ОСТАННІ НОВИНИ:

Надія Савченко разом з сестрою Вірою приїхали на відпочинок в Карпати, пишуть Версії.

Віра Савченко поділилась світлинами з походу та відвідин Маєтку Святого Миколая у Пістині.

Світлина від Lyudmila Nechiporenko.

А 12 липня, на свято Петра та Павла, екснардепка відвідала Космач, де в цей день відмічають храмове свято. До слова, опубліковане фото космачан з Надією Савченко біля храму апостолів Петра та Павла викликало неоднозначну реакцію в соцмережах.

Журналіст та політоглядач Роман Реведжук - родом з Космача, жорстко висловився з цього приводу:

"Сьогодні 12 липня. Велике християнське свято. Гуцульщина - село Космач. Моя мала батьківщина. У день Петра і Павла у селі Храм. Церква у якій мене хрестили імені цих двох апостолів. У цій церкві був посвячений перший український Патріарх Романюк, який боровся за автокефальну єдину українську церкву і відбував у КГБшних буцигарнях 10 років заслання. А ще раніше, у селі була створена перша незалежна республіка, котра виступила проти радянської червоносракої окупаційної влади. І що ви думаєте? Окремі жителі цього села, котрі працюють за державні зарплати і не тільки, сьогодні запрошують вірну прислугу кума Путіна, українофоба Медведчука, вбирають її у вишиванку і радіють, що поклонилися їй. Медведчук, який віддав Василя Стуса у КГБшні буцигарні де той був закатований, а сьогодні судиться, щоб заборонити про це говорити і писати. Вони його вірну служницю приволокли у серце Гуцульщини. Раби. Просто раби і більше слів нема. Я горджуся, що я гуцул, але мені встидно, що такі раби паплюжать моїх предків і служать московитам та малоросам. Не так страшні московські воші, як свої українські гниди. Нема нації. Сплюндрована. Горіть в пеклі. У мене все", - йдеться в дописі.

За інформацією космачан Савченко приїхала не на один день, але з якою місією - це вже нікому невідомо, але вона продовжує гостювати на турбазі у Рушорі.

Варто зазначити, що люди у коментарях припускають, що такий візит екс-нардепки є невипадковим. Адже сам Реведжук родом з Космача і завжди різко засуджував Медведчука влаштовуючи публічні бойкоти. А тому такий вчинок враховуючи той факт, що Реведжук зараз переховується у Європі, був спеціально влаштований для провокації за його позицію.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019