ОСТАННІ НОВИНИ:

48928879_1048288968675209_6825106558406361088_nВже нераз ті хто побували на славнозвісному гірськолижному курорті Буковель Bukovel який належить групі Приват олігарха Коломойського та управляє ним сім'я народного депутата, а віднедавна амбіцила кандидуючого по маршруту у Президенти України #Олександра_Шевченка. Пропонуємо вашій увазі нову історію про досягнення цього буковельського олігарха від директора «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн на своїй сторінці в Facebook:

"Упевнений, що багатьом вже неабияк набрид Олександр Шевченко, який вискакує в соцмережах. Цей вгодований чоловік - кандидат в президенти, який більше відомий як партнер Коломойського з «Буковелю». Це основна фішка Шевченка, мовляв, зробили рай там, зробимо і по всій країні", - написав Куюн.

Він наголосив, що цінова політика курорту вже порівнянна з Європою.

"Тарілка борщу в його ресторанах на горі коштує 100-125 грн, ну і т. д. Вареники з картоплею чи з вишнями - 135 грн, салат з буряка та опеньок - стільки ж. За два 5-годинні заняття з інструктором я заплатив 6300 грн. (Кажуть, половина від роботи лижної школи йде прямо в кишеню Шевченка). Великий чан в "Буковельських чанах" - 2000 грн в годину (мінімум 2 години)", - наводить вартість послуг експерт.

У той же час він підкреслює, що в жодному з перерахованих випадків не видали фіскальний чек.

"Попередній, товарний, якийсь звіт про зняття грошей з терміналу, але тільки не фіскальний чек. Це означає, що Шевченко заплатить податків з опеньок і вишень - нуль йух десятих. Виняток - оплата картою, тоді вже діватися нікуди, гроші впадуть на рахунок одного з сотень, а може й тисяч "буковельських" ФОПпів і лише тоді держава отримає свої 5% від обороту. Якщо кеш - забудьте", - констатує Куюн.

48935260_1046807265490046_5364131067114553344_nВін також припустив, що за такою ж системою триває продаж абонементів на катання.

"А це 1300 (!) грн на день або 890 грн, якщо встигли придбати до 9 ранку. Я не знаю, скільки щодня катається народу, але рахунок на тисячі", - додав експерт.

Єдиний фіскальний чек йому видали в супермаркеті Astor, "з чого я зробив висновок, що він, швидше за все, не належить Шевченкові».

Також експерт звернув увагу на стан самого курорту.

"Багато кілометрів трас, підйомники і т.д. Але що це за траси? Вони вузькі і в більшості своїй короткі, тому райдери люблять говорити, що в "Буковелі" катаєшся нема на лижах, а на підйомниках.

Але основна проблема - безпека. Траси перевантажені. Думаю, є небагато тих, кого хоча б раз не збили. За два дні навчання збили не тільки мене, а й мого інструктора. На жаль, є у "Буковеля" і своє кладовище… Скільки людей загинуло, точно не скажу, але історії про ці трагедії переходять з вуст в уста. У мережі є дані про 47 загиблих на кінець 2010 року.

Основна проблема в тому, що розвиток "лижної" частини курорту давно зупинилося, тоді як номерний фонд продовжує шарашити як сам Шевченко (зараз закінчується будівництво нового котеджного містечка, недавно запустили новий готель біля 5 підйомника), так і численні готельєри в прилеглій Поляниці. Особисто я зазначив два нових готелі, що відкрилися з минулого року, і це тільки в "першій лінії", скільки їх там розкидано по селу… Тож каталка стає все більш і більш проблематичною".

"Такий він "Буковель". І такий кандидат в президенти Шевченко, який, здається, ось-ось заплаче в кожному своєму ролику. Так болить у бідолахи душа за Україну. Що при такому президенті залишиться від країни, якщо йому в западло заплатити 5% з борщу за 125 грн? Насправді це типова ілюстрація підходів групи "Приват": податки платять лохи", - робить висновки

1БУКОВЕЛЬ


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014