ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Пон, 6 листопада, 8:14

  Форум новобудов - точка зору.

  ...як треба обирати житло, які документи клієнт має право вимагати у забудівника, які дозвільні документи повинні бути у забудівника, як складати договір та що в ньому має бути прописане. Як перевірити забудовника та що повинно насторожувати. Для кожного покупця новобудов ця інформація є дуже потрібною перед початком пошуку квартири.
  252 Уляна Руда
 • Сб, 4 листопада, 22:25

  Реведжук: УКРАЇНА В ПОЛІТИЧНОМУ ВОГНІ​

  Після президентських виборів, з 2014 року, Україна подолала доволі не простий шлях у формуванні своєї зрілості. На зовнішньополітичному просторі представлена як доволі ефективний геополітичний гравець. І це визнають європейські лідери.
  86
 • Вт, 26 вересня, 18:16

  «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЗДРАСТВУЙ АЗЕРБАЙДЖАН» Salam Azərbaycan

  29 вересня 2017 року в парку імені Гейдара Алієва на території Посольства Азербайджанської Республіки відбудеться знайомство з культурою та кухнею Азербайджану. Захід відбудеться у форматі «День відкритих дверей – Здраствуй Азербайджан». Запрошені: дипломати, політики, громадські та культурні діячі.
  884 Роман Реведжук
 • Пт, 22 вересня, 18:47

  Валентин Наливайченко – український патріот чи російський шпигун?

  Які могли бути перемовини та таємні домовленості між керівниками ворогуючих спецслужб, нам ще доведеться дізнатись. Але прихильники Наливайченка вже кинулись всіляко спростовувати будь-яку інформацію, що стосується зв'язків їх політичного лідера з Росією. Хоча, їм варто було би зосередитись зараз на тому, аби пояснити українцям, чому з біографії колишнього голови СБУ періодично зникають кілька років, які він очевидно провів у Росії, і не будь-де, а в Червонопрапорному інституті ім. Ю.В. Андропова Служби зовнішньої розвідки РФ.
  855
 • Чт, 21 вересня, 16:52

  Зустріч двох президентів України та США як нова епоха в розбудові антитерористичної стратегії.

  В свою чергу Дональд Трамп запевнив, що санкції, котрі застосовуються до Російської Федерації за терористичну діяльність, з часом набудуть нової форми посилення. Як стало зрозуміло із зустрічі, США виступають партнером, для тих країн, котрі ведуть роботу, в напрямку розбудови мирного процесу урегулювання конфліктів.
  301 Роман Реведжук
 • Пт, 15 вересня, 15:08

  У Києві відбулася конференція керівників діаспори Азербайджанців Європи.

  Українська сторона високо оцінює діяльність азербайджанців у суспільно-політичному житті України. Зв'язки між Україною та Азербайджаном в промисловій, торговій, економічній та політичних сферах прогресивно розвиваються.
  414 Роман Реведжук
 • Ср, 13 вересня, 21:47

  У Києві відбудеться III Міжнародний GR FORUM 2017

  400 учасників, 40спікерів : представники влади, бізнесу, експерти , акредитовано більше ніж 100 представників ЗМІ
  628 Роман Реведжук
 • Пон, 17 липня, 15:05

  To Add Colours So Much That You Forget about Conscience - a Bit of Light from the Darkness of the Media. ПЕРЕКЛАД

  Personally, I was looking at this so-called "journalistic" thrash, and at first, I thought it was a giber, but now I see that people in their comments pour out a great amount of aggression on the person. So I decided to shed at least a bit of light on this opus, because Ukrainian media dropped to the level below the tabloid press. By the way, to call a person redhead is unethically and is treated as an abuse. Let's talk about that no-one known Ternopil girl.
  791 Роман Реведжук
 • Пт, 2 червня, 21:05

  На весіллі виявилось, що молода з бородою

  Газета не називає ні імені посла, ні країну, яку він представляв, але зате журналісти наводять масу інших деталей.
  257 Роман Реведжук
 • Пт, 2 червня, 13:47

  Вагітний чоловік скоро народит первістка

  Гомосексуальна подружня пара з США оголосила про те, що чекає свою першу біологічну дитину — 34-річний трансгендер Трістан знаходиться на останніх місяцях вагітності
  487
Сторінки:123...1718
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"