ОСТАННІ НОВИНИ:

В коментарі нашому виданню журналіст та друг звинувачуваного бізнесмена Роман Реведжук повідомив, що був шокований доказами СБУ проти Нагорного, однак не сумнівається у беззаперечності цих матеріалів.

СБУ говорять, що відео - це частина з тої кількості матеріалів, якою вони володіють. Просто з поваги до його волонтерської діяльності не хотіли всього публікувати, через те, що по-перше, це займе досить багато часу, а по-друге, вони вже не хочуть геть розчаровувати тих людей, які долучалися до його акцій, і я був одним з них. Чесно кажучи, я шокований інформацією, яку побачив", - сказав він, додавши, що підтримує Тимофія "але ті факти, які показала СБУ беззаперечні".

11719885_914700068572439_72174704_nЖурналіст розповідає, що за більш ніж 5 років знайомства з Нагорним, він не бачив у нього проросійських поглядів, та все ж в нього була досить специфічна політична позиція.

"У нього специфічна позиція, він політично нестабільний, інколи з критики він переходив на якусь іншу необгрунтовану позицію. … Треба врахувати, що він з Донбасу, там для людей йде досить специфічне подання інформації. Та разом з тим, він говорить конкретні речі, чи він говорив це для того, щоб отримати кошти чи переконати, я не можу сказати", - розповів він.

Що стосується заяв СБУ про створення Нагорним політичної партії, яка б просувала інтереси Росії в українському парламенті, Реведжук згадує, що після першого року знайомства з Нагорним, він зрозумів, що у бізнесмена є президентські амбіції, проте не вірить, що у нього могло б щось вийти.

"Якщо розглядати питання Тимофія, як президента, я абсолютно це відкидаю, в нього немає шансів отримати достатню кількість голосів. Плюс, це великі кошти, президентська кампанія обходиться близько $300 млн це, що відомо, а те, що невідомо, можливо і більше", - журналіст.

"Що стосується парламентських, то як би він зайшов на перший круг президентських виборів, і за нього проголосувало 700 тис. людей в Україні, в нього були б усі шанси подолати прохідний бар'єр та завести певну групу людей до парламенту. А якщо це буде п'ять чи більше осіб, то вони можуть впливати на процес", - додав він.

_RJOkF5ukJabNНа запитання, чи збирався Нагорний створювати свою політичну партію, Реведжук сказав: "Особисто я не чув, знаю, що зараз ніби вони зробили організацію з колись безневинного і абсолютно аполітичного словосполучення "Пліч-о-пліч", а чи хотів він створювати партію, я не знаю. Чи міг? Напевно міг".

Зі слів журналіста, він намагався надати бізнесмену підтримку і просив свого адвоката зайнятися справою Нагорного, проте захист обвинуваченого відмовився від допомоги. Сам же Реведжук вважає, що справу хочуть перевести в політичне русло.

"Зі свого боку я також спілкувався, бачив, що вже є певна група людей, яка хоче з цього робити політику. Мене політика у цій справі не цікавить, мене у цій справі цікавить справедливість - є звинувачення, є фідбек сторони звинувачення і результат - це рішення суду. Та коли я побачив, що немає бажання в цьому запускати маховик пришвидшення вирішення цього питання в правовому полі, я вирішив дистанціюватися і спостерігати", - додав він.

На кінець він зауважує, що цим всім скористаються і політично використають проти української влади."Слід чекати, що за Нагорного візьмуться умовно кажучи метри української політики котрі для себе виторгують чергові дивіденти", - підсумував Реведжук


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014