ОСТАННІ НОВИНИ:
 • Пон, 7 сiчня, 2:04

  ТОМОС В УКРАЇНІ - ЦЕРКВА НЕЗАЛЕЖНА

  У церкві святого Георгія у резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили томос про автокефалію української церкви. Під час вручення томосу у храмі були представники української церковної та світської делегації. До делегації входить і президент України Петро Порошенко, який також має отримати текст томосу. Тобто, ім'я Петра Порошенка вписане у текст томосу.
  63
 • Вт, 1 сiчня, 0:47

  З НОВИМ РОКОМ

  Тим більше, що 2019-й – це століття Акту злуки, століття нашої соборності. І ми нічого не прагнемо, більше, ніж миру, і ніхто не прагне миру, більше, ніж ми"
  39
 • Чт, 27 грудня 2018, 16:26

  Воєнний стан в Україні закінчився: Порошенко назвав дві головні невдачі

  Міністерство оборони, Генеральний штаб здійснили передислокацію військ туди, де в умовах різкого зростання військової загрози вони були найнеобхідніші для того, щоб відбити можливі атаки з боку РФ. Туди, де ситуація найбільш загрозлива", — наголосив президент.
  64
 • Вт, 25 грудня 2018, 3:52

  ПРАВДА ПРО БУКОВЕЛЬСЬКІ СХЕМИ НАРДЕПА ШЕВЧЕНКА ТА ГРУПИ ПРИВАТ

  “Попередній, товарний, якийсь звіт про зняття грошей з терміналу, але тільки не фіскальний чек. Це означає, що Шевченко заплатить податків з опеньок і вишень — нуль йух десятих.
  2035
 • Вт, 25 грудня 2018, 3:39

  НІЯКИХ ГРОШЕЙ, ТІЛЬКИ РОШЕНІВСЬКІ ЦУКЕРКИ - ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ СПРОСТУВАВ ЧУТКИ ПРО ХАБАР

  В такий сатиричний спосіб Патріарх відповів на звинувачення, що лунали на його бік, як з боку московських церковників, так і самого президента Путіна
  76
 • Вт, 25 грудня 2018, 3:28

  Реведжук: “Якщо українці допустять помилку і проголосують за Тимошенко, то мільйони молодих людей просто поїдуть з України”

  Якщо українці допустять помилки і проголосують за Юлію Тимошенко, то близько 3 мільйонів молодих людей просто поїдуть з цієї країни. Це розцінюватиметься, як зрада людей, які виходили на Майдан.
  185
 • Вт, 25 грудня 2018, 2:21

  ЗВІДКИ В УКРАЇНИ БОРГИ, ТА ЗА КОГО СПЛАЧУЄ ДЕРЖАВА

  Мова про зовнішній борг, котрий є ключовим тягарем, як інколи люблять називати критики - "на шиї українців". Звідки появився взагалі борг, на порятунок якому прийшли транші МВФ. Чи навпаки, прийшли транші МВФ, а потім борг. З економічної точки зору обгрунтувати дуже просто. А якщо подивитися реальну картину, то настільки все заплутано, немов замкнуте коло. Отже спробуємо розібратися де гроші українців.
  636
 • Вс, 23 грудня 2018, 23:23

  10 заповідей дружини - всі мудрі жінки дотримуються їх!

  У 17 столітті рабин Іцхак Бен Ельякім з Познані(Польща) написав книгу «Добре сеpце», в якій містилися 10 заповідей ідеальної дружини. Писав він її спеціально для своєї дочки, але незабаром їх почали читати в багатьох єврейських сім’ях.
  91
 • Вс, 16 грудня 2018, 18:10

  ОБРАНО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

  Останнім кроком по створенню автокефальної церкви та отриманню Томосу, був Об’єднавчий Собор, який незважаючи на намагання Росії всіляко перешкодити - відбувся. Зрозуміло чому, адже у результаті обрання нового Предстоятеля глава Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.
  52
 • Вт, 27 листопада 2018, 23:43

  Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.

  Воєнний стан буде запроваджений саме там, де є найбільш-ймовірна загроза нанесення удару. Він діятиме виключно в областях України, розташованих вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдавського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Запровадження воєнного стану жодним чином не передбачатиме дій за межами суверенної території України.
  66
Сторінки:123...1920
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА___ Суспільно-політична газета "Київ З Перцем"
FIRST UKRAINIAN INDEPENDENT MEDIA PLATFORM _______Social-political newspaper "Kyiv With Pepper" ______2014