ОСТАННІ НОВИНИ:

Привітання від В. Мартиненка

04 листопада 2016 в місто Хмельницький навідався радник міністра МВД Володимир Мартиненко. Мета зустрічі була, на скільки я зрозуміла, спілкування з громадою. Через те, що зустріч майже ніде не афішувалась, більшість хмельницької громади взнали про цю подію вже після неї. Тому присутніми були, з більшості, поліціанти. А з активної громади, навідались не більше двадцяти чоловік. То замало, щоб проводити подібні заходи. Хмельницький - це досить активне місто, де уживаються безліч різноманітних переконаннь, які мають право бути почутими.
Я взнала про неї зненацька, за півгодини до початку, тому розбиралася що до чого вже на місті. І розчарувало одразу, що на манежі всі ті ж, що і зазвичай. Лише з кількома активістами я ще ніде жодного разу не перетиналась. Але маємо, що маємо.
Мені особисто були цікаві і виступи громадських активістів, і відповіді радника міністра МВД. Бо досі ще не чула про роботу Хмельницької поліції ані доброго, ані поганого. Питання активістів досить зрозумілі, а відповідей на них, на жаль, я майже не почула.
Не обійшлося і без розбору польотів і словесного "ата-та"... Тільки очікувалось незадоволення роботою Семенишина, а отримав негатив невідомий мені досі Костенко, начальник патрульної служби.

Гроворив Мартиненко багато розумних слів, але розтлумачити їх можна коротко: не знаю, розберемося, вплинемо. Висновки з атестації поліціантів. В Хмельницькій області некомплект по штату:

Про досвід співпраці поліції з громадкістю:


Було оголошено про створення робочої групи з активістів.

Для того, щоб заявити про свою кандидатуру, треба було залишити свою електронну пошту радникові. Просто заповнити форму. Претендентів ретельно перевіряли на чистоту поглядів і незадіяність у брудних справах. Тобто обирали людей з прозорою репутацією.
Пропонували з залу кандидатури "народних" артистів і самопіарщиків. Якби вони дійсно потрапили до робочої групи, розчарувалась би. Бо оці люди є вже майже скрізь, а толку мало, лише галасу багато. Дали надію на краще, прізвища людей, яких долучили до співпраці з поліцією. Це люди, які вже деякий час б'ються, мов, головою об стінку, а воз і нині там. Тобто, кожен з них вболіває за корисні речі для міста, але поки що докричатися їм не вдалося майже ні до кого.
Так що Хмельницька поліція в надійних руках небайдужих патріотів.

Багато чого цікавого для себе я взнала на цій зустрічі. По-перше, в Хмельницькій області є чиновник-пєдофіл. Може і не чиновник, але якась видатна фігура. Його спіймали, скажемо, на гарячому. Поліція мала всі докази на руках. Але якось так вийшло, що пєдофіл втік, при досить інтригуючих обставинах. Подробиці від Артура Сторожука і якась не зрозуміла тирада на заяву активіста від Мартиненка і Семенишина.


По-друге, поліцію звинуватили в поборах на хаотично створених ринках. Молоко у бабульок може і краще за магазинне, але туберкульоз і інші неприємні захворювання ніхто не відміняв. Пряма мова:

Більше за все мене зацікавив виступ Альони Берези. Вона тримає на контролі декілька справ щодо незаконних будівель, які вже лежать в суді, але далі з ними чомусь нічого не відбувається. Про незаконні будівлі знає все місто. Я неодноразово про це казала. А вона їми всерйоз займається. За це респект дівчині!

На жаль, радник не прийняв в серйоз її виступ через край емоційність і незмістовність обвинувачень самого радника у всіх гріхах поліцейської структури Хмельницької області. А радник теж людина і елементарну повагу ніхто не відміняв.
Правда, було б непогано, якби він звернув увагу на чарівні забудови, на яких відмита велика кількість корупційних грошей. Може тому і "не помітив", бо задіяні інтереси деяких цікавих прізвищ з міської влади. Конкретних прізвищ, задіяних осіб, Альона не називала, на жаль.
Відповідь до запитання щодо Є-декларування:


Також задавали питання щодо Аваківських рюкзаків і "Чому Семинишин досі займає свою посаду?"
З рюкзаками нічого не прояснилось, то хоч якусь думку почули. Про посаду жодного слова. Пряма мова:


Без цирку-шапіто теж не обійшлось. Казати нічого не буду, бо скажуть знов брехню на чесних людей наводжу. Зрозуміють мене без слів лише хмельничани. Так що, пряма мова, без коментарів.

Те, що їх все ж таки не включили в робочу групу, мене особисто порадувало.
Серйозні запитання від Олексія Голенщина і жодної зрозумілої відповіді на них:

Про хабарі. Пряма мова від Семенишина:

Ще раз роз'яснювання стосовно робочої групи.

На зустріч з радником міністра МВД завітала, навіть, Голова Кам'янець-Подільської громадської ради. Її месседж був простий і доступний. Громада бажає надати допомогу поліїї, без втручання громади ладу не буде.


Так що чекаємо на результат зустрічі. На нього мало, хто розраховує, бо у нас, зазвичай, побазікали і забули...
На даний момент знаю точно, що співпраця з МВД вже розпочалась у Андрія Карнатовського. Він єдиний з області, хто щиро переймається патріотичним вихованням молоді в Хмельницькій області. Це людина, яка вже на протязі двох років стукає у всі двері. І тільки кілька місяців назад почав отримувати хоч якусь позитивну віддачу на свої дії. З представниками поліції вже є намальовки співпраці з ВВПО"Січові стрільці", який очолює А. Карнатовський.ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014