ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Ср, 17 травня 2017, 12:15

  В аеропорту «Бориспіль» відбудеться святкування 25-ї річниці дипломатичних відносин між Україною та Азербайджаном

  Окрім розважальної програми на відвідувачів урочистого заходу також чекають ігри, конкурси, майстер-класи та святкове частування національними азербайджанськими стравами. Аеропорт «Бориспіль» запрошує журналістів та усіх бажаючих долучитися до святкування та зробити свій внесок у зміцнення дружніх та партнерських відносин між Україною та Азербайджаном.
  765 Роман Реведжук
 • Ср, 22 лютого 2017, 22:39

  ПОСАДУ ПРОДАЛИ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПРИДУМАТИ, ЯК ЛІКВІДУВАТИ ПОСАДОВЦЯ - ЖИТИ ПО НОВОМУ

  Усе це пов’язано винятково з моєю професійною діяльністю. Початком цієї історії вважаю погрози на мою адресу, через які я неодноразово писала звернення до прокуратури Львівської області, з травня 2015 року. Трактую їх як пов’язані з моєю професійною діяльністю на посаді заступника головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні. У цих погрозах ішлося про те, щоб я, буквально, забралася з посади заступника лікаря.
  1604 Роман Реведжук
 • Пон, 21 листопада 2016, 19:17

  Ти можеш визначити на яку з пісень співачка зніме кліп, а також можеш взяти безпосередню участь в зйомках кліпу

  Співачка Уляна Маляр планує знімати кліп, але так як не змогла визначити самостійно на яку з пісень це зробити, то дала можливість вибору публіці. Так до 20-го грудня, кожен може послухати одну з пісень і поставити свій плюсик, котрий допоможе визначитись співачці з піснею.
  1394 Роман Реведжук
 • Сб, 19 листопада 2016, 20:14

  В Шепетівці АТОшники вимагають справедливості!

  АТОшніки підняли галас, закрили ту сесію, і в ході розбираннь, з'ясувалось, що винуваті свободівці, які саме і просунули таку пропозицію "два в одному". Принаймні, партійці інших фракцій одноголосно тикають на них пальцем, кажучі:"Ми б раді і не проти виділити землю АТОшникам, але Свобода гальмує процес."
  1096
 • Сб, 19 листопада 2016, 19:35

  Свободівці жорстоко побили жінку в Шепетівці через національну приналежність

  Кілька тижнів тому, в Шепетівці представники ВО "Свободи" залякували і жорстого побили Голову шепетівської спілки поляків, аргументуючи, що поляки україцям вороги, і прийде час, коли вони отримають кару за Волинь, за те і за те... Діючи в злочинний спосіб і наносячи фізичні удари людині, що представляє поляків в м. Шепетівка, свободівці не зважали на те, що це ЖІНКА!
  1238 Юлия Семехина
 • Ср, 16 листопада 2016, 0:14

  Управління культури у м. Хмельницький очолює злочинець

  В продовження теми "Злочинці при владі". Сьогодні розкажу про, не афішовані досі, злочини Артема Ромасюкова. Це начальник Управління Культури і Туризма в м. Хмельницький. Судячи з назви його посади, людина має нести культуру в маси. Замість цього, він навпаки приймає участь в заходах, які підривають і знешкоджують культурний світогляд населення Хмельниччини в прямому сенсі.
  1692 Юлия Семехина
 • Пон, 14 листопада 2016, 18:25

  Злочинець має сидіти в тюрмі, а не керувати містом!

  Злочин, який вони скоїли в цій ситуації, у всьому світі має пряму назву: "Перевищення посадових повноважень." У всьому світі - це називається злочином і карається по закону. А в нас, цікаво, колись запрацює така норма закону?
  1049 Юлия Семехина
 • Пт, 11 листопада 2016, 17:40

  Співпраця з поліцією - це реально?

  04 листопада 2016 в місто Хмельницький навідався радник міністра МВД Володимир Мартиненко. Мета зустрічі була, на скільки я зрозуміла, спілкування з громадою. Через те, що зустріч майже ніде не афішувалась, більшість хмельницької громади взнали про цю подію вже після неї. Тому присутніми були, з більшості, поліціанти. А з активної громади, навідались не більше двадцяти чоловік. То замало, щоб проводити подібні заходи. Хмельницький - це досить активне місто, де уживаються безліч різноманітних переконаннь, які мають право бути почутими. Я взнала про неї зненацька, за півгодини до початку, тому розбиралася що до чого вже на місті. І розчарувало одразу, що на мане
  932 Юлия Семехина
 • Вс, 23 жовтня 2016, 0:48

  Сповідь вчительки...

  Я стояла пiд дверима операцiйної i молилась. Тiльки не це! Якщо хiрург Гнатишак I.Б. -- той самий колишнiй учень з 10-Б, мiй син приречений.
  1119 Роман Реведжук
 • Вт, 16 серпня 2016, 18:19

  Міжнародний фестиваль «крафтового» пива відбудеться в Івано-Франківську

  На даний момент цей рух в світі став революційним. Після знайомства людей з іншою стороною світа пива їх свідомість по сприйняттю стала зовсім іншою. Це потягнуло за собою відкриття тисяч малих пивоварень, масштабне проведення крафтових пивних фестивалів від Європи і до США, проведення ресторанами та пабами дегустаційних заходів поєднання різноманітних страв з пивом.
  1313 Роман Реведжук
Сторінки:123
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014