ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Пон, 22 жовтня, 16:55

  СПРАВА ТИМОФІЯ НАГОРНОГО ТА ЯКІ ПОДРОБИЦІ КРИЮТЬСЯ ЗА НЕЮ

  В СБУ говорять, що відео – це частина з тої кількості матеріалів, якою вони володіють. Просто з поваги до його волонтерської діяльності не хотіли всього публікувати, через те, що по-перше, це займе досить багато часу, а по-друге, вони вже не хочуть геть розчаровувати тих людей, які долучалися до його акцій, і я був одним з них.
  163
 • Чт, 27 вересня, 22:38

  Журналист обвинил Суркиса в финансировании кибер-терроризма: дело расследует СБУ - Реведжук

  Негласно всем было известно, что Григорий и афеллированные с ним структуры удерживают группу хакеров, состоящей из граждан России, Турции и Украины для работы в интернете. ДДОС-атаки, взлом почтовых серверов и социальных сетей, зачистка информационных ресурсов. Знали, но ни Суркис, ни его окружение это никогда не подтверждали.
  100
 • Пон, 13 серпня, 8:12

  Реведжук: ЗНЯЛИ МЕРА – ЗНІМУТЬ І ТРИЗУБ

  Проаналізуйте для чого такі ініціативи, розкольницька позиція та дестабілізовуючі антидержавницькі меседжі. Це живий приклад сучасної колаборації з застосуванням гібридної форми внутрішнього протистояння на розкол держави. Україна справді займає передові позиції у розвитку демократії, але як говорить практика, часто демократією користуються вороги, негідники та проходимці.
  715 Роман Реведжук
 • Пон, 30 липня, 1:24

  Журналіст: - ЧОРНИЙ РЕЄСТРАТОР В ДІЛІ

  Є ще ціла система, котра поки не очищена від «совковкових» колабораціоністів. Котрі не тільки сприяють рейдерським захопленням бізнесу, а й вправно користуються окремими нововведеннями, та допомагають гінцям окупантів фінансово, щоб було за що воювати проти України.
  203 Роман Реведжук
 • Вт, 17 липня, 10:55

  Національна спілка журналістів України сьогодні виступає адвокатом агресора

  Юридичним власником НьюзВану, ніби то являється народний депутат Євген Мураєв, колишній регіонал, а зараз партія Опозиційний блок, яку очолює Юрій Бойко. Недавно аналітик Андерс Ослунд розповів, що насправді фактичним власником «НьюзВан» являється Віктор Медведчук: https://www.radiosvoboda.org/a/29288136.html. Ера-медіа у власності народного депутата Андрія Деркача з групи «Воля Народу» - раніше сателіт Партії Регіонів. Після смерті Ігора Єремеєва, Деркач перебрав на себе функції керівника цієї групи. Сама група «Воля Народу» - це тема для окремого матеріалу, якщо коротко, то це група ляльководів, котрі заправляють групами депутатів-тушок продаючи їх на підсилення в голосуванні. Після втечі з України нардепа-олігарха Олександра Онищенка, Деркач підсилює медійно лідера Батьківщини Юлію Тимошенко. Недавній скандал з закриттям ранкової програми, ніби то через шедеври Тимошенко тому доказ - піар любою ціною. У самого Деркача сильні позиції, адже групу Воля Народу, йому допомагає контролювати його сват, колишній голова ВРУ, а тепер нардеп Володимир Литвин. Йдемо далі, тут найцікавіше, 112 канал та ЗІК також юридично мають своїх власників. Але це формальності, по факту їх власником являється Віктор Медведчук. Хоча це можливо для простого обивателя видасться новиною, а для медійників уже давно відомий факт, котрий неодноразово озвучувався в ЗМІ. Ну і 1+1 та Олександр Дубінський, які належать олігарху Ігорю Коломойському.
  379
 • Вт, 29 травня, 15:40

  АЗЕРБАЙДЖАНЦІ УКРАЇНИ ПЕРЕОБРАЛИ ГОЛОВУ КОНГРЕСУ/АЗЕРБАЙДЖАНЦЫ УКРАИНЫ ПЕРЕИЗБРАЛИ ГЛАВУ КОНГРЕСА

  28 травня 2018 року в Києві відбувся урочистий прийом Об'єднаного Конгресу азербайджанців України з нагоди 100-річчя Азербайджанської Демократичної Республіки. Символічно в цей день відбулася звітно-виборча конференція Об’эднаного Конгресу азербайджанців України.
  1303
 • Вс, 6 травня, 10:59

  Це не місія – це життя

  Народна дипломатія завжди являється відправною точкою до миру у любих конфліктах. Особливо коли цю місію виконують ті заради кого вартує жити – діти.
  702 Роман Реведжук
 • Ср, 28 березня, 18:48

  Як розмовляти з мудаками: Поради відомого психіатра Марка Гоулстона

  Краще подумайте, чи варто вам взагалі продовжувати спілкування з людиною, що страждає від розладу особистості. Чи є причини зберігати стосунки, якщо ця людина здатна витягнути з вас всі сили? Ви ж не будете зберігати гроші на депозитному рахунку, якщо банк припинив нараховувати відсотки?
  287
 • Пон, 6 листопада 2017, 8:14

  Форум новобудов - точка зору.

  ...як треба обирати житло, які документи клієнт має право вимагати у забудівника, які дозвільні документи повинні бути у забудівника, як складати договір та що в ньому має бути прописане. Як перевірити забудовника та що повинно насторожувати. Для кожного покупця новобудов ця інформація є дуже потрібною перед початком пошуку квартири.
  1852 Уляна Руда
 • Сб, 4 листопада 2017, 22:25

  Реведжук: УКРАЇНА В ПОЛІТИЧНОМУ ВОГНІ​

  Після президентських виборів, з 2014 року, Україна подолала доволі не простий шлях у формуванні своєї зрілості. На зовнішньополітичному просторі представлена як доволі ефективний геополітичний гравець. І це визнають європейські лідери.
  413
Сторінки:123...1819
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014