ОСТАННІ НОВИНИ:

Особи, заплямовані корупцією, причетністю до зради інтересів України, «здачею» території нашої держави окупантам, отримали реальний шанс відновити свої позиції завдяки одному із кандидатів у Президенти України - Ю.Тимошенко, яка активно намагається долучити до своєї команди колишніх членів Партії регіонів. До речі, це не перша спроба лідерки «Батьківщини» заручитися підтримкою останніх. Перша спроба була ще у 2008 році, коли Ю.Тимошенко намагалась з В.Януковичем створити у парламенті України «широку коаліцію».

Так, у рамках президентської виборчої кампанії представники ВО «Батьківщина» намагаються в Одеській області, через зятя Ю.Тимошенко Артура Чечьоткіна (впливовий бізнесмен), долучити до співпраці народного депутата України Сергія Ківалова (колишній член Партії регіонів, більш відомий в народі як «підрахуй»). Також, обопільно вигідні переговори проводяться з екс-головою Одеської обласної ради Миколою Тиндюком (колишній член Партії регіонів), які полягають у лобіюванні його бізнес-інтересів, в обмін на залучення ним фінансово-спроможних осіб до фінансування президентської виборчої кампанії Тимошенко.

У Вінницькій області, через можливості заступника голови ВО «Батьківщина» Івана Кириленка, залучають до фінансування партійної структури почесного президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, який є фігурантом гучних корупційних скандалів, а також батьком колишнього першого заступника Голови ВР України, який з 2014 року перебуває у міжнародному розшуку - Ігоря Калетніка. Того самого Калєтніка, який 16 січня 2014 року ініціював прийняття у ВР України неконституційних законопроектів, а після перемоги демократичних сил втік з країни і переховується на території РФ, де повністю співпрацює з Владіміром Путіном, щоб зберегти награбовані статки, вивезені з України.

У Донецькій області одним із «соратників» Тимошенко буде одіозна колишня міська голова м. Слов'янська Неля Штепа, яка намагається активно підтримувати діяльність ВО «Батьківщина» у регіоні. Зокрема, її адвокат Д.Марченко увійшов до обласного виборчого штабу вказаної політсили. Також, до своєї політичної діяльності Н.Штепа намагається залучити підконтрольних їй депутатів місцевих рад (колишні члени Партії регіонів) та представників місцевого криміналітету. У подальшому, Штепа планує балотуватися на посаду міського голови м.Слов'янська, і не виключено що від ВО «Батьківщина».

У Дніпропетровській області одним із спонсорів виборчої кампанії Ю.Тимошенко, призначено Сергія Рєзніка (колишній депутат обласної ради від «Партії Регіонів», зять власника ФПГ «Алєф» Вадима Єрмолаєва, відомого не дише своїми статками, а і нелегальними методами їх накопичення), який планує за підтримки вказаної політсили балотуватися у 2020 році на посаду Новомосковського міського голови. Розглядаючи оточення Резніка та джерела фінансування, які він залучає на підтримку виборчої кампанії Тимошенко, неможливо пропустити поза увагою керівника безпеки вказаної ФПГ «Алєф» - колишнього начальника УСБУ в Дніпропетровській області Володимира Воропая, який відомий своєю участю в організації розгону «Майдану» у м.Києві в 2014 році та своїми дружніми стосунками з екс-головою СБУ, часів Януковича, Олександром Якименком.

Оцінюючи подібні домовленості Тимошенко, виникає питання, що «безкорисні регіонали» вимагатимуть за таку співпрацю і з чиїх кишень будуть розраховуватися, у разі перемоги вказаного кандидата не дай Боже. Мені слабо віриться, що союз таких одіозних політичних сил може привести нашу країну до економічного і політичного зростання та незалежності.

Журналіст
#Роман_РЕВЕДЖУК
5.02.2019


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019