ОСТАННІ НОВИНИ:

22811378_1616981468382371_1374095075_n Цієї осені відбулася подія, яка є дуже потрібною на ринку нерухомості, як для забудівників так і для покупців зокрема. Це був перший в західній Україні Форум Новобудов у Львові. Минулого року в мене була ідея для проведення схожого заходу у Івано-Франківську та нажаль, місцеві забудівники не підтримали, а дарма тому, що вже на самому заході були заброньовані квартири.
Що ж це за форум?
Це форум, де забудівники міста Лева презентиували себе та свої об'єкти.
Шкода, що тільки міста Львова, адже в рекламі говорилося про виставку всіх новобудов західної
України, а крім Львова не було інших міст, нажаль. Тобто, якщо Ви з Тернополя, чи як я з Івано-Франківська приїхали на форум, щоб ознайомитися із новобудовами західної України, на Вас чекає розчарування.


Кожен з них мав свою платформу, деякі були оформлені у вигляді затишних куточків кафе, або
наче лавочки у парку, де тепло та затишно, решта у вигляді офісного куточка чи навіть стійки з
об*єктами. Дехто із забудівників пропонував власним авто відвести зразу на об*єкт прямо з
форуму і повернути Вас назад, думаю досить зручно «невідходячи від каси». Кожен із забудівників
пропонував свої об*єкти, розказував детальну інформацію про будинок чи квартиру, показув
планування та макет будинку, розказував про умови оплати та що саме Ви отримуєте за Ваші
гроші. Клієнтам роздавали подарунки у вигляді фірмових записників, ручок тощо.


22782386_1616981495049035_651370325_nБули представлені й такі модні зараз «таунхауси». Це малоповерхові житлові будинки на декілька
багаторівневих квартир, як правило з окремими входами та невеличким участком землі на околицях міста Льовова. Таун хауси дуже поширені в Європі,зокрема Англії, а зараз популярні і у нас. Були хороші пропозиції, де ви могли вибрати об*єкт площею близько 100 м2 з ремонтом за
60000$, при цьому Ви самі обираєте в якому стилі буде виконаний ремонт, в яких кольорах та з яких матеріалів. Вам пропонують в графічному вигляді побачити як буде виглядати Ваша домівка, де над дизайном вже попрацювали дизайнери. Також у вартість входять кухонні меблі. Є гараж.
Також на форумі були представники нерухомості Грузії. Але вони, нажаль не користувались попитом, можливо тому, що це форум новобудов західної України.


22782138_1615882121825639_1557149806_nНа форумі дуже корисним був виступ юриста з великої львівської юридичної фірми. Юрист надав багато інформації покупцям, як треба обирати житло, які документи клієнт має право вимагати у забудівника, які дозвільні документи повинні бути у забудівника, як складати договір та що в ньому має бути прописане. Як перевірити забудовника та що повинно насторожувати. Для кожного покупця новобудов ця інформація є дуже потрібною перед початком пошуку квартири. На завершені форуму виступив головний архітектор міста Львова. Він розказував про свій візит до Нідерландів, про тамтешню інфраструктуру та дороги. Він говорив довго та нічого по суті. Гості заходу очікували від нього іншого, вони хотіли знати як він буде боротися із незаконними забудівниками, що збирається зробити для міста щоб зберегти пам'ятну архітектуру та щоб нова гармонійно вписувалась в стару архітектуру Львова. На питання чітких відповідей так і не було, нажаль.


22834307_1615882211825630_277314525_nВкінці був розіграш 100 000 гривень готівкою або 150 000 гривень знижки на покупку квартири у головного спонсора заходу, будівельної компанії. І виграв її чоловік з Львівщини, він вже встиг забронювати квартиру на форумі, яку він збирається купити для своєї дочки.
Це було неймовірно…
Ці сльози щастя…
Це було дійсно неочікувано для нього та його дочки, вони не вірили своєму щастю, тому думаю, що це був дійсно справедливий розіграш і виграла в нього людина, якій це
було дійсно потрібно, яка справді хотіла купити квартиру, а не просто прийшла на форум заради розіграшу призів. А їх було багато- від знижок на житло від деяких будівельних компаній до дзеркала та подарунків від спонсорів.

Чи потрібні такі заходи для людей? Однозначно так! Покупець на такому форумі за один день
зможе ознайомитися з великою кількістю забудівників та їх об'єктами, а не оббиваючи пороги
кожного відділу продажу окремо не один тиждень навіть. Плюс присутня конкуренція і кожен
пропонує більше вигідних для Вас умов та знижок. І хоч на цьому форумі було мало забудівників
(близько 20%), але надалі думаю буде більше тому, що це хороший спосіб розказати про себе та
отримати нових клієнтів для будівельної компанії та все побачити вживу і в одному місці для
покупців.


ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014