ОСТАННІ НОВИНИ:
Блоги
 • Вс, 18 грудня 2016, 6:15

  Як парті ВОЛЯ зривала вибори до ОТГ на Прикарпатті

  В даному випадку моя рідна гуцульщина має неприємність, одна з партій займається пропагандиською діяльністю, підбурює місцеве населення, мовляв об'єднуйтесь не з тими, а з іншими. Публічно заявляючи "ми за децентралізацію", а збирають людей і кажуть "якщо підете в об'єднаний Космач, то станете присілком". Такі дії вчиняє партія ВОЛЯ, котра гониться за рейтингами, та проводить серед людей дезінформування, зокрема три дні перед виборами, збунтували людей в селі Брустури.
  993 Роман Реведжук
 • Чт, 20 жовтня 2016, 14:42

  "Радикальне" ВІЧЕ в Коломиї - або що під ковдрою...

  БЛОГ Роман Реведжук: 13 жовтня в містечку Коломия що на Прикарпатті Радикальна Партія Ляшка, влаштувала провокацію. Зокрема народний депутат Ігор Мосійчук, увірвався в кабінет мера міста, того не було - був секретар, той накинувся на секретаря Любомира Жупанського, вимагаючи відставки.. Що було далі, та як організовувалось так зване ВІЧЕ в подробицях, а також коментар самого секретаря - перша відверта розмова.
  4553 Роман Реведжук
 • Вт, 6 вересня 2016, 18:58

  Навіщо приховувати оцінки в початковій школі?

  Приховування оцінок зменшує звичку до постійних порівнянь себе з іншими. Натомість діти завжди бачать приблизний потенціал один одного, бо разом працюють у класі. Бачать, як хто відповідає усно і завжди можуть це оцінити. А також сприймати чиюсь кращу підготовку до уроку як конкурентну мотивацію для себе
  683 Галина Волчок
 • Сб, 3 вересня 2016, 22:45

  Закон Савченко дає можливість уникати справедливого покарання для злочинців

  Шість з половиною років ув'язнення отримав водій вантажівки, з вини якого загинув відомий український співак Владіслав Левицький. 30 серпня суддя Золочівського районного суду оголосив остаточний вирок у справі, але крапка ще не поставлена
  888 Галина Волчок
 • Вт, 19 липня 2016, 0:30

  Коли я вже отримаю свій паспорт?!

  Як я вже втомилася боротися із свавіллям державних установ. Скільки вже можна знущатися над нами?! Є закон України, де чітко прописано, в який строк мають міняти паспорт.
  461 Юлия Семехина
 • Пт, 8 липня 2016, 12:54

  Рейдерська допомога школі по Хмельницьки

  Ми не просили зробити нам копії, просто хотіли взнати зміст паперів по будівництву і впевнитися в тому, що все відбувається законним чином.
  1697 Юлия Семехина
 • Ср, 6 липня 2016, 22:36

  Чи вдастся прийомній матері виконати останню волю сина, який загинув, укривши собою побратима?

  Зараз йде суд по справі встановлення сімейного статуса загиблого воїна Романа Якобчука. Першого липня відбулося четверте засідання. Його прийомна мама судиться з містом за право сина на його останню волю.
  1454 Юлия Семехина
 • Пт, 1 липня 2016, 12:28

  На що потрібно звертати увагу при виборі квартири

  Сьогодні ця тема є дуже актуальною для багатьох, як говорив Білл Гейтс «нерухомість є найкращою інвестицією». Але ж, як і на всіх ринках, так і в нерухомості, товар є різний. Тож, як вибрати нерухомість щоб не шкодувати згодом?
  1441 Уляна Руда
 • Ср, 22 червня 2016, 20:22

  Помста чи залякування добровольців ДУК ПС - який вирок винесе суддя Шаману?

  Сьогодні відбулося чудернацьке судове засідання. Те саме, що було перенесене вже тричі. Чому чудне зараз розкажу. Історія така. Жив собі хлопець з Молдавським паспортом на території України. Все було добре. Одружився на Хмельниччині з місцевою дівчиною. Народилося в них четверо дітей. Був на місцевому майдані в перших рядах, серед перших пішов воювати на Схід в складі ДУК ПС 7 бат. Йому не потрібні привілеї, він не вимагає надати УБД. Єдине, що йому треба - це бути громадянином України.
  1025 Юлия Семехина
 • Ср, 1 червня 2016, 20:20

  Перший літній флешмоб на Прикарпатті "Почни літо з усмішки!"

  1 червня в Івано-Франківську відбувся перший літній флешмоб "Почни літо з усмішки!". Метою якого було створити позитивну атмосферу в місті та подарувати хороший настрій жителям та гостям міста. До флешмобу приєдналися, як діти, так і дорослі.
  586 Анастасія Гоцуляк
Сторінки:12345
ОСТАННІ НОВИНИ:

РЕКЛАМА

Засновник газети: ПЕРША УКРАЇНСЬКА Незалежості МЕДІА ПЛАТФОРМА (с) 2014 "Камі з Перця"