ОСТАННІ НОВИНИ:

Європа під загрозою! І загроза ця виходить від головного опонента європейських держав - Росії. А як інакше можна назвати країну, головною метою якої є дестабілізація політичної ситуації в Європейському Союзі, порушення єдності європейських країн і ослаблення їх колективної економіки, використовуючи при цьому найбрудніший політичний інструмент - ультранаціоналістичні угруповання, які функціонують під чуйним керівництвом спеціальних служб Р.Ф.

Однак факт прихованої агресії Росії по відношенню до Європейського Союзу не применшує відповідальність за це владу або окремих державних лідерів тих країн, які допомагають РФ або ж закривають очі на її деструктивні дії в Європі.

rossijskaya-ekspansiya-v-es-kak-rf-pytaetsya-vliyat-na-strany-zapadaЙдеться про прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Угорські праворадикальні і ультранаціоналістичні організації вже який рік, за його прем'єрства продовжують (за російські кошти) проводити агресивну кампанію проти ЄС і розпалювати конфлікт між європейськими державами. При цьому сам Орбан частково, розділяє їх позицію. Варто лише згадати його резонансні заяви 4 червня 2020 року в день сторіччя Тріанона, які транслюють очевидну агресивну спрямованість Орбана з домаганнями на території таких європейських країн, як Румунія, Словаччина та Україна. Головного виконавця Тріанонського "несправедливості" за його версією він теж назвав - Захід.

При цьому очевидною є лояльність не тільки Орбана президенту Росії Володимиру Путіну, а й угорських праворадикалів. В даному випадку працює правило - «друг мого друга, мій друг». Заохочувальне ставлення прем'єр - міністра Угорщини до діяльності праворадикалів автоматично поширюється і на тих, хто "курує" цих самих праворадикалів - спеціальні служби РФ, а саме Головне розвідувальне управління Генерального штабу РФ.

З огляду на те, що специфіка цього органу вимагає скритності, Віктор Орбан знає про їх діяльність і допомагає її приховувати, що прямо суперечить інтересам не тільки Угорщини, її населенню, а й загальної концепції існування і розвитку Європейського Союзу.

Незважаючи на погрози пов'язані з поширенням коронавируса «Covid-19» в світі, а також за часів коли інтенсифікується політична і економічна розбалансованість, активність спеціальних служб РФ в Європі зростає, завдяки лояльній "сліпоті" і підтримці Віктора Орбана.

Російські спецслужби активно працюють з такими організаціями, як "Нова угорська гвардія", "Молодіжний рух шістдесятих чотирьох округів", "Юнацька армія", "Угорське рух самооборони" і організація "Вовки". Вони організовують тренування для своїх членів, часто із залученням російських військових дипломатів, як інструкторів, для дестабілізації ЄС всередині.

Одна з подібних осередків-організацій - Міжнародний центр бойової та спеціальної підготовки "Вовк", організований в Будапешті в 2013 році. Для місцевих активістів воєнізованих організацій, вона привертає особливу увагу останнім часом, зважаючи на свою активну діяльність, в тому числі і в соціальних мережах. Штаб квартира організації знаходиться в Москві, безпосередньо пов'язана з пропутінським байкерівським клубом "Нічні вовки". Активна агітація і пропаганда діяльності центру "Вовк" ведеться через соціальні мережі: «Вконтакте», «Facebook», «Instagram» і «Youtube».

Необхідно відзначити, що проросійські організації такого плану (які в силу нехитрого і агресивно-ризикованого характеру їх діяльності) давно були вирахувані досвідченими журналістами, експертами та активістами. Питання залишається відкритим - чи потрібно давати російській експансії можливість вести свою деструктивну діяльність на території країн ЄС, за допомогою подібних організацій і під сприянням тих, що розділяють «Путінські» погляди?

Діана Макієва, журналіст


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019