ОСТАННІ НОВИНИ:

d226ab6-glen-gran-interview-690Переважна більшість генералів та полковників України свою освіту здобували за радянських часів, саме тому вони не знають нічого іншого та не бажають змінюватися. Як передає www.replyua.net, про це в інтерв'ю «Лівий берег» заявив британський військовий експерт Глен Грант.

* Глен Грант - один із західних експертів, які приїхали в Україну після початку війни, щоби допомогти реформувати українську армію.

* За свою 37-річну кар'єру військового Грант був командиром артилерійської батареї, працював з оперативним складом та поліцейськими службовцями в штабі Першого Британського корпусу, штабі сухопутних військ, Міністерстві оборони Великої Британії, Багатонаціональному центрі керування діями авіації авіаційного штабу НАТО в Італії та з персоналом чотирьох бригадних штабів.
* Згодом допомагав впроваджувати реформи за натівськими стандартами у міністерствах оборони Латвії, Естонії, Болгарії, Чорногорії, Молдови, Словенії, Польщі, Косова, Сербії та Чилі.

На його думку, командир вчиться тоді, коли йому доводиться писати родичам свого загиблого підопічного і він розуміє, що у нього не було достатньо професіоналізму: «Якщо ж командир жодного разу не писав такого листа, якщо він не аналізував, що призвело до загибелі його бійця, якщо він ні разу не ходив до своїх на похорон, він не буде хорошим командувачем», - наголосив він.

Крім того, Гранта зацікавило, чи багато генералів в Україні ходять на похорон військовослужбовців. «Таке питання необхідно обговорювати. Скільки генералів приходить на похорони? Хто з них приїжджає з лінії фронту, приходить на похорони, аби заявити: «Він був моїм солдатом, і мені шкода, що я не повернув його. Це моя провина»? Якщо такого у вас немає, у вас немає цінностей. А якщо у вас немає цих цінностей, ви не можете бути в НАТО», - зауважив експерт.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014-2019