ОСТАННІ НОВИНИ:
Депутати від партій ОПЗЖ та БАТЬКІВЩИНА зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт, що дозволить СБУ значно посилити контроль над інтернет-операторами. Документ опублікований на сайті парламенту під номером 3080.
У ньому, зокрема, йдеться про те, що співробітники СБУ «визначають порядок та здійснює контроль над порядком приєднання мереж операторів міжміського й міжнародному зв'язку до точки обміну інтернет-трафіком, здійснюють обмеження та блокування доступу до об'єктів і ресурсів, які використовуються для організації, підготовки, вчинення, фінансування, сприяння або приховування акту несанкціонованого втручання в діяльність об'єктів критичної інфраструктури, у тому числі до визначеного (ідентифікованого) інформаційного ресурсу (сервісу) з використанням технічних засобів, що встановлюються операторами, провайдерами телекомунікацій та іншими суб'єктами господарювання, а також в інших передбачених законом випадках».
Це означає, що СБУ хоче встановити свої «чорні скриньки» на всіх провайдерських вузлах. Такий контроль сьогодні діє у Росії, Китаї та Північній Кореї.

ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019