ОСТАННІ НОВИНИ:

Відомий український журналіст, політичний діяч Роман Реведжук, який зараз переховується в Європі, дав відверте інтерв'ю, в якому розкрив корупційні схеми у вищих ешелонах влади, розповів про співпрацю з СБУ, відвідини окупованого Донецька і план довести справи про злочини мафіозно-олігархічної системи до міжнародного трибуналу.Як відомо Роман Реведжук раптово зник наприкінці лютого. Пізніше стало відомо, що він виїхав з України і попросив політичного притулку у одній з європейських країн. Причина - тривале стеження та переслідування, про які він неодноразово заявляв публічно, пишуть Версії.

На початку квітня активіст повідомив, що в Україні планували кілька варіантів його вбивства.

Незабаром вийде відверте інтерв'ю Олександра Гукова з Реведжуком. В ньому прикарпатець розповість про "вербування СБУ", спецоперацію в окупованому Донецьку та ймовірні злочини верхівки української влади.

"Він готовий свідчити про злочини відомих посадових осіб. Настав час звертатись до міжнародної спільноти і діяти, йде геноцид українців. Як уже відомо, Романа Реведжука планували ліквідувати. Сьогодні він переховується в Європі. Свідки злочинів української влади мають довести справу до міжнародного трибуналу", -
відмічає Олександр Гуков.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019