ОСТАННІ НОВИНИ:

unnamedУ світі за вчорашній день на коронавірус захворіли понад 9000 людей. Цифра шокуюча. У зону враження пандемією попадають такі категорії населення: люди, які страждають на гіпертонію та діабет, а також діти віком до 5-років. При цьому, найбільш захищеними від коронавірусу є діти від 6-ти років та підлітки. За даними Центру контролю за захворюваністю Китайської Народної Республіки на підліткову категорію припадає 1% хворих.
На цьому сайті можна відслідковувати онлайн, яка ситуація по кількості захворювань: https://www.worldometers.info/coronavirus/

Що варто знати, аби зменшити ризики і не заразитися та не наражати на небезпеку:

1) Ніяких рукостискань. Використовуйте кулак, уклін або лікті для привітань. Тримайте дтстанцію до 2 метрів і жодних обіймів чи поцілунків.

2) Щоб увімкнути світло чи натиснути кнопку у ліфті, використовуйте ЛИШЕ суглоби пальця. Дозатор бензину піднімайте за допомогою паперового рушничка або використовуйте для цього одноразові рукавички.

3) Двері відкривайте зімкненим кулаком або поштовхом стегна - не торкайтеся ручки дверей своєю рукою, хіба що немає іншого способу їх відкрити. Це особливо важливо у ванній кімнаті, а також на пошті чи в інших офісних спорудах.

4) Використовуйте дезінфікуючі серветки в магазинах, коли це доступно, особливо - для протирання ручок чи дитячих крісел в продуктових візках.

5) Коли ви повертаєтесь додому після БУДЬ-ЧОГО, що відбувалося серед інших людей, мийте руки з милом впродовж 10-20 секунд і/або використовуйте дезінфікуючий засіб, що на 60% і більше відсотків містить спирт.

6) Біля кожного входу вдома поставте баночку з дезінфікуючим засобом. Також тримайте одну в своєму автомобілі, щоб ви могли скористатися нею, коли не можете мити руки.

7) Якщо можливо, кашляйте і пчихайте в одноразову серветку або шматок тканини, який одразу можна викинути. Лікоть використовуйте лише в тих випадках, коли по-іншому ніяк. Вірус залишиться на вашому одязі і зможе передаватися далі впродовж тижня або й більше!

Чим варто закупитися, готуючись до пандемії:

1) Одноразові рукавички з латексу, які можна використовувати, коли ви йдете за продуктами чи для будь-якої іншої діяльності, що передбачає контакт із забрудненими місцями.

Важливо. Вірус поширюється великими краплями при кашлі чи пчиханні. Це означає, що повітря не заразить вас. АЛЕ всі поверхні, на які потрапили ці великі краплі, будуть заразними в середньому один тиждень - все, що пов'язано із заразними людьми буде забрудненим і потенційно також заразним. Вірус залишається на поверхнях і ви не підхопите його, хіба що вам чхнуть або кашлянуть прямо у незахищене обличчя. Вірус має лише клітинні рецептори для клітин легень (він вражає тільки ваші легені). Єдиний спосіб для вірусу заразити вас - це потрапити через ніс чи рот після доторку руками або після того, як заражений вірусом пчихне на ваш рот чи ніс.

2) Запасіться зараз одноразовими хірургічними масками і використовуйте їх, щоб убезпечити себе від доторків до носа чи рота (ми торкаємося свого носа 90 разів на день і навіть не усвідомлюємося цього!). Маска не убезпечить вас від вірусу, який може потрапити до вашого носу чи рота після прямого пчихання чи кашляння, вона лише для того, аби утримати вас від доторків до носа і рота.

3) Запасіться кишеньковими дезінфікуючими засобами та латексними рукавичками (візьміть різні розміри для сім'ї). Кишенькові дезінфікуючі засоби мають на 60% і більше відсотків містити спирт, аби бути ефективними.

4) Запасіться цинковими пастилками. Доведено ефективність цих пастилок для блокування коронавірусу та більшості інших вірусів від подальшого розмноження в горлі та носоглотці. Використовуйте їх за інструкцією кілька разів на день, кожен раз, коли відчуваєте БУДЬ-ЩО схоже на перші симптоми застуди. Найкраще у таких випадках прилягти і дати пластинці розчинитися у задній частині вашого горла чи носоглотки.

Люди ніколи досі не бачили такого вірусу і не мають імунітету до нього. У світі докладають величезних зусиль для того, аби зрозуміти молекулярну і клінічну природу цього вірусу. Неймовірні молекулярні відкриття про геном, структуру і вірулентність цього вірусу вже досягнуті. АЛЕ цього року не буде доступних ліків чи вакцини, які б змогли нас захистити чи зменшити зараження серед нас. Буде доступною лише симптоматична підтримка.

Сподіваємося ці поради будуть корисними під час цієї катастрофічної пандемії. Щасти нам усім.

Підписуйтесь у телеграмі на "Socio politikal Kyiv Pepper", щоб бути в курсі всіх новин.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019