ОСТАННІ НОВИНИ:

ПЕРЕДМОВА
Артур Сторожук звичайний бізнесмен, який все, що в нього є, заробив сам. Принаймні, за два тижня після спілкування, негативного про нього нічого не почула. Таких, як він, в м. Хмельницький вистачає, бо наш край бідним не був ніколи. Тут завжди знали, як заробляти гроші. Він батько чотирьох дітей. Найстарший син навчається в двох вищих вузах.
Артур досить активна людина, яка не стоїть осторонь від проблем країни. Він очолює хмельницький осередок Всеукраїнської організації "Стоп корупція" і має вже достатньо досвіду боротьби з беззаконням чиновників.
До Сторожука в кабінет я потрапила неочікувано для себе. До цього моменту я ніколи про нього не чула. Йшла із знайомим біля його офіса, і знайомий раптом каже, що у цієї людини, свободівець Симчишин землю відбирає в злочинний спосіб. Ви ж розумієте, що обійти таку новину спокійно неможливо? Одразу ж зайшла поспілкуватись. Хмельницькі чиновники і раніше не цурались бандитських методів, тільки зараз в них апетити зросли, а безкарність - корону вдягла на чоло.

Аудіозапис зроблений без відома Артура. Дозвіл на його викладання від надав вже потім.


1.
Під час розмови, Артур був для мене просто людиною, яка володіє, потрібною інформацією. Після тої розмови, пройшло більше двох тижнів. Зараз я вже знаю, хто такий Артур Сторожук. І тепер стає смішно з мера Хмельницького і його свободівських друзів. Вони захотіли в незаконний спосіб забрати майно у людини, яка добилася звільнення прокурора цілої Тернопільської області через корупцію, посадив на лаву підсудних начальника міліцейського відділку. Артур Сторожук має неабияку вагу в місті, кращих юристів в Україні і можливість спокійно зробити будь-яку заяву на 5 каналі і на ICTV.
Як можна було сподіватись на безкарність в цьому випадку?

2. Саме зараз, Артур судиться з представниками міської влади за своє майно. Артуру належить водонапірна башня, що біля ринку на Кам'янецькій. До цієї башні долучена немала територія, яка за вимогами технологічних конструкцій має бути обов'язково. Але... Артуру належить, як він думав до минулого місяця, тільки башня, а земля під нею і територія коло неї - належить місту. Через технологічну необхідність прив'язаності до башні території, Артур вже 10 років платить в казну міста за аренду землі, коло свого майна.
3. Таким чином, получається ось що...
Поряд з башнею, розташований ринок.

Ринок належить Володимиру Чекману, молодшому братові найкращого покійного мера Хмельницького. Володимиру Констянтиновичу стало замало того, що є, захотів збільшити ринок. Обернувся навкруги і вирішив забрати територію в Артура.
Пішов він до своїх друзів: мера Симчишина, заступника мера Гончарука і Діденка. Посиділи вони, потлумачили і вирішили собі, що просто відмовлять Артуру в аренді території від міста, і все. Лишать йому 2 сотки землі для обслуговування башні. На їх думку - це були досить законні дії. Що за ці дії пообіцяв їм Чекман молодший, мені невідомо.
Але, здається, що вони міркували так: місто надало землю, місто її і забрало. Ніякого криміналу немає. Лишилось тільки придумати привід для цього. Але це вже справа десята. Все зробили, як завжди. Досі майже ніхто особливо не намагався з ними сперечатися.
4.
Повідомили вони Сторожуку про рішення сессії міської ради, стосовно його аренди. Тут починається вже смішна ситуація. Три свободівця-можновладця вирішили вкрасти землю у розумняшного бізнесмена.
Артур звернувся до свого юриста, порозпитувався у спеціалістів щодо законності рухів діячів влади. І виявилось, що по-перше, територію в жодному разі не можна чіпати. Все має лишитись так, як є зараз. Бо якщо, не дай Боже, водонапірна башня дасть збій, то її ремонт стане неможливим. Це технологічна сторона.
А по-друге, відкрилися несподівані обставини. Артуру подзвонив колишній власник башні, коли прознав про його неприємність, і сказав:
- Передивився всі документи і знайшов цікавий аркуш паперу. Я свого часу, виявляється, приватизував територію біля башні. Як я міг про це забути?!...
Інформація нам дає зрозуміти, що підприємець Сторожук, більше 10 років платив місту аренду за своє ж особисте майно! І тепер з'ясувалося, що місто має повернути немалі кошти за аренду в кишеню Артуру.
5.
Чиновники хотіли "по закону" відібрати землю у бізнесмена, а натомість, отримали іск в суд на повертання підприємцю матеріальних збитків, згідно рішення суду. На такий поворот справи ніхто не очікував, навіть, сам Артур Сторожук.
Першого листопада відбулося перше засідання суду, яке, звичайно було для вурдалаків заздалегіть програшним. Як доказати, що майно людині не належить, при повному пакеті документів на власність? Тут ніякий адвокат не допоможе.


Що я хочу сказати. Ці обличчя вам відомі.

Злочин, який вони скоїли в цій ситуації, у всьому світі має пряму назву: "Перевищення посадових повноважень."

У всьому світі - це називається злочином і карається по закону. А в нас, цікаво, колись запрацює така норма закону?


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014