. Спочатку концерт мав відбутися в Філармонії. Потім щось переграли і домовились з Вікарчуком за аренду зала. Ніби то все нормально. Але, аналізуючи те, що відбулося 21 жовтня, роблю висновок, що це було зроблено через те, що про бандитську витівку владі було відомо з того самого моменту. І саме вона дала добро на безладдя в розважальному центрі. Філармонія - це державна власність. І збитки будуть у держбюджеті. А Симчишин хотів лишитись у тіні і не світитись. А контролювати відправив Гончарука. Підставив Ромасюкова по самоє "не можу", а тепер відбрехується, мов, я не я і хата не моя.


Я цю тему ще буду піднімати не один раз, бо на збіговиську, під назвою "мирний протест", засвітилося багато цікавих людей, що мають неабиякий вплив на розвиток нашого улюбленого міста Хмельницький. І однією статтею всіх не охопити.
Концерт відбувся не зненацька. Нормальна міська влада, яка знає, а мер 100% знав, про подібний захід, робить все, щоб цього не допустити. Часу на це було вдосталь. Але, замість адекватних дій у вигляді заборони мітинга, заборони концерту взагалі, наші владопосадовці самі приймають участь у безладах.

Дуже замало в Україні знають правду про діяльність "Потапа і Насті". Подивіться поки що оце відео, а трохи пізніше я розтлумачу вам фактично, що гоніння проекту, то не більше, ніж проплачений заказ. Зверніть увагу на зачинщиків-активістів... В кожному місті одні й ті ж... Політичний ПС і ВО Свобода. А ці, так звані партії, таким чином працюють лише за великі гроші.

Повертаючись до теми пана Ромасюкова, то є за ним ще один вчинок, який показує його з недоброго боку. А саме, він вкрав ідею Наталки Рибцової щодо шани до історії Подільського краю.
22 червня Наталці вдалося нарешті зібрати робочу групу з приводу створеня історичного меморіалу.

Цей проект діячі історії зарубили на корню. Ніякі пропозиції прийняті не були. Побалакали і, ніби, забули. А потім Ромасюков заявив про встановлення меморіальних дошок на всіх історичних пам"ятниках архітектури міста. Про ініціатора ідеї ніде не було вказано.
Ви ж розумієте, що бачення у всіх різне, але головне - це ІДЕЯ!
Яке справжнє відношення до історичних пам"ятників у Артема Ромасюкова, вже відомо з вищевикладеного інценденту по музичній школі № 1.
Робіть висновки. Чи потрібен м. Хмельницький такий начальник культурної сфери міста?!

ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014